Butcher Günlükleri [Korku Hikayeleri]

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar, Biz "Butcher" Diye Bir Karakterin

Yaşanmış Olan Hikayelerini Paylaşıyoruz. Tam Tadında ve Güzel Olanları [Korku - Gerilim] Paylaşıyoruz.

Site + 13 Dür. O Kadar Abartılı ve Korkunç Hikayeler Yoktur.

Video - Resim v.b Şeyler Paylaşmayız.

Facebook Sayfamız: Butcher Günlükleri[Tıkla]

Hikayelerden Bir Örnek;

Yıl 1982,

Arkadaşlarımla bir kafeden çıkıyorum gülüşüyoruz eyleniyoruz. Birazda kafam güzel
içerde içmişiz o şaka yapıyor "hahaha" Bu şaka yapıyor "hahaha" Birden kalbime
bir sancı girdi. Ve 10 5 saniyeliğine kitlendim. Arkadaşlarım "Bir Şeyin Var Mı?" Dediler.
Ben "Yok İyiyim" Dedim ve devam ettik. Az ilerde arkadaşlarım kusmaya başladı yaş da
küçük bünyemiz kaldırmadi daha 15 yaşındaydık. Saat Gece 2ydi. Herkes artık
evlere gidelim dedi. Ve dağıldık. Benim evim biraz uzaktı. 15dklık yol çekilmez dedim ve
bir taksiye bindim. Eve geldim taksici ücreti söyledi. 23 Dolar tutmustu sonra üstümde hiç para
olmadığını hatırladım. ve Dedim Ki "1dk Evden Para Alıp Gelicem" Dedim ve koşarak eve girdim
o gece annemlerin eve gelmeyeceğini teyzemde kalacaklarını unutmuştum ve giderken anahtarı
bir yere saklamıştım sakladığım yeri hatırlamaya çalışıyordum. ve arka bahçeye gömdüğümü
hatırladım. Arka bahçeye giderken bir ses duydum. Kapı gıcırtısı gibi. Umursamadım.
Hızlıca toprağı kazdım ve anahtarı buldum. koşa koşa ön kapıya gittim. ve taksiye baktım
Taksi Orada yoktu. hızlıca eve girdim. ve kapıyı 2 kere kitledim. biraz ürkmuştüm.

Yukarı odama çıktım. Pencerem açıktı..... Devamı Sayfada.

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok güzel yazıyormuşsun kardeş

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğendiğine Sevindim Paylaşır Mısın?