[Bukkit][Hamachi][1.4.6 veya 1.4.7] Ülke Kurun!

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
[Not: xKingOfDeadx sayesinde sv kapanmıştır.]
Eski ülke kurma serverlerimde heyacan yoktu. Bu artık değişti. şimdi adminler sizin yerinize ülkenizi yapmıyor. siz kendiniz yapıyorsunuz. İsterseniz şavaşa katılmıyorusunuz (ama eğer sizebiri saldırırsa ülkenizi savunmanız gerekir.). Passport sayesinde başka ülkelere gidebileceksiniz ve vize sayesinde başka ülkelerde kalabileceksiniz.Başka ülkelerde çalışabileceksiniz.
Harita:

Haritadaki agaç sembolleri haritada o bölgede agaç oldugunu gösterir.
Hamachi ağları:
ÜlkeKurun!1
ÜlkeKurun!2
ÜlkeKurun!3
ÜlkeKurun!4
ÜlkeKurun!5
ÜlkeKurun!6
Hepsinin şifresi: 123
Sunucu Adresi: 25.244.180.24
Serverimizde iyi eğlenceler :)
Not: Server Survivaldir. Kendi ülkenizi kendiniz kurabilirsiniz yada başkasının ülkesinde normal insan olarak yaşayabilirsiniz. Malzeme verilmeyecektir çünkü Map yapılırken altın ve demir maden sayıları çoğaltılmıştır. Club Minecraft adası serverde vardır. Canavarlar açıktır.

OttoMan52

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eski ülke kurma serverlerimde heyacan yoktu. Bu artık değişti. şimdi adminler sizin yerinize ülkenizi yapmıyor. siz kendiniz yapıyorsunuz. İsterseniz şavaşa katılmıyorusunuz (ama eğer sizebiri saldırırsa ülkenizi savunmanız gerekir.). Passport sayesinde başka ülkelere gidebileceksiniz ve vize sayesinde başka ülkelerde kalabileceksiniz.Başka ülkelerde çalışabileceksiniz.
Harita:

abi bu sw yi bukkite çevirsenen ne uğrasıon amatör gibi hamaci ile

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sv birkaç sorun yüzünden kapanmıstır. gelecekte geri dönebilir. suanlık onun yerine Club Minecraft 2 Remake svsi olacak.

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sorunları söylersen yardım edebilirim belki. ve ben şu an Türkiye haritası üzerine çalışıyorum (Suriyenin bir kısmıda var...). karalar sular tamam fakat yükseklikler kaldı. yardım edebilirmisin.

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere hiç girmeyin. salih arkadaşlarına gamemode veriyo ve adamlar kilitli sandığımı kırdı 1000 kadar diamond blockumu aldılar. bir şey yapmadı emeğinize yazık...

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
eger biri sv hakkında küfür ederse veya rezil ederse onu dinlemeyin.

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açtığınız sunucular şu anda açık mı ? Kapalı olduğuna dair rapor geldi eğerki kapattıysanız bildirin ona göre arşive alacağım.