Builder Aranir

alperem

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım Soyadım:Alper Em
Yaşım:19
Bulundugum Yer:İngiltere
Minecraft Geçmişim:Çıktıgı İlk Günden Beridir Oynarım Ve iyi Derecede Plugin,Yönetim Tecrübem/Bilgim Vardır.

Merhaba arkadaşlar ben kısa ir süre içinde türkiye için gerçekten önemli olabilecek bir minecraft serveri açmayı planlıyorum bunu neden dedigimi sorarsaniz şimdiye kadar açılan bütün serverlar ya patladı yada adminlerin ilgisizliginden karmaşalar çıktı.Bundan sıkıldıgım ve minecraft gibi bir oyunun bunlara layık olmadıgını düşündügüm için kısa bir süre içinde minecraft efsanesini yitirene kadar açık kalacak kaliteli bir factions/pvp/survival server oluşturmayı düşünüyorum ama bunu kendi başıma yapamayacagım için bir kaç saglam ve hayal dünyası gelişmiş builder kardeşime ihtiyacım vardır.Eger sizde benimler birlikte bu yola çıkmak istiyorsanız lütfen bu konu altından adınızı,yaşınızı,buildirlik seviyenizi,minecraft geçmişinizi ve mümkünse yaptıgınız en iyi buildlerin fotograflarını paylaşırsanız sevinirim.

HeroBilgin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
adım Emre ULU 14 yaşındayım oyundaki adım Conan hamahci Kilsacraft ağın adı 123 şifre
2013-04-11_22.57.03.png