Yardım BungeeCord Hatası Var Yardım Edin

BurakTR2500

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
Could Not Connect To default or fallback server, please try again later; Hatası Alıyorum Lütfen Yardım Edermisiniz Hiç Olmuyordu Az Önce Sunucumu Açarken Bu Hata İle Karşılaştım Lütfen Yardım Edin..

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Sunucunuzun port ayarı yüzünden bu hatayı alıyor olmanız muhtemel. Sunucuyu kendi bilgisayarınızdan mı açtınız?

BeyzaBhçl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kod:
- fallback_server: lobby fallback_server hangi server adınıza belirtilmişse, serverdan düşen oyuncu oyuna girdiğinde direkt o bölümden başlar.
- max_players: 100 Bu bölümde toplam birleştirdiginiz bütün serverların kişi sayısı toplamını belirtmelisiniz.- host: 192.168.0.100:25565 Bu IP Adres ve Port, BungeeCord u yürüten ve diğer serverların birleştiği IP'dir. Yani diğer serverların Ana Makinesi gibi düşünmelisiniz. Aktif olan ve kullanılacak IP budur.- tab_size: 60 Oyun içerisinde, TAB'a basıldığında kaç kişinin listede görüntülenmesini belirler. Bu liste PC inclerine göre değişir maksimum 120 kişiyi rahat bir şekilde herkes TAB a bastıgında görebilir.- force_default_server: false Bu bölümü false yaparsanız hangi serverdan düşüş yaşarsa oyuncu, o servera tekrar bağlanır. True kalırsa fallback_server hangi server olarak belirtildiyse ordan devam eder.
-texture_size: 16 Birleştirdiğin serverlarda Texture indirme imkanı sunmak istiyorsan, bu bölümden boyutunu ayarlıyabilir Pixel ile belirleyebilirsin.- motd: Bu bölüm server a girişlerde görülmesini istediginiz kısa server tanıtımınız.- default_server: hg Bu bölümde hangi server adını yazdıysan, bu senin standart serverın olur, giriş yapan önce bu server'dan başlar.
servers:
lobby:
address: 192.168.0.100:25665
restricted: false
hg:
address: 192.168.0.101:25565
faction:
address: 192.168.0.102:25565

Bu bölümde BungeeCord a birleştirmek istediğin serverları belirlersin. IP ler birleşecek server a ait olmalıdır. Komutlar /Server hg yada /Server faction yada /Server lobby olarak serverlar arası geçişler yapabilirsiniz.

permissions:
default:
- bungeecord.command.server
- bungeecord.command.list
admin:
- bungeecord.command.alert
- bungeecord.command.end
- bungeecord.command.ip
- bungeecord.command.reload

Bu kısmı tamamen silin, aksi takdirde sunucunuzda açıklar meydana gelebilir. Kendinize bile yetki vermemeniz önerilir.

tab_list: GLOBAL_PING Bu bölümde, bütün serverlarda ki oyuncuları TAB List de gösterirsin.
online_mode: true Online_mode = True yaparsanız Ana server'ı bütün serverlar Premiumlular için olur. Fakat Bunu False olarak güncellerseniz bütün serverları CRACKLİ için açmış olursunuz. Premium ve Crackli ayarlarını burdan yapabilirsiniz. Tabi unutmadan söyleyelim ki burda ki ayar ne olursa olsun, bağlanan diger bütün serverlar Online_Mode:False olmak zorundadır.
timeout: 30000 BungeeCord Proxy yukarda ki zaman içinde "milisaniye üzerinden" Serverda hiç reaksiyon olmazsa, serverı durdurur ve bütün oyuncuları kickler.

groups:
MinecraftAdım:
- admin

Analtımlı bir şekilde tabii artık değişmediyse :/ uzun zamandır bungeecord kullanmıyorum.

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
İlk olarak bu configi sıfırlayın çünkü çok büyük eksikleri var.
Daha sonra her sunucuya farklı portlar verin, bungeecord portunuz 25565 ve lobiyide 25565 yapmışsınız. Sorun bundan kaynaklanıyor. Lobiyi 24231 yapsanız ve lobi dosyalarından server.propirotes diye bir bölüm var oradan da portu değiştirin. Böylece sorun kalmayacaktır.

Dediğim gibi ilk önce config sıfırlayın.

Örnek;
lobby:
address: 192.168.0.100:24231

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Port bağlantılarında hata yapmışsınız yüksek ihtimalle. Bağlantıyı kuramıyor.