BungeeCord Hakkında Sağlam Bilgisi Olan Kişilerden Destek Rica Ediyorum

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Hatanı anladım dostum aynı problem banada oluyordu ve aşırı lag giriyordu sağolsun batıhost yardımcı oldu.Sen BungeeCord.sh ye minimum ram ile maximum ram'a aynı vermişsin yani demek istediğim.-Xmx3200M -Xms3200M bunlar aynı olursa lag olur.CPU artar.
Hmm. Yani şöyle yaparsam sorun kalmazmı ?

Kod:
#!/bin/sh
cd /usr/games/BungeeCord
while true
do
echo "##########Ikonia Bağlantı Baslatiliyor###########"
java -server -Xmx3200M -Xms256M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:ParallelGCThreads=8 -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseParNewGC -XX:+CMSIncrementalPacing -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -jar BungeeCord.jar
echo "Yeniden Baslatiliyor:"
for i in 5 4 3 2 1
do
echo "$i..."
sleep 1
done
echo "Ikonia BungeeCord yeniden baslatildi!"
done

Hatanı anladım dostum aynı problem banada oluyordu ve aşırı lag giriyordu sağolsun batıhost yardımcı oldu.Sen BungeeCord.sh ye minimum ram ile maximum ram'a aynı vermişsin yani demek istediğim.-Xmx3200M -Xms3200M bunlar aynı olursa lag olur.CPU artar.
Şuanda yukarıda yazdığım şekilde yaptım, deniyorum. Bu arada attığım script'i kullanmanı tavsiye ederim. BungeeCord'u her türülü sorundan koruyor ve çökerse yeniden başlatıyor.

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Hmm. Yani şöyle yaparsam sorun kalmazmı ?

Kod:
#!/bin/sh
cd /usr/games/BungeeCord
while true
do
echo "##########Ikonia Bağlantı Baslatiliyor###########"
java -server -Xmx3200M -Xms256M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:ParallelGCThreads=8 -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseParNewGC -XX:+CMSIncrementalPacing -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -jar BungeeCord.jar
echo "Yeniden Baslatiliyor:"
for i in 5 4 3 2 1
do
echo "$i..."
sleep 1
done
echo "Ikonia BungeeCord yeniden baslatildi!"
done

Şuanda yukarıda yazdığım şekilde yaptım, deniyorum. Bu arada attığım script'i kullanmanı tavsiye ederim. BungeeCord'u her türülü sorundan koruyor ve çökerse yeniden başlatıyor.
Aynen doğru yapmışsın skriptin güzelmiş deniyeceğim :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma, daha yeni gördüm beni etiketlediğini ve konuyu önceden görseydim çözüm iletirdim, yinede teşekkürler.