© [Faction][Skyblock][EggWars] © MC.PLAYTURK.NETWORK © [KitPvP][Skywars][Creative] ©

FallenAngelSC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar, Biz PlayTurk Serveri Olarak Amacımız ;
Sizlere Kaliteli Sunucu Sunmak , Eğlendirmek , Zevk Almanız İçin Güzel Bir Sunucu Keyfi Yapmak İstedik!

Ram: 64 GB

Max Kişi Sayısı: 1250
Sürüm: 1.7.X / 1.8.X
Site: www.PlayTURK.NetWork
FaceBook Adresi: https://www.facebook.com/PlayTURKNW
TeamSpeak3: Ts3.PlayTURK.NetWork
Sunucu: Mc.PlayTURK.NetWork
NOT: Sunucumuza diğer serverlerde'ki şifrelerinizle kayıt olmayınız, Aksi taktirde hesabınız çalınırsa bundan biz sorumlu değiliz.
[ + Skin Gözükmeme Sorunu Cözülmüştür + ]

★ VIP Olarak Lobide Ve MiniGames Sunucumuzda
★ Aynı Anda VIP Olabilir & Eğlence Kutusunu Kullanabilirsiniz!
★ ... çok daha fazlası!

★ Takas Sistemi [/takas]
★ Rütbe Sistemi [/rütbe liste]
★ Açık arttırma [/auc]
★ Kasa Anahtarı Siteden Satılmaktadır
★ Menüler : [/menu - /factionkomut - /pvpbilgi - /marketliste - /genelkomut vs.]
Menülerimize Bakmak Icin Sunucumuzu Ziyaret Ediniz.

... çok daha fazlası...

Türkçe anlatım ve bilgiler.
Sunucu komutları hakkında bilgi için spawnda sag taraftadır.
3 çeşit ada!
2 kere adanı sıfırlayabilme!

... çok daha fazlası...

WorldEdit komutlarına /bilgi yazarak ulaşabilirsiniz.
VIP Alarak Sunucumuza Destek Olubilirsiniz

VIP: 128X128 Arsa + WE Komutları
... çok daha fazlası...

Oyun kazandıkça jeton hesabınıza eklenir
Kazandığınız jetonlarla Menuden özellikler satın alabilirsiniz!
... çok daha fazlası...

Son düzenleme:

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Güzele benziyor.Yazdım beynime kahvenizi içmeye gelirim bir ara :3

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
neden özellikler kısmında vip alırsanız şu olur vb. bahsetmişsiniz. sonuçta orayı tanıtıyorsunuz vipi değil

sergun26respawn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her ne kadar sunucuya girmemiş olsam da ve banlanmamış olsam da bu kaliteyi gözler önüne seriyor.

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Servera sadece creative için giriyorum oda Türkler de pek creative server olmadığı için. Serverda mapler alıntı.Resmen sadece ölesine kurulmuş.Mapleri bir yerden bulmuşlar hazır pluginleri de atmışlar.

FallenAngelSC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servera sadece creative için giriyorum oda Türkler de pek creative server olmadığı için. Serverda mapler alıntı.Resmen sadece ölesine kurulmuş.Mapleri bir yerden bulmuşlar hazır pluginleri de atmışlar.
Evet Kardeşim Zamanımız Olmadıgı İçin Herkes Gibi Mapları ' Alıntı ' Dediğiniz Tabirle Aldık Fakat İnternette Paylaşılmış Maplara Bir Şey Diyemessiniz Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim + Pluginler Hazır Diyorsunuz siz Dev Bukkit' deki Pluginleri Değilde Kendiniz Yazıyorsanız Eyvallah. Ölesine Kurulmuş Bir Server Olsaydı 1. Ayında Kapanırdı Merak Etme!

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Kardeşim Zamanımız Olmadıgı İçin Herkes Gibi Mapları ' Alıntı ' Dediğiniz Tabirle Aldık Fakat İnternette Paylaşılmış Maplara Bir Şey Diyemessiniz Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim + Pluginler Hazır Diyorsunuz siz Dev Bukkit' deki Pluginleri Değilde Kendiniz Yazıyorsanız Eyvallah. Ölesine Kurulmuş Bir Server Olsaydı 1. Ayında Kapanırdı Merak Etme!
Benim anlatmak istediğim şu ki serverı diğer serverlardan ayıran hiç özellik yok. Yani diğer serverlar gibi.Server açacaksanız farkınız olmalı.
Sizlere Kaliteli Sunucu Sunmak , Eğlendirmek , Zevk Almanız İçin Güzel Bir Sunucu Keyfi Yapmak İstedik!
Diyorsunuz ama tüm server reklamlarında aynı şey yazıyor.Kaliteli sunucu eyvallah lag falan yok ama zevk aldırmak eğlendirmek için bir farkınız olmalı.

FallenAngelSC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim anlatmak istediğim şu ki serverı diğer serverlardan ayıran hiç özellik yok. Yani diğer serverlar gibi.Server açacaksanız farkınız olmalı.
Diyorsunuz ama tüm server reklamlarında aynı şey yazıyor.Kaliteli sunucu eyvallah lag falan yok ama zevk aldırmak eğlendirmek için bir farkınız olmalı.
Kendin Diyorsun Lag Yok Bu Başlangıç.