Builder'lık Dersleri Veriyorum!

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bir kaç kişiye builderlik konusunda yardımcı olmak istedim ve bu konuyu açtım eher sizde güzel yapılar yapabilmek istiyorsanız derslere katılın inanın iyi bir builder olacaksınız.Ben tario76 nın builder gurubuna girdiğimde güzel yapıt yapamıyordum ama tario bana kendime güvenmemi takım olarak çalışmamı sağladı . Artık çok güzel yapılar yapabiliyorum.Derslere katılın builderlik öğrenin,eğlenin Hepsinini yapabilmek sadece bir yorum uzakta ve yaz en iyi öğrenciye ödül vereceğiz .com lu kendine ait site vereceğiz sizde Katılın !

Ad:
soyad(Zorunlu değil):
derslere girmek ne için istiyorsun:

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuruyu dolduranlar yarın saat 2-3 de açık olsun ! Konu doğru yere taşınsın

baybars1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Bora
soyad(Zorunlu değil):
derslere girmek ne için istiyorsun: kendimin iyi bir builder olduğunu ama yeterli olmadığımı düşünüyorum Not: okulum 3 de bitiyor yaşım 13 dershanem var salı cuma 4 de başlıyo
bu koşullardayım umarım kabul olur :D

Erenmuslu usta mimar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Bora
soyad(Zorunlu değil):
derslere girmek ne için istiyorsun: kendimin iyi bir builder olduğunu ama yeterli olmadığımı düşünüyorum Not: okulum 3 de bitiyor yaşım 13 dershanem var salı cuma 4 de başlıyo
bu koşullardayım umarım kabul olur :D
Bana mesaj t alındın derslere

fantasy01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Yunus Emre
soyad(Zorunlu değil):

derslere girmek ne için istiyorsun:Builderlığım ın iyi olduğunu düşünmüyorum aslında 2 senedir oynuyorum ama yetenek yok :D.Ben okuldan 11:50 de çıkıyorum 12:30 dan sonra ders almaya açık olabilirim.Ama salı cuma ve haftasonları dershanem var.Ben saatleri yaziyim.
Cumartesi:13:05
Pazar:11:20
Salı:13:30
Cuma:13:30
Umarım kabul olurum :)

HPMonster

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AD: Ege Can
SOYAD: Karaoğlu
NEDEN İSTİYORUM: Bir serverde baş rehberim moderatörlüğe yükselmek için builderlik te bilmem gerekiyor.
Bana Skype: SoulBlastTR buradan ulaşabilirsiniz.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Builderlik dersi diye bir şey yoktur, belki derste yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Fakat asla onları edinemezsiniz.