Bukkit yazıp craftbukkit e girdiğimde böle bir ekran geliyor [İngilizce Bilenler İçeri] Yardım!!

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bilmeden atıp tutmuşsunuz. Bukkit'i bitiren Mojang değil, EvilSeph Bukkit'i bitireceğini duyurdu, Mojang da Bukkit gelişmeye devam etsin diye projeyi satın aldı. Ancak CraftBukkit'te Wesley Wolfe (Wolfereness) isimli eski bukkit geliştiricisinin kodları bulunduğundan, CraftBukkit'te benim telif haklarım var diyerek DMCA isimli kuruluş aracılığıyla CraftBukkit ve Spigot'un hem kaynak kodlarına, hem de derlenmiş jar versiyonlarına erişimi kapattırdı.

Şu an herkes beklemede, Spigot'un son sürümü şimdilik torrentlerde bulunabilir. Ancak CraftBukkit ve Spigot'un upload edilmesi ve başkaları tarafından indirilmesi kanunen yasaktır.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
e peki neyle sw açacaklar ?
Şu an için CraftBukkit ve Spigot'un dağıtımı kanunen yasak. Hem Spigot, hem de Bukkit indirme bölümünü kapatmış durumda. Server açmak istiyorsanız tüm kanuni sorumluluğu sizde olmak üzere internetten indirebilirsiniz. Veyahut başka MC-Server dağıtmlarını kullanabilirsiniz (Ör: Glowstone, Mc - Server vs.).
Başka dağıtımları önermiyorum, en gelişmişleri Spigot ve CraftBukkit, ancak bunu edinmek sizin elinizde. En iyisi server açacaklar bir kaç gün beklesin, DMCA davası sonuçlanınca ne olacağına bakarsınız.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler DMCAdan kapanmadan spigotunuzu alın sonradan kullanırsınız 1.7 ve 1.8 uyumlu
Link: burada

orijinal linktir sitenin downloadsından bulabilirsiniz :)
tanan o linklerde gitmiş :D Arkadaş indirmişti dün ondan isterim uploadlarım (yada uploadlamam çünkü... neyse anladınız :D)

Son düzenleme:

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
O kadar açıklama yaptım, hiç okumadınız galiba, ya da inanmıyorsunuz bana. Spigot ve Bukkit tarafından indirmeler resmi olarak kapatıldı.
ŞU siteden illegal olarak indirebilirsiniz. Sorumluluk, siteyi kuran kişinin de dediği gibi size aittir. Sitede yazan bir nota göre siteden indirenlerin kayıtlarını tutmuyorlarmış, ancak hosting firmasının da tutmadığına dair söz veremezmiş.

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bukkit tekrardan aktif lakin indirilmiyor ilerleyen zamanda ne olur belli olmaz.

PoligonTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanmamak değil.Sanırım o linkler dediğini destekliyor gibi.Link gerçi iniglizce bi şey anlamadım içinden

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Beyler DMCAdan kapanmadan spigotunuzu alın sonradan kullanırsınız 1.7 ve 1.8 uyumlu
Link: burada

orijinal linktir sitenin downloadsından bulabilirsiniz :)
tanan o linklerde gitmiş :D Arkadaş indirmişti dün ondan isterim uploadlarım (yada uploadlamam çünkü... neyse anladınız :D)
bende son sürüm yok ama bugsuz çalışan bir sürümü var spigotun :D

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir şey yok Siteye Girebiliyorsun link bu : https://dl.bukkit.org/downloads/bukkit/
her şey aktif durumda
hmm ben giremiyordum bugün ve 3 gün onceden beri buraya craftbukkit yazarak giriyordum fakat sanırım linki degistirildi bilmiyorum :D

Edit: evet bukkit.org/downloads/craftbukkit ti ismi onceden craft bukkit in craftını kaldirmislar linkten o yuzden giremiyormusum :D[DOUBLEPOST=1410031630,1410031394][/DOUBLEPOST]
O kadar açıklama yaptım, hiç okumadınız galiba, ya da inanmıyorsunuz bana. Spigot ve Bukkit tarafından indirmeler resmi olarak kapatıldı.
ŞU siteden illegal olarak indirebilirsiniz. Sorumluluk, siteyi kuran kişinin de dediği gibi size aittir. Sitede yazan bir nota göre siteden indirenlerin kayıtlarını tutmuyorlarmış, ancak hosting firmasının da tutmadığına dair söz veremezmiş.
kardes ben sadece craftbukkit e giris yapamiyorum yardim diye konu acmistim sonra is çığrından çıktı değişti fakat sadece craftbukkit in linki değişmiş bukkit.org/downloads/bukkit olmuş yani link değişikliğinden kaynaklıymış ama gene bağlanılabiliyor .

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
hmm ben giremiyordum bugün ve 3 gün onceden beri buraya craftbukkit yazarak giriyordum fakat sanırım linki degistirildi bilmiyorum :D

Edit: evet bukkit.org/downloads/craftbukkit ti ismi onceden craft bukkit in craftını kaldirmislar linkten o yuzden giremiyormusum :D[DOUBLEPOST=1410031630,1410031394][/DOUBLEPOST]
kardes ben sadece craftbukkit e giris yapamiyorum yardim diye konu acmistim sonra is çığrından çıktı değişti fakat sadece craftbukkit in linki değişmiş bukkit.org/downloads/bukkit olmuş yani link değişikliğinden kaynaklıymış ama gene bağlanılabiliyor .
Bukkit ve CraftBukkit farklı şeyler.