Çalıntının da böylesi.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
League Of Legends oynayan herkes Garen karakterini bilir fakat hayatım da ben hiç böyle bir çalıntı görmedim.

Tip falan her şey aynı sadece isim de ki Garen de ''r'' yerine ''l'' koymuş emek hırsızları Galen yapmışlar.İnsan da utanma denen şeyden olur az.
İşte orjinal Garen;

@lider12

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mutlu ve mutsuz kadim eşekler aşkına bu senin için kötü bir şey mi?
İstenmeyen tüylerden bile daha çok istenmiyorsun.Çok anormal davranıyorsun ve sürekli yalan yanlış şeyler anlatıp insanların huzurunu kaçırıyorsun.Bana bile yavşadın insan da azıcık utanma olur.Çok ahlaksız şeyler konuşuyorsun forum üyelerini satanit yapmaya çalışıyorsun.
Kısaca bu davranışlarınla gittiğin her yerde istenmiyorsun bu forumda.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
İstenmeyen tüylerden bile daha çok istenmiyorsun.Çok anormal davranıyorsun ve sürekli yalan yanlış şeyler anlatıp insanların huzurunu kaçırıyorsun.Bana bile yavşadın insan da azıcık utanma olur.Çok ahlaksız şeyler konuşuyorsun forum üyelerini satanit yapmaya çalışıyorsun.
Kısaca bu davranışlarınla gittiğin her yerde istenmiyorsun bu forumda.
Oha aklıma 2012 senesindeki fake arap hesapları geldi lan O_o

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek umursanmak istediklerini sanmıyorum.Sonuçta zaten çalıntı yapacaklarsa denemelik veyahutta gelen ilgiyi görmek için falan yapmışlardır.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pek umursanmak istediklerini sanmıyorum.Sonuçta zaten çalıntı yapacaklarsa denemelik veyahutta gelen ilgiyi görmek için falan yapmışlardır.
Sağ altta ''trwebgame'' diyor her halde Türklerin sahip olduğu bir şey ve çalıntı yaparak büyük bir utanç kaynağı oldular.

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mutlu ve mutsuz kadim eşekler aşkına bu senin için kötü bir şey mi? kardeşim:)
Şu koca forumda birtek seni Karalisteye ekliyorum şu an o kadar gereksiz ve boş insansın ki şu yazıları yazmak bile şu an sana çok gereksiz. Seni doğuran anaya yazık , evlat olsan sevilmezsin.[DOUBLEPOST=1412092520,1412092485][/DOUBLEPOST]
Mutlu ve mutsuz kadim eşekler aşkına bu senin için kötü bir şey mi? kardeşim:)
Şu koca forumda birtek seni Karalisteye ekliyorum şu an o kadar gereksiz ve boş insansın ki şu yazıları yazmak bile şu an sana çok gereksiz. Seni doğuran anaya yazık , evlat olsan sevilmezsin.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mmm...:) bazı şeyler yalan olabilir ama hepsi değil:) insanların huzurunu kaçırdığımı düşünmüyorum:)O kadar çok istenmediğimi de düşünmüyorum... Sana yavşadım çünkü... aslında bunun nedenini çok iyi biliyor olmalısın çok güzel olduğunu düşünüyorum:aşık::aşık: ve utanacak bir şey yapmadığımı düşünüyorum( emin ol bir şeyler düşünüyorum:D) ahlak kavramı kişiden kişiye değişebilir kardeşim:) üyeleri satanist yapmaya çalışmıyorum sadece bunun da bir seçenek olduğunu belirtiyorum...
Esmerim siyah saçlıyım üçgen vücudum var kaslarım da var boyum da 1.80 kadar adres ver geleyim O pamuk yüzüne biraz makyaj yapayım?hem belki çok iyi hissedersin?

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evlat oldum ve seviliyorum:D Dedemin çiftliğinde bulunan eşekler dahi beni kendilerinden çok seviyor:)
Yalan atıyor şu an da inanmayın.Ve böyle boş gereksiz konuşarak ta konumu arşive aldırmaya çalışıyor her halde.