Bukkit Server Warp Yardim

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tmm Peki Ben Serverdeki Bütün plugin,map Yani Bütün Bilgileri Sildim Ve Tekrar Yükledim Belki Olur diye Yani Sorun Çözülür.Ama Daha Kötü Oldu Admin Olduyorum Yani Kendimi Op Yapiyorum Sw De Ona Rağmen Adminleri Özel Komutları Vardırya Hani Gamemode1 Gamemode0 Gibi Warp Ekleme Ve Daha Öbür Komutlara
Diyorki 'Bu Komutu Kullanmaya Yetkiniz Yok' Diyor Açık Oldmuşsa Ne Mutla Bana

YARDIM:ölügül:
GroupManager kullaniyorsan op olduktan sonra /manuadd nick owner yaz owner olmazsa kurucu yaz ama orginalse owner yaz.
benimde warp sıkıntım var warp delaylarını ayarlayamadım direk ışınlanıyor
Isinlanma arasindaki ve isinlanmadan once beklenecek sureyi config.yml den ayarlabilirsiniz.
configden sunlari bulun:
teleport-cooldown: /home , /tp, /tpa gibi ışınlanma komutları arasındaki bekleme süresi: yani onu 100 olarak ayarlarsanız; oyuncuun ikinci ışınlaması ilk ışınlanmasında 100 sn sora mümkün olcaktır.

teleport-delay: Oyuncunun ışınlanmadan önce beklemesi öngörülen sürenin ayarıdır. Yani 3 olarak ayarlarsanız, oyuncu komutu kullandıktan 3 sn sonra ışınlanacaktır.
Yardimi olursa bir begeni yeter.

Enes831

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ataberk Senin Dediğin Yolldan Yaptım Şu Hatta yı aldım :'( All commands are locked due to an error.Check the log and then try a '/manload'.

-------YARDIM:ölügül:--------------

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
GroupManageri kodlarken hata yapmissiniz. Eger sadece komutlar ile yaptiysaniz; Turkce karaker kullanmis veya yine yanlis kodlamis olabilirsiniz.

sesel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş bende yetkiniz yok diyo ne yapmam gerek

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
/warp komutundaysa /mangaddp grupismi essentials.warp komutunu vermeniz lazım diye biliyorum.

gal89

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer server'ında Essentials Plugini yüklü ise Warp olarak kaydedeceğin alana git yazı yazma alanına /setwarp <warp ismi> yaz yolla olacaktır. Eğer Warp silmek istiyorsan /delwarp <warp ismi> Olarak yaz. :)

bir şey soracam bazı serverlarda saat e sağ tıklayıp warp seçiyoruz nasıl oluyor ?

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok mesaj yazılmış, hepsini okumadım fakat bende şöyle düzgün bir essentials config ve groupmanager config isteyenler için upload edeyim dedim.

Özel olarak tag yani prefix vs. ayarladım.Hepsinin izinleri ayarlı. Bir problem yok yani. İçinde olan gruplar;

Kod:
Kurucu
Admin
Builder
Moderator
Goldvip
Megavip
Ultravip
Rehber
Reklamci
Default (oyuncu grubu)

Essentials plugininde lava, çakmak, oyunu bozacak ve kullanılmaması gereken bazı şeyleri engellemiştim, faction chat sorunu gibi bir sürü problemi çözmüştüm önceden.Onun configini ve jar dosyalarını da koyuyorum upload ettiğim yere.

LİNK: http://www.mediafire.com/?bq3xri60dnfsuq3

Uygar197444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok mesaj yazılmış, hepsini okumadım fakat bende şöyle düzgün bir essentials config ve groupmanager config isteyenler için upload edeyim dedim.

Özel olarak tag yani prefix vs. ayarladım.Hepsinin izinleri ayarlı. Bir problem yok yani. İçinde olan gruplar;

Kod:
Kurucu
Admin
Builder
Moderator
Goldvip
Megavip
Ultravip
Rehber
Reklamci
Default (oyuncu grubu)

Essentials plugininde lava, çakmak, oyunu bozacak ve kullanılmaması gereken bazı şeyleri engellemiştim, faction chat sorunu gibi bir sürü problemi çözmüştüm önceden.Onun configini ve jar dosyalarını da koyuyorum upload ettiğim yere.

LİNK: http://www.mediafire.com/?bq3xri60dnfsuq3
Çok Saol Senin Sayende Yaptım

bejambe

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Beyler Çok Uzun Zamandır Yoktum Sorununuz Varmı ? Şimdiden Kusuruma Bakmayın :(

melik789

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bende warp sorunu var oplar ışınlana biliyo sadece

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
default grubuna şu yetkileri verin:
essentials.warp
essentials.warps.*
essentials.warp.list

PavelAksen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar server kurdum giriorum ama kayıt olamıorum kimse de kayıt olamıo bilen var mı