Bugüne Kadar Oynadığınız En iyi Oyunlar

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Counter Strike ve Half Life (bunlar klasik efsane)
  • Need for Speed Underground 2
  • Hitman 2: Silent Assassin (ama serinin diğer oyunları da güzel)
  • Medal of Honor 2010 (çok güzel bir hikayesi var.. Cod falan bunların hikayeleri iğrenç.. Medal of Honor daha bir duygusal ve çok güzel.. Modern Warfare serisi hayatımda gördüğüm en iğrenç senaryolardan birisi, aynı zamanda Battlefield da öyle çok iğrenç ve basit.. Sırf grafik üzerine oyun yapıyorlar..)
  • Dota 2
  • Mortal Kombat
  • Titanfall (hızlı fps olayı çok güzel.. Sonunda sıkıcı fps oyunlarından sonra böyle birşeyin gelmesi çok iyi oldu.. Half Life 1 gibi hissettim..
  • Mount & Blade (özellikle Warband.. Bannerlord da güzel olacağa benziyor)
  • Minecraft
  • GTA San Andreas
  • Atari oyunları :) (Tsubasa falan tüm efsaneleri içinde sayın)
  • Payday The Heist ve Payday 2
  • The Elder Scrolls Serisi (hepsi)
  • The Witcher Serisi (wild huntta baya güzele benziyor)
  • South Park The Stick of Truth
  • Assassin's Creed 2
  • Call of Juarez Serisi
  • Dirt güzel farklı bir yarış oyunu
  • Fifa (pes çok berbat :( )
  • NBA 2K
  • Don't Starve
  • Knight Online (Hatırası olduğu için yazıcam ama oyun berbat hale geldiği için listenin en sonuna koydum)

Daha aklıma gelmiyor..

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Assassin's Creed serisi senaryosundan dolayı en sevdiğim oyundur.
Minecraft söylemeye gerek yok sanırım :D
Battlefield 3 grafikleri güzel :)

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Minecraft
Watch_Dogs
GTA:San Andreas
Portal serisi (1 ve 2)
Half-Life serisi (Episodeları alamadım la wishlistimde duruyorlar :/)
Transformers: War For Cybertron

(En iyileri bence bunları. yoksa acayip fazla oyunum var :))

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Grafikleri zamanına göre gayet iyi bir oyun ve onun yerine cs:GO cıktı grafik derdin varsa ona git
Grafikleri zamanına göre iyi, şimdiki zamana göre değil. Ayrıca grafikle ilgili sorunum olduğunu nereden çıkardın bilmiyorum ama bu gereksiz yargılaman hiç hoş değil.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bide Lol Dünyanin en iyi oyunu olcakmiş ha -_- Kimsenin Listesinde daha görmedim -_-
Leuage of legends (oyun cıkalı cok olmadı ondan biraz eksiklikleri var)
Cs serisi
Hl serisi
AoE serisi
wolfteam(şaka la şaka oyun berbat :D)
Assasin creed sersisi
War thunder
Smite (oyun ing ama oyun iyi)
Sniper elite serisi
Battlefield (oyun daha az aksiyon daha fazla grafik var)
Cod(Oyun cok aksiyon daha az grafik var)
Medal of honor( tam ortası gibi bir şey)
Dayz (oyunun hataları var ama oyun bence iyi)
Arma 3 (Oyun tam bir savaş simulasyonu )
Minecraft (oyunu eskiden severdim ama artık her şey sıradan geliyor)[DOUBLEPOST=1409479616,1409479465][/DOUBLEPOST]
Grafikleri zamanına göre iyi, şimdiki zamana göre değil. Ayrıca grafikle ilgili sorunum olduğunu nereden çıkardın bilmiyorum ama bu gereksiz yargılaman hiç hoş değil.
Cs1.6(grafikleri berbat ama iyi bir oyun) Diyorsun üzerine zamanına göre iyi diyorsun zaten oyun şimdiki zamana göre iyi olmasını beklemen mantıksız zaten

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dota 2'den bakarlar eksiklerini tamamlar size taklit yapmadık diye sunarlar..
LoL u yapan kişinin kim olduğunu biliyormusun ? oda dota 2 için calışsıyormuş sonra kendi oyununu kurmak istemiş ve izni var Onuda öğrende gel[DOUBLEPOST=1409481085,1409480965][/DOUBLEPOST]
Dota 2'den bakarlar eksiklerini tamamlar size taklit yapmadık diye sunarlar..
Hem sanane kardeş burada hakaret yapmanı gerekli bulan şey ne ? ben zaten dota 2yi oynadım biliyorum oyun güzel ama çevre arkadaşlarım LoL oynuyor bende onlarla oynuyorum

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
LoL u yapan kişinin kim olduğunu biliyormusun ? oda dota 2 için calışsıyormuş sonra kendi oyununu kurmak istemiş ve izni var Onuda öğrende gel
İzin dediğin isim değiştirip çok da önemli olmayan farklılık yapıp patent alması..

