->Builder Arayanlar Buraya<-

MadHex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepinize merhabalar,Ücretsiz çalışacak profesyonel bir buildermi ariyorsunuz?İşte o benim.Ücretsiz çalışacağım ve hiçbir para talep etmeyeceğim.Gayet saygılıyım.Yapabildiğim en iyi build yerleri:Lobi builderi,Bedwars buildi,Survival Games Buildi,Katil kim buildi,Skyblock buildi vb. Builderi gayet iyi yaparım.

kanki1444

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhabalar,Ücretsiz çalışacak profesyonel bir buildermi ariyorsunuz?İşte o benim.Ücretsiz çalışacağım ve hiçbir para talep etmeyeceğim.Gayet saygılıyım.Yapabildiğim en iyi build yerleri:Lobi builderi,Bedwars buildi,Survival Games Buildi,Katil kim buildi,Skyblock buildi vb. Builderi gayet iyi yaparım.
1.12 batidunyasi.keyubu.com

JSRainbow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yazın açılcak serverimiz için birçok map yapıyoruz. Rainbow#4039 ekle dc

atakla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yeni bir sunucu actim build yapacak atiyorum istersen gel dc atakla #6023

serhat163

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bana ulaş istersen dc serhat[18]#3674

LogenThor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

"Professionel Builder" ?
Saydıkların arasında Pro kavramını karşılayabilecek bir build konusu yok.
Bir forum yazarken dürüst olmalısın , Pro Builder olsaydın eğer Parasız yapmazdın mimarileri.

MadHex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Professionel Builder" ?
Saydıkların arasında Pro kavramını karşılayabilecek bir build konusu yok.
Bir forum yazarken dürüst olmalısın , Pro Builder olsaydın eğer Parasız yapmazdın mimarileri.
bu parasız olabilir kardeş map atam sana istersen o zaman gör mad hex diye yazıo üstünde harika stille buda yaptımın kanıtı :) Bedwars map atam sana istersen

LogenThor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Demek istediğim , Gerçekten işinde ustalaşmış olan Mimarlar artık bir kazanç uğrunda build yapıyorlar.
Çünki zamanı gelince bi süreden sonra para kazanmaları gerekiyor.
Maplerini bedava verebilirsin fakat kendine "ProBuilder" diyebilmen için bir "Ün" olması gerekiyor.

Bende Mimar alımı yapan bir sunucu arıyorum , 2. bir mimar isterlerse eğer seni iletirim.
Build hayatında başarılar..

Larkasus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Larkasus#1118 ekle discorddan detaylı konuşalım