Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster Multiplayer Oynanamayacak

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bağımsız bir oyun olarak çıkması beklenilen Call of Duty MW2 Remaster'dan üzücü bir haber geldi.
Oyun sadece tek oyunculu modda oynanabilecek. Mutliplayer özelliği olmayacak haberi yayıldı.

1 Yıl civarıdır çıkması beklenilen oyun hakkında bilgiler yavaş yavaş sızmaya başlıyor. Nisan ayı civarlarında çıkması beklenilen oyun Black Ops 4'den önce çıkartılması bekleniyor fakat söylenilen multiplayer özelliğinin olmaması büyük bir eleştiri yağmuruna tutulacağını gösteriyor. Acaba karşımıza nasıl bir oyun ile çıkacaklar ?
Kaynak:
Webtekno

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MP'siz çıkarmazlar ... Sadece dedikodudur.
Ha Single playerı efsaneydi tek kelimeyle,remastered gelse oynarım,MW1 Single oynadım ve epey güzeldi remastered grafikleri.. MW-1 MW-2 bildiğin film tadında single playerları.. hikayesi olsun, gerek karakterler olsun.. Her şekilde oynanır.
1. nin sonunda gözümden yaş gelmişti ilk oynayışımda :D bir damlada olsa..
2. de önce sevinçten zıplayacaktım yer yer.. Cliffhanger bölümünde Captain McTavish yazısını görünce hele..
sonrada loose ends bölümünde şokkkkkkk :o .. Finalinde ise o F tuşuna basarken acıyı hissettim... o kadar hızlı bastım, kindarım ,intikam istedim... Neyse, hepsinin single playerlarını 15'er kez bitirince heyecanı kalmıