BUFED - Burner'in Fedaileri (Takıma birilerini arıyoruz)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba falan.

BUFED Nedir?
BUFED, LoL'e kulüpler olayı geldiğinden beri resmi olarak kurduğum, aslında daha önceye dayanan bir ekip. Birkaç arkadaş, samimi ve eğlenceli (göreceli olarak tabii) bir şekilde birlikte takılmaktayız:

@BurnerTroll
@Salturbone
@TheMissingLink (PointWizard, büyük ihtimalle forumdaki adını yanlış etiketledim.)
@GodofMilker
ve birkaç kişi daha.

Katılım Şartları
Öncelikle aradığım şartlar:
-Kesinlikle ağzı bozuk biri olmayacak. (Şaka için bile olsa küfür kullanmak yok bizde.)
-Birinin bir hatasında hata yapan kişiye olumsuz şekilde yüklenmeyecek.
-Takımda huzursuzluk çıkarmayacak. Ben illa şunu oynarım yoksa feed tarzı laflara karşı tahammülüm olmayacak. Zaten genellikle sıraya girerken kim nereyi istiyor diye sorarız. Çok istekli olan varsa ona istediği yer bırakılır. Yeter ki anlayış göstersin.

-Bilmem ne kümede olmak zorunda değilsiniz. Unranked da gelebilir, bronz da, varsa challenger da. Belli bir seviyede oyun bilginiz olsun yeter.

-Oyundan pes etmek yasak. (Bu biraz şakavari olacak tabi.) Tamamıyla yasak gibi değil de, atıyorum 2 kere ölüp ciddi bir şekilde oyunu bırakmak, hele de afk kalmak kesinlikle yasak. Onun dışında şaka yollu şekilde ben feed demekten bir zarar gelmiyor.

Şartları sağladığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurmanızı rica edeceğim. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Duyar mıyız? Belki, biraz.

Lanet form

Oyun içindeki adın:
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun:
Neden katılmak istiyorsun:
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize):

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
küfürsüz lol ortamı hmm int kafede büyüyen ben için zor biraz

R

RlarkGraphic

Ziyaretçi
bu içerik sahibi tarafından silindi

Son düzenleme:

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içindeki adın: Rlark Official
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 4.sezondan beri
Neden katılmak istiyorsun: aslında aklıma belirli bir neden yok ancak ortamın iyi olduğunu düşünüyorum
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize): adım Ahmet, 17 yaşındayım hafta içleri pek fazla bilgisayarla ilgilenmiyorum okul sebebiyle. - aklıma başka bir şey gelmiyor "/ -
Ekledim, bir kontrol et.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içindeki adın: Balzamik35
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 3?
Neden katılmak istiyorsun: Canım sıkıldı

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oyun içindeki adın:Mahluk Leona
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun:1,5
Neden katılmak istiyorsun: Tek girmekten sıkıldım ve sürekli olarak ağlayan,küfreden,feedleyen insanlar takımıma geliyor bu durum sinir bozucu olmaya başladı.
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize): Adım Mehmet 16 yaşındayım hafta içleri pek online olamasamda elimden geldiğince sizlerle girmeye çalışırım. Fakat hafta sonları bol vaktim oluyor. Support main yapıyorum "146 k leona var sup sal len "

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içindeki adın:Mahluk Leona
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun:1,5
Neden katılmak istiyorsun: Tek girmekten sıkıldım ve sürekli olarak ağlayan,küfreden,feedleyen insanlar takımıma geliyor bu durum sinir bozucu olmaya başladı.
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize): Adım Mehmet 16 yaşındayım hafta içleri pek online olamasamda elimden geldiğince sizlerle girmeye çalışırım. Fakat hafta sonları bol vaktim oluyor. Support main yapıyorum "146 k leona var sup sal len "
Destek mi oynuyorsun sadece?

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içindeki adın: Nevergiveupa
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 1
Neden katılmak istiyorsun: Oyunu oynuyacak arkadaşım yok :(
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize): Oyunu oynayacak arkadaşı olmayan kendi halinde oyuna giren 16 yaşında adı Emir olan bir silver noob

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncellemesi:

Konuya cevap yazan herkesi ekledim, kontrol edin.

Ekibe alma durumuna beraber girdiğimiz birkaç maçtan sonra karar vereceğim. Takımla uyumunuz ne düzeyde, boş muhabbet yapıyor musunuz vs. (Birkaç maçta feedlemek sıkıntı değil ama sabote etmezseniz iyi olur.)

Ekibe alımlara başlama nedenimiz yakında oyuna gelecek olan turnuvalara katılmak. Yani aslında turnuvada mücadele etme şansı bulacaksınız, bir de böyle düşünün.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Oyun içindeki adın: Hylia
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 2 (?)
Neden katılmak istiyorsun: Yalnız başıma sıkılıyorum, kimse beni grubuna almıyor vs. (ಥ ͜ʖಥ)

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içindeki adın: Ulitor
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 5+
Neden katılmak istiyorsun: Arada oyunlara katılmak için
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize): Rekabetçi oyunları seven ama ciddiye almayan biri

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende geleyim :p

Oyun içindeki adın: Singulârity
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 2
Neden katılmak istiyorsun: Hep tek başıma oynuyorum, açık olduğum zamanlar birileriyle girmek isterim.
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden. (Kişisel bilgilere girmek zorunda değilsin, genelde nicklerle hitap ediyoruz zaten birbirimize): Top-mid oynarım.

Son düzenleme:

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içindeki adın: afesraca
Oyunu yaklaşık kaç senedir oynuyorsun: 2
Neden katılmak istiyorsun: zaten lol giren bir arkadaş çevrem var ama başka insanlarlada lol oynamak isterim. Ve eğlenceli birilerine benziyosunuz
Bize biraz kendini tanıt, çayın benden.
: heryerde herşeyi oynarım. bazılarınızı tanıyorum zaten. Derecelide olmadığı sürece trollü severim :D