BuzCraft.Ml | 1.8 1.12 | 9 Gb Ram | Hilesiz | Muhteşem Göz Alıcı Dünyalar | SEZON 2 | Rütbeler sıfırlandı | Herkesi Bekliyoruz!

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum bundan 5 sene öncesindede sünger editi vardı yalnız ?
ben minecraftı en az 9 yıldır oynuyorum ve Survival ve Factions gibi şeyleri de en azından 7 yıldır oynuyorum ve biliyorum ve hiçbir zaman sünger editini görmedim survival serverde özellikle ''Survival'' da eski survival serverlerde warp spawn ve warp orman dışında warp bile yoktu spawnda hiçbişey yoktu özel olarak

erkutalpaslann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben minecraftı en az 9 yıldır oynuyorum ve Survival ve Factions gibi şeyleri de en azından 7 yıldır oynuyorum ve biliyorum ve hiçbir zaman sünger editini görmedim survival serverde özellikle ''Survival'' da eski survival serverlerde warp spawn ve warp orman dışında warp bile yoktu spawnda hiçbişey yoktu özel olarak
Benim 5 sene önceki oynadıgım serverin adıydı buzcraft ve orada kapanmasına yakın edit eklenmiş idi hocam eğer internetten eski buzcrafta ulaşabilirseniz görürsünüz.

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
8 Yıldır oynuyorum. 4. yılımda falan edit gibi şeyler duymuştum ben :D
Benim 5 sene önceki oynadıgım serverin adıydı buzcraft ve orada kapanmasına yakın edit eklenmiş idi hocam eğer internetten eski buzcrafta ulaşabilirseniz görürsünüz.
bir şey dicemde o buzcraft factions tu hatırlatırım

edit duyduğun serverler factionstur muhtemelen çünkü factions ta editler o zamanlarda yaygınlaşmaya başladı

erkutalpaslann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey dicemde o buzcraft factions tu hatırlatırım

edit duyduğun serverler factionstur muhtemelen çünkü factions ta editler o zamanlarda yaygınlaşmaya başladı
Evet factiondu hocam zaten ve orada vardı faction serverlerde olur genelde evet ondada haklısınız ve biz neden bi yenilik getirmeyelim ki ?

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet factiondu hocam zaten ve orada vardı faction serverlerde olur genelde evet ondada haklısınız ve biz neden bi yenilik getirmeyelim ki ?
Nostalji de ne gibi bir yenilik olması gerekiyor ve üstüne Nostalji üzerine kurulmuş bir serveriz diyorsunuz yani eskilerdeki gibi sadece ve eğlenceli bir survival oynamak istiyorum ben sonra bi bakıyorum klasik her survival serverde olan şeyler sizde var bide yenilikler var üstüne okadar

Miami

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu iyi güzel ama nostalji denip yeni sistemler yazılması tuhaf değil mi? Sonuçta nostalji için eski sistemler kullanmak gerekir.

erkutalpaslann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyi güzel ama nostalji denip yeni sistemler yazılması tuhaf değil mi? Sonuçta nostalji için eski sistemler kullanmak gerekir.
İlk başta öyle yaptık fakat çok büyük eleştriler aldık hocam kimse anlamıyor neyin ne oldugunu başarısız sanıyorlar insanları bilmedikklerinden dolayı. Teşekkür ediyorum yorumun için.

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk başta öyle yaptık fakat çok büyük eleştriler aldık hocam kimse anlamıyor neyin ne oldugunu başarısız sanıyorlar insanları bilmedikklerinden dolayı. Teşekkür ediyorum yorumun için.
Kimse size başarısız veya başarılısınız demiyor ki adamların dedikleri nostalji dediğin eski sistemler olmaz mı yani siz yenilikçi sistemler kullanıyosunuz gayet te başarılısınız ama Nostalji size uymuyor

erkutalpaslann

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse size başarısız veya başarılısınız demiyor ki adamların dedikleri nostalji dediğin eski sistemler olmaz mı yani siz yenilikçi sistemler kullanıyosunuz gayet te başarılısınız ama Nostalji size uymuyor
Hocam Mottomuzu değiştiricez yakın zamanda zaten sizlerinde yorumlarıyla dahada iyiye gitme yolunda çabalıyoruz teşekkür ediyorum.

efea1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gayet Güzel Bir Oyun Deneyimi.Oyun İçi Sohbet Hoş Söylenecek Daha Fazla Söz Yok Ne Duruyorsunuz Buyrun Sizde Bize Katılın