Call Of Duty 4 Nasıl Multiplayer Oynanır?

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
1gd4Qb.png

Call Of Duty 4 Multiplayer Oynama

Selam gamer ailesi!

Bu gün yılların eskitemediği oyun Call Of Duty 4'ü nasıl multiplayer oynayabilirsiniz bundan bahsedeceğim. Öncelikle Call Of Duty 4 Infinity Ward tarafından geliştirilen bir oyundur. Tabii ki bu oyunu multiplayer oynamak daha da eğlencelidir ve herkes oynamak ister elbette. birçok Cod4 oyuncusu bunu merak ediyor ve oynamak istiyor. Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda sizde oynayabileceksiniz!

0000002987.600x338.jpg

Bu oyunu nasıl multiplayer oynayacağınız konusuna geçecek olursak buyurun:
İlk olarak Call Of Duty'i punkbuster ile beraber kurunuz. Kesinlikle crack yapmadan Patch 1.6'yı ve hemen ardından Patch 1.7'yi kurunuz.
Yüklediğiniz CoD4-PBFix klasörünün içindeki "pb" dosyasını Call Of Duty'nin kurulu olduğu yere yapıştırın.
Artık indirmiş olduğunuz XFire'yi açabilirsiniz. Kendinize yeni bir hesap oluşturmayı unutmayın tabii ki. Masaüstündeki XFire programını çalıştırın ve oradan giriş yapın sonrasında:

RbmlgY.png

Buradan Cod4 sunucularına erişip oynayabilirsiniz.

Vgoj2Z.png

Ve işte mutlu son, artık COD4 serverlarımız gözüküyor ve zevk alarak oynayabileceksiniz. Yandaki join yazısına tıklayarak sunuculara erişebilirsiniz. Eriştikten sonra é ile konsolu açarak "name= ISIM" yazmayı unutmayın. ISIM yazan yere oyun içi isminizi yazın üç karakterden fazla olmazsa maalesef oyun isminizi kabul etmeyecektir. Birde lütfen oyun içi isminizi sürekli değiştirmeyin. Eğer değiştirmezseniz rank'ınızın gitmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Elbette yapamayan arkadaşlarımız olacaktır, onlar için bir kaç video koyalım ki yapsınlar. Şuna emin olabilirsiniz videodaki her şeyi tam yaparsanız kesinlikle çalışacaktır.

Gerekli indirme linklerinide buraya koyuyorum, tabii ki virüstotal sonuçları ile birlikte, hepinize iyi oyunlar diliyorum. Size verdiğim dosyalar XFire Client ve Cod4 PB dosyalarıdır.

www3.zippyshare.com/v/a3FMJzPn/file.html

Tr_Börüü

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
"İlk olarak Call Of Duty'i punkbuster ile beraber kurunuz. " yazmışsınız ama onun için indirme linki göremedim yardımcı olur musunuz?