Buglar Cözüldü Adada Fly Geldi Bir Sen Yoksun

lTRlWolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

* Server Bugları Çözüldü
* Adada fly kalıcı olarak eklendi
* Zümrüt Sansı %0.002 ye cıkarıldı
* Zümrüt Düsünce Spawnera Takas Edebilir veya
500 k ya satabilirsiniz
* Tas kırınca 2 kırık taş envanterinize gider
* Alımlar Bitti
* 1.7.9

* 50 SLOT
* 2 GB RAM
* 4 CORE CPU
* Yüksek İnternet Bağlantısı
* Sadece Gerekli Pluginler
* IP : mc01.serveromat.net:18840
* 7/24

Son düzenleme:

espentosberk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Server şimdi açıldı da hiçbir yetkili yok serverde gelebilicek misiniz acaba ?.

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu kötülemek gibi olmasın ama,Yönetim ekibi açılalı 1 saat bile olmayan sunucularıyla ilgilenmiyorsa,Oyuncularında sunucuda pek vakit harcayacaklarını sanmam :/

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalana bak serveromat'ta 2 aylık ödeme seçeneği yok ücretsiz versiyonundan almışsınız sanırsam.

Dirt4ever

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler birisi kurucunun skype adresini verebilrimi lütfen
Ben rehber deathpunch
Heasbıma giremiyorum login yapıyorum başarılı şekilde girdiniz diyor ama tekrar tekrar login yapmamı istiyor
sw dende atmıyor sadece login yap diyor ve haraket edemiyorum ( komutlar da yok )
Lütfen birisi bakarsa sevinirim.

lTRlWolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalana bak serveromat'ta 2 aylık ödeme seçeneği yok ücretsiz versiyonundan almışsınız sanırsam.
Serveromat ta ödeme yaparken orda kac kişilik olacagı kac gb ram olacagı ve kac aylık olacağını secebiliyorsunuz lütfen dikkatli bakın

Gladox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yav Serverinize SkyLord Alımlamı Olur? +1000 Ada Level Ile Olunur SkyLord neyin kafası Zümrüte SP ?
Benim Bir Rehber Olduğum Bir Server Var Ne Derseniz Az Axitrbilisim Den Alınmış Serveromatsız!
%0 Lag Özel Kasa Anahtarları Özel Günlerde SP Kasa Anahtarı Örneğin Bugün 2 Tane SP Kasa Anahtarı Verdiler
Ilgelenen Rehberler Her Şey Var Kelime Oyunu Kazanınca 64 Elmas Geliyor 64 Elmas 160k Baya Para
Server IP Isteyen Bana MSG Atsın Hem Server IP Hemde Servere Girince 100k Veririm!
-----
NE DURUYORSUN?? HEMEN MSG AT!!!!

:cay: Server Tahmin Bile Edemeyeciğiniz Kadar FREE Servere Bak :pof::pof::pof::pof::pof::pof:

EmrsmskOfficial

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeter ulan yeter! Ne sunucu açmak istiyorsunuz arkadaş. Lan bir durun her Dakika sunucu açılıyor. Bu forum yönetiminide Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Susturmaya gelince bizi "SOKO YÖNÖTÖM" der sustururlar. Kabul ettikleri sunucuya bak. Yönetim sana sesleniyorum, benim on numara sunucumu bile benim ard arda ısrar etmem ile onayladınız bune şimdi? Yeter artık be sıkı yönetimmiş AHHAHAHAYT. Şuna bak seç seç seç onayla. İyi sunucular yalvarsın onaylattırsın peeeeeeeeeeeeh. Bu ne rezillik!

Son düzenleme:

lTRlWolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yav Serverinize SkyLord Alımlamı Olur? +1000 Ada Level Ile Olunur SkyLord neyin kafası Zümrüte SP ?
Benim Bir Rehber Olduğum Bir Server Var Ne Derseniz Az Axitrbilisim Den Alınmış Serveromatsız!
%0 Lag Özel Kasa Anahtarları Özel Günlerde SP Kasa Anahtarı Örneğin Bugün 2 Tane SP Kasa Anahtarı Verdiler
Ilgelenen Rehberler Her Şey Var Kelime Oyunu Kazanınca 64 Elmas Geliyor 64 Elmas 160k Baya Para
Server IP Isteyen Bana MSG Atsın Hem Server IP Hemde Servere Girince 100k Veririm!
-----
NE DURUYORSUN?? HEMEN MSG AT!!!!

:cay: Server Tahmin Bile Edemeyeciğiniz Kadar FREE Servere Bak :pof::pof::pof::pof::pof::pof:
Bizim servrerda skylord alımla değil haftadan haftaya yapılacak secüm ile belli olucak ve özel kitini kullanabilecek . Zümrüt ile SP konusunda ise Zümrütün düşme oranı %0.001 Sansa bağlı olarak düşerse SP hemen alabiliyorsunuz . yoksa 3 m biriktirmeniz gerekir . Ve Konu AC butonu bir gerideki sayfada bilgileri yanlıs yere yazdın sanırsam

Bizim servrerda skylord alımla değil haftadan haftaya yapılacak secim ile belli olucak ve özel kitini kullanabilecek . Zümrüt ile SP konusunda ise Zümrütün düşme oranı %0.001 Sansa bağlı olarak düşerse SP hemen alabiliyorsunuz . yoksa 3 m biriktirmeniz gerekir . Ve Konu AC butonu bir gerideki sayfada bilgileri yanlıs yere yazdın sanırsam