Builderlik Dersleri Vermeyi Düşünüyorum (Oxuruk)

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyundaki adım LifeHunter bende ders almak istiyorum

siyahprens00011

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yazmıştım amama yine yazıyorum oyundaki adım Nicelokohero48 modern filan elinde ne varsa öğrenmek istiyorum ilk yorumlarda yazmıtım kare görürsün bakarsan zatende yine yaziyim belki görmemişsindir ayrıca fazla insan olmadan almları kapat derim ama yok ben süreleri kısaltır insnalrı tektek yapmama diosan sen bilirsin

MacSqL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam genç arkadaşlar.Gördüğüm üzere forumda çok fazla builder olmak isteyen veya bu işi kendi çapında yapmaya çalışan arkadaşlarımız var.

Bildiğiniz gibi gerçek bir builder olmak zaman , araştırma , sabır , ve hayalgücüne bağlıdır.Bende buna küçük çaplı bir destek vermek istedim.

5-10 kişi ile her hafta creative server açarak her tarzdan binaları , onların detaylandırılması , nereden başlanacağını , iskelet sistemini göstermek için vakit geçirmek isterim.

Katılmak isteyen herkes ismini bu konuya yazabilir.Her hafta 5 kişi ile yaklaşık 2 - 3 saat (Duruma göre değişebilir )
zaman geçireceğiz.katılmak isteyen her arkadaşa belli bir gün ve saat söyleyeceğim ki karışıklık olmasın.

Ders Zamanları Henüz Kararlaştırılmadı arkadaşlar.Başvurular bittikten sonra 5 kişilik gruplar halinde derslere başlayacağız :)

Evet şu anda katılmak isteyen arkadaşların isimlerini buraya yazıyorum.Haftaya cuma ya kadar
katılmak isteyenler isimleriniz yazsın.Sonra Etkinliğe Başlayacağız :)

Katılım Listesi:

SWAT007
Nicelokohero48
Tommy_Nikols
Dmngirl
Steve
Emonsta(r)
Onurutkan
InsaneJ
Sherlocked
AtomTR.
Alexbaon
cetvel07
Destek vermeniz ümidiyle iyi forumlar :)

siyahprens00011

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bebnim adım yazılıda ben server bilgilerine felan nerde ulaşacahım bu kadar kii bence yeter zaten kalabalık olacaktır bu kiiler öğrensib sonra bu öğrenenler sonraki guruba daha fazla kii alınsın bu öğrenlenerl 2 şer grupla halen gelsin yeni gwelenlere öğretsinler öğremnen öğrenci gibi

Assasins007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Assasins2
Skype:niyazi236 baya swde build oldum ama biraz daha geliştirmekten bisi olmaz

KroFessionaL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende derslere katılmak istiyorum.
Nick:KroFessionaL

Erolzan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyundaki Adım Erolzan Dersler Almak İstiyorum

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öğretmen yarısı gibi bir şey olmak istiyorum.Yani değişik fikirlerim var onlarıda sunmak istiyorum.

Katılmak istiyorum : Drakia

LawlietMinecraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Builderlikta iyiyimdir ve gerçekten senle beraber olmak isterim. Nickim Minemangary.

AtaAliTuran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ders almak istiyorum builderlik hakkında az bir bilgim var.Nickim: DimondCrass

MaSKoT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Bende Almak İstiyorum ve izin Videolarınızı İzliyorum Çok Hoşuma Gidiyor !

Oyun Nick: MaSKoT Skype: maskot001 Ts3:89.22.96.135 Buralardan Ulaşa Bilirsiniz !