Call of Duty: Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

__________________________________________________________________________________________________
Call of Duty: Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri
__________________________________________________________________________________________________

4 Kasım 2016 tarihinde Infinity Ward ekibi tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından yayıncılığı üstlenilmiş olan Call of Duty serisinin en iyi oyunları arasında yer alan Call of Duty: Infinite Warfare, PS 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürüldü. Amerikan Senerya Yazarları Birliği Video Oyunları Dalında En İyi Senaryo Ödülülü'ne aday gösterilen Call of Duty: Infinite Warfare şuanda Steam'de 209 TL gibi bir fiyata satışta.

Şuna emin olun, oyun verdiğiniz fiyatın kat kat daha fazlasını hak ediyor. Hikayesi olsun, oynanabilirliği olsun, grafikleri olsun tam anlamıyla muazzam bir yapıya sahip. Daha fazla uzatmadan oyunun minimum sistem gereksinimlerine göz atalım.

Call of Duty: Infinite Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ya da yenisi
İçlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz ya da eşit bir işlemci
Ram: 8 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
HDD: 70 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu

Call of Duty: Infinite Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri (64-Bit) işletim sistemi.
İçlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHz. ya da AMD FX-8320 3.5 Ghz. veya üzeri işlemci.
Ram: 16 GB RAM
Ekran kartı: AMD Radeon R9 280X ya da NVidia GeForce GTX 1050 Ti 4 Gb. veya üzeri ekran kartı.
DirectX: Version 11
HDD: 70 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu