buildimi nasıl geliştiririm ????

isyanatanapide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ÖNCELİKLE MERHABALAR BEN ALPEREN BU GÜN SİZLERE BİR SORUM VAR BUİLDİMİ NASIL GELİŞTİREBİLİRİM ? EVET BUİLDİM ÇÖP.
GERÇEKTEN BUİLDİ ÇOK SEVİYORUM VE YAPABİLİRSEM ÇOK MUTLU OLACAĞIM AMA YAPAMIYORUM FİKİR VAR AMA İŞLEMİYOR.

EĞER BİLDİĞİNİZ DERS VEREN SİTELER,VİDEOLAR VEYA BİR GURUBUNUZ VARSA LİNK ATABİLİRSİNİZ UMARIM SORUMU CEVAPLARSINIZ.
(YAPTIĞIM BUİLDLERİN RESMİNİ YAKINDA ATABİLİRİM)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türkiye'de akademi sunucuları var.O akademi sunucularında yapı,terraform,organik yaparak mimarini geliştirebilirsin.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akademiden önce WorldEdit kullanmayı öğrenmen yararına olur.

ExToleria

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Mimari bilgini geliştirip geliştirememen tamamen hayal gücüne bağlı. Hayal gücünü geliştirmek için çeşitli kitaplar okumalı, filmler izlemelisin. Dolayısıyla daha çok örnekler göreceksin.
Gördüklerini birleştirdikçe kendi stilini elde edeceksin. Tabii, bunlardan önce worldedit gibi dünya düzenleme araçlarına hakim olman gerekir. Youtube üzerinden çeşitli derslere ulaşmak mevcut. Ancak dediğim gibi hayal gücün darsa yapabilinecek tek şey zamanını filmlere kitaplara ayırmandır. Şunuda eklemeliyim; film veya kitap izlerken tek türe bağlı kalmamalısın. Örneğin orta çağ mimaristliğine yatkınsan hem tarih hem fantastik türünde içerikler edinmelisin. Açıkçası günümü film izlemekle geçiririm. Onun dışında novel okurum. Bu sayede çoğu ev türünü biliyorum. Böylelikle bir yapı yapacakken aklıma geliyor, şurayı şöyle burayı böyle yapayım diye.

TheCosmicWolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Build Battle oynamayı dene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi