Build Of Majoras | Rush | GameTurkMC

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba !
Kısa bir sürenin ardından tekrardan karşınızdayım
ve bu sefer GameTurkMc adlı sunucuya yaptığım bir rush haritası ile.Haritada biraz balonlar fazla görünebilir fakat aşağıdan yukarı doğru baktığımızda çok güzel bir atmosfer oluşuyor.
Eleştirilere açığım.

Resimler ;

Değerli vaktinizi konuma ayırdığınız için teşekkür ederim.
Eğer beğendiyseniz Elmas vererek destek çıkabilirsiniz ;

@Enderiatus @RecepUygr @Chyron @DirenCan

FyreUKl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Renkleri Değişmiş Yüzlerce Balon Güzel Değil Neredeyse Görüntü Kirliliğine Yol Açıyor Ama Adalar Güzel Onun Dışında Senden Daha Güzel Şeyler Beklerdim Ama Kötü de Değil Hakkını Yemeyelim

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üsteki balonlar sanki çok fazla kaçmış ama rengarenk olması güzel.Onun dışında haritanın diğer yerleri güzel olmuş.

Oritorius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Balonlar fazla, bilgisayarı düşük olanlarda sorun yaratabilir. Ama bana güzel bir harita gibi göründü.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Kanka yanlış anlama biliyorsun ben karışıklık sevmiyorum ama, objektif bakarsak da karışık gözüküyor. Fikir şahane, adaların alt kısımları ve kristal fikri de çok iyi.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Kanka yanlış anlama biliyorsun ben karışıklık sevmiyorum ama, objektif bakarsak da karışık gözüküyor. Fikir şahane, adaların alt kısımları ve kristal fikri de çok iyi.
Yok yanlış asla aslamam bu senin kendi fikrin, ben o balonları seyrek seyrek koydum ilk hiçbir özelliği yokmuş gibi göründü hani koymasam da aynı şey olurmuş bende biraz daha çoğaltmayı denedim evet daha iyi oldu benim için adalarda oynayan oyuncular için çok güzel bir hava oluştu akademiye girip bakarsan anlarsın :) yorumun için teşekkürler.

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık. Çok güzel olmuş. (bizede bir şeyler yapmanı bekliyoruz ama nerdee...)

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map çok rahatsız edici bir görüntüye sahip,balonları azaltmalısın ve adanın natural kısmı çok düz