Büyük Proje - Minecraft ANA Sunucusu //GELIYORUZ

Ana Sunucu

• Başarılar, projeniz tutar.

Kullanılan: 4 66.7%
  • Başarılar, projeniz tutmaz.

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6

Rayjon32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, bugün sizinle yeni projem olan büyük projem minecraft ana sunucusunu anlatacağım.

Projem temel olarak 25 görevliden oluşacak, hedef kitlemiz 200 minecraft oyuncusunun üzerine çıkacak. Projede düşündüğümüz olarak ana sunucu diye tabir ettiğimiz bir mekan olacak. Mekan içerisinde iki yol olacak ve bu yolun bir bölümü A oyununa bir bölümü B oyununa gidecek. A Bölümü oyunu için ufak tabelalardaki sunuculara bağlanabileceksiniz, B Bölümü oyunlar içinde hangi oyundan zevk alıyorsanız o oyunu oynayacaksınız. Genel olarak tabela oyunları 12 kişilik ve 20 kişilik sunuculardan oluşacaktır. Gelelim 25 görevliye;
1 adet Proje Sorumlusu
2 adet Genel Sorumlu
3 adet Sorumlu Adayı
5 adet Yapım,İnşa,Harita
5 adet Moderatör
8 adet Oyun içi Destek
1 adet Canlı Destek(Tarayıcı üzerinden)

Projemi hayata geçirmek için az zaman kaldı ve ekibimde hala bulunmak için zamanınız var. Ekibime dahil olmak ve güzel yerlere gelerek eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler için bu gönderi altında yoruma iletişim adresinizi (Skype&Facebook) paylaşabilirsiniz. Biz size geri dönüş sağlayacağız.
(Yorumlar www.samitasan.com adresindeki konu üzerinden yapılacaktır.)
Sizler için çalışıyoruz. Yakında Minecraft Sunucumuz sizlerle.

(bkz: A oyunu => HungerGames) (bkz: B Oyunu =>Diğer oyun türleri)

İlgili Konu : Tıklayın

ömrmrc23

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm bende Minecraft açılmıyor yardım edermisniz

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Projenin "BÜYÜK" kismi nerede acaba baksettiginiz sey basit bi hub sw tabi hub swnin ne oldugunu bilmiyosaniz size yabanci gelebilir gordugum kadariyla bu sw de farkli olan tek sey yetkililer olucak gibi duruyor projenin pek tutacagini sanmiyorum ama yinede size basarilar dilerim...

Rayjon32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Projenin "BÜYÜK" kismi nerede acaba baksettiginiz sey basit bi hub sw tabi hub swnin ne oldugunu bilmiyosaniz size yabanci gelebilir gordugum kadariyla bu sw de farkli olan tek sey yetkililer olucak gibi duruyor projenin pek tutacagini sanmiyorum ama yinede size basarilar dilerim...
Siz olayı çok yanış anlamışsınız hocam. Bu normal bir hub server değil, hub serverlara bakıyoruz şu anki bir kaçı hariç hiçbiri iyi değil ve saçmalıktan ibaret. Biz bu platformda olmayan "adalet" kelimesini sizlere sunarak daha iyi bir platform içerisinde daha iyi ve daha performanslı bir oyun içinde aynı süreçte çok iyi bir ekip çalışması ile hiçbir şekilde oyuna giren rastgele bir oyuncu ile giren arkadaşımızın farkının olmayacağı garantisi verilen bir sunucuda oynamalıyız. Herkes bunu ister değil mi ? Ama böyle bir şeyi bulabilen var mı peki ?
Oyun içi destek veya canlı destek ekibine talibim
facebook : https://www.facebook.com/platiniumgaming (sayfa üzerinden mesaj atarsınız)
skype'inizi ekleyeceğim.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Siz olayı çok yanış anlamışsınız hocam. Bu normal bir hub server değil, hub serverlara bakıyoruz şu anki bir kaçı hariç hiçbiri iyi değil ve saçmalıktan ibaret. Biz bu platformda olmayan "adalet" kelimesini sizlere sunarak daha iyi bir platform içerisinde daha iyi ve daha performanslı bir oyun içinde aynı süreçte çok iyi bir ekip çalışması ile hiçbir şekilde oyuna giren rastgele bir oyuncu ile giren arkadaşımızın farkının olmayacağı garantisi verilen bir sunucuda oynamalıyız. Herkes bunu ister değil mi ? Ama böyle bir şeyi bulabilen var mı peki ?

skype'inizi ekleyeceğim.
Projenizde basirilar dilerim hocam :)

olcay12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yapım,İnşa,Harita Konusunda Yardım Etmek İsterim.
Skype : olcaytug71 ( İki hesap çıkacaktır. Aynı Profil Resmim Olana At)

Builderliğim İyidir.
Hatta Benden Daha İyi Olan Kuzenimde Var.

Rayjon32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Projenizde basirilar dilerim hocam :)
Teşekkürler. :)
Yapım,İnşa,Harita Konusunda Yardım Etmek İsterim.
Skype : olcaytug71 ( İki hesap çıkacaktır. Aynı Profil Resmim Olana At)

Builderliğim İyidir.
Hatta Benden Daha İyi Olan Kuzenimde Var.
Skype adresinizi ekledim.

EK BİLGİ: Ekip toplandığı süreçte başvuru yapanlar ile sadece ekibe girip girmeme hakkında konuşulacaktır. Ekip alımı tamamlandığında toplantı için herkese haber vereceğim.

luckasblock31

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Moderator Ekibine Katilmak İstiyorum. Hemen Uzatmadan Bilgilerim

Ad Efe
Soyad Kurtkaya
Yas 15
Kac Yıldır Mc Oynadiniz: 3
Deneyiminiz [MOD]: Oyuncularla İlgilenme Rehbere Reklamcıya Vb Yardım Etme VB Daha Fazlasi

Rayjon32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Moderator Ekibine Katilmak İstiyorum. Hemen Uzatmadan Bilgilerim

Ad Efe
Soyad Kurtkaya
Yas 15
Kac Yıldır Mc Oynadiniz: 3
Deneyiminiz [MOD]: Oyuncularla İlgilenme Rehbere Reklamcıya Vb Yardım Etme VB Daha Fazlasi
İletişime geçilmiştir.[DOUBLEPOST=1385831370,1385653258][/DOUBLEPOST]Ekibimiz hızla büyümeye devam ediyor. Şuanki durum: 9 Üye. Siz de projemize katılmak isterseniz hızlı bir şekilde yerinizi kapın!

tarik1938

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yapım,İnşa,Harita Konusunda yardımcı olmak isterim skype:TarıkKarakuş (bulamazsan sen adını ver ben eklerim

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderatör Alimina Talibim.
isim:batu
yas:16

Eren.kaya15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım:Eren
Soyadım:Kaya
Mc Bilgim:%100
Kaç Yıldır Mc .oynuyorsun ?:4 Yıldır Mc Oynuyorum
Plugin Bilgin:%100 Her Türlü Plugin Paketi Yaparım, Türkçeleştiririm..
Pluginer-Mod-Admin-Builder Olabilirim.. Daha Önce Deneyimlerim Var.