Bugün Ne Oynasam Diyenlere En İyi #Ücretsiz Alternatif Oyunlar

Siz bu oyunlardan Kaç tanesini oynadınız?

• 1

Kullanılan: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• Hepsini -_-

• Kullanılan toplam oy
    1

arenas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
PUBG, LOL, CS.., GTA.. Derken hep aynı oyunların oynandığını farkettik. Eğer siz de aynı oyunlardan sıkıldıysanız sizler için ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en güzel oyunları itina ile seçip listeledik.

Oynat bakalım :

Apex Legends : Apex Legends - The Next Evolution of Battle Royale - Free on PS4, Xbox One, and PC
Dauntless : Dauntless - AV İÇİN YAŞA
DC Universe Online : https://www.dcuniverseonline.com/register
Gwen : GWENT: The Witcher Card Game
Paladins : https://www.paladins.com
eFootball PES 2020 LITE : eFootball PES 2020 LITE: Şimdi Çıktı! | eFootball PES 2020
PlanetSide 2 : PlanetSide 2 on Steam
Robocraft : Robocraft on Steam
Smite : https://www.smitegame.com
Star Wars: The Old Republic : Star Wars: The Old Republic
StarCraft II: Wings of Liberty : StarCraft II Official Game Site

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Apex legends : İyi internet ve PC
DC Universe : İyidi fakat updateler mahvetti..
Paladins : Overwatch aldığımdan beri dokunmadım. Amaçları sanıyorum "ANIME" yüzleri koyup (Olabildiğince tatlı) yüzlerle insanları çekmek... Riotta (Seraphine)AYNI tekniği kullanıyor. Fakat saçma. Oyunda(Paladins) uzun süredir balance updatesi gelmiyor... En eski karakter ve ilk legendary skin çıkan karakter... (Ruckus) (Yıldız avcısı) şu an hiçbir değeri yok. Çünkü karakter vurmuyor... YOk işte herkes kogadır falan... Gidin... 130 TL toplayıp Overwatch alın. Barı bu GEREKSİZ oyunda kanser yaşamazsınız.
Ah evet yeni karakterin yüzü...
1603994758331.png

Bu bana bir şey hatırlattı... HA EVET!
1603994829974.png

Kayncığım... Eşinin başka oyunda ne işi var? ULTISIDE BENZER HA! Karakterin canına bağlı damage vuruyor... HMM.
Karakter ekliyecekseniz (Lütfen gelip Lex'inde(Paladins) Lucian(Lol) ile aynı olduğunu söylemeyin) BARİ HİÇ YOKTAN ÇALMAYIN. *AĞLAMAYA BAŞLAR* RAUM YETERİNCE MAHVETTİ ŞİMDİ MIEVE GİBİ BİR TANE DAHA KANSER *Ağlamalar*
Dediğim gibi... Overwatch. GTX460 gibi bi ekran kartı yeterli oluyor. Oyunda bedava kutulardan legendary skin düşürebiliyorsunuz. Oyundaki bütün karakterler free. Ve birde haftalık 3 kutu, günde 1 garantili kutu düşrebiliyorsunuz. Her kutudan epic legendary düşme ihtimali var. Hİç yoktan diğer oyunlardaki ihtimallerden fazla. Bu acıyı çekiceğinize 130 TL verin. Deyer.
Planetside 2: Gereksinimler düşük gibi... Fkat güvenin... İyi ekran kartınız olsada 180/180 gibi bi alanda ekran kartınız yanıyor.
Robocraft : Hocam silermisin? Ağlamama sebep oluyor. Çok uzun bir hikayesi var. 20
1603994541116.png

1603994560818.png

Burdan buraya kadar... Bütün hikaye... Oyunu oynadım... Megaboss yapımınıda FULL FREE TO PLAY şekilnde geldim... Kendimi ağır geliştirdim... Tierler silindi.. Denge gitti... Sadece sil. Oyun şu an dünyadaki en MAHVEDİLMİŞ oyun olarak ilan edebiliriz.
-Diğer oyunlar hakkında bilgim yok. Benim diyeceğim bu kadar.
Bu aralar FREE TO PLAY oyunlarına güvenmeyin. Genshin İmpact da dahil. F2P Olsada illa bir P2W şeytanlığı oluyor... Bir TUZAK oluyor yani ... Gidin paranızı alın... Deep Rock Galactic , Space Engineers ,Terraria ,Subnautica Below Zero gibi bi oyun alın... KEYFİNİ ÇIKARIN. P2W çukuru oyunlarına düşmeyin.
Bakın hadi ben de size kendi hikayemi anlatayım.
Star Conflict adlı oyunda sadece 1 gemi... 990 TL di. Waz'Got Bundle olarak geçiyordu. şu an sahip olduğum gemileri de sayarsak en az 1200TL HESAP. Robocraft diyelim... 1 TANE 2014 den kalma... 2 tane 2017 den kalma hesap var. 2 tanesi çok iyidi. Fakat bırakınca gitti her şey... Ordan 180 falan...
Crossout... 120 falan.Öff... Boşverin. Dediğim gibi. Gidin apık sapuk oyunlardaki gereksiz şeye para vericeğinize gidip krallar gibi oyununuzu çekin oynayın. P2W çukuruna düşmeyin. Benden size bilgi olsun.

ogBeta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
daha önce paladins oynamıştım eğer sisteminiz düşük ve overwatch'a paranız yoksa sizi idare edebilecek oyundur kendisi.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
daha önce paladins oynamıştım eğer sisteminiz düşük ve overwatch'a paranız yoksa sizi idare edebilecek oyundur kendisi.
overwatch üstelik düşük grafiklerdede oynanıyor. GTX460 ile oynayabiliyorum. Fakat Paladins in kanser çukurundan iyi yani overwatch. Hİç yoktan kanser hastalağına yakalanmıyorsunuz xd