Taklit dememin sebebi bu zaten Dota 2 için çalışan adam çıkıyor sonra nedense karakterleri bile aynı yapıyor.. Bir sürü moba var ama tek LoL bu kadar benzer.. Kendi oyununu yapmış evet..

Hem sanane kardeş burada hakaret yapmanı gerekli bulan şey ne ? ben zaten dota 2yi oynadım biliyorum oyun güzel ama çevre arkadaşlarım LoL oynuyor bende onlarla oynuyorum
Ben yorumlarım.. Sanane falan işlemez burada forum burası.. İstediğim görüşü söylerim.. Ayrıca hakaret ney söylesene bana.. Hangi kelimesi hakaret?

Vallaha iyikide dota 2yi bırakmışsın.. LoL de başarılar.. Karakter açmakla uğraşın ben bir şey diyemem..

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Leuage of legends (oyun cıkalı cok olmadı ondan biraz eksiklikleri var)
Cs serisi
Hl serisi
AoE serisi
wolfteam(şaka la şaka oyun berbat :D)
Assasin creed sersisi
War thunder
Smite (oyun ing ama oyun iyi)
Sniper elite serisi
Battlefield (oyun daha az aksiyon daha fazla grafik var)
Cod(Oyun cok aksiyon daha az grafik var)
Medal of honor( tam ortası gibi bir şey)
Dayz (oyunun hataları var ama oyun bence iyi)
Arma 3 (Oyun tam bir savaş simulasyonu )
Minecraft (oyunu eskiden severdim ama artık her şey sıradan geliyor)[DOUBLEPOST=1409479616,1409479465][/DOUBLEPOST]
Cs1.6(grafikleri berbat ama iyi bir oyun) Diyorsun üzerine zamanına göre iyi diyorsun zaten oyun şimdiki zamana göre iyi olmasını beklemen mantıksız zaten
Şu anda sevdiğim oyunları yazıyorum ve simdiki zamana göre grafikleri kötü.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İzin dediğin isim değiştirip çok da önemli olmayan farklılık yapıp patent alması..

Taklit dememin sebebi bu zaten Dota 2 için çalışan adam çıkıyor sonra nedense karakterleri bile aynı yapıyor.. Bir sürü moba var ama tek LoL bu kadar benzer.. Kendi oyununu yapmış evet..

Ben yorumlarım.. Sanane falan işlemez burada forum burası.. İstediğim görüşü söylerim.. Ayrıca hakaret ney söylesene bana.. Hangi kelimesi hakaret?

Vallaha iyikide dota 2yi bırakmışsın.. LoL de başarılar.. Karakter açmakla uğraşın ben bir şey diyemem..
İşte senin sorunun bu tembellik 'uğraşın' işte bu yüzden türkiye gelişmiyor hem dota 2yi bırakmadım oynuyorum karakterleri aynı değil benzerlikleri var zaten yeni şeyler cıkarmakda zor oluyor inovasyon gibi bir şey diyebiliriz hakaret kısmı su takliit olsaydı zaten dota 2 hak ihlalinden oyunu kapatmıştı bile yani taklit diyemessin yada dota 2 buna izin vermiştir

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
  • Counter Strike ve Half Life (bunlar klasik efsane)
  • Need for Speed Underground 2
  • Hitman 2: Silent Assassin (ama serinin diğer oyunları da güzel)
  • Medal of Honor 2010 (çok güzel bir hikayesi var.. Cod falan bunların hikayeleri iğrenç.. Medal of Honor daha bir duygusal ve çok güzel.. Modern Warfare serisi hayatımda gördüğüm en iğrenç senaryolardan birisi, aynı zamanda Battlefield da öyle çok iğrenç ve basit.. Sırf grafik üzerine oyun yapıyorlar..)
  • Dota 2
  • Mortal Kombat
  • Titanfall (hızlı fps olayı çok güzel.. Sonunda sıkıcı fps oyunlarından sonra böyle birşeyin gelmesi çok iyi oldu.. Half Life 1 gibi hissettim..
  • Mount & Blade (özellikle Warband.. Bannerlord da güzel olacağa benziyor)
  • Minecraft
  • GTA San Andreas
  • Atari oyunları :) (Tsubasa falan tüm efsaneleri içinde sayın)
  • Payday The Heist ve Payday 2
  • The Elder Scrolls Serisi (hepsi)
  • The Witcher Serisi (wild huntta baya güzele benziyor)
  • South Park The Stick of Truth
  • Assassin's Creed 2
  • Call of Juarez Serisi
  • Dirt güzel farklı bir yarış oyunu
  • Fifa (pes çok berbat :( )
  • NBA 2K
  • Don't Starve
  • Knight Online (Hatırası olduğu için yazıcam ama oyun berbat hale geldiği için listenin en sonuna koydum)
Daha aklıma gelmiyor..
Mübarek 2 oyun dedik :D