Bukkit Eklentisi Yapmak (Video lu Anlatim!) Bölum bölum halinde

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Daha iyi videolar çekeceğine inanıyorum ve bu videoları Steve'i kovalayan :zombi: gibi takip edeceğim...

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaralı konu olacağı benziyor 5. bölüme kadar geldiğinde belki sabit bile olabilir bu konu...[DOUBLEPOST=1381648228,1381648023][/DOUBLEPOST]tabii ki kendini geliştirerek bizi de geliştirebilmelisiniz :)[DOUBLEPOST=1381648361][/DOUBLEPOST]ben bu konuyu ve kanalınızı :zombi: gibi takip ediyorum...
bir sonraki videomuzda event nedir ? ve nasil kullanilir ? + join event öretecegim kisaca girince hosgeldiniz yazisi cikacak :D

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler cekerken event lerde bi sorun olustu calismadi :( yoksa dun aksam koycaktim :( sorunu cözunce cekip koyacagim...

mcdehset68

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
djye bide ben senni yaptiklarini kopyalayip yapistirdim ama hata veriyo plugini yok sayiyo acaba neden eclipsede hicbi hata yok

mcdehset68

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
could not load plugins\Deneme.jar craftbukkit.v1_6_R3.craftserver filan bole bole ayni seylerin playerlist vs seyler yaziyo

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes plugin yml ni verirmisin ?

mcdehset68

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
name: Deneme
main: net_.forummerkez.Deneme
version: 1.0
commands:
dene:
description: Deneme eklentisi iste kanka

LaRive

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahmin ettiğim kadarıyla PogoStick29 veya başka bir kanaldan izliyorsun. Koddaki {$Domain} gibi yerleri yazılı anlatabilirsin. İnsanların kafası en çok buraya takılacaktır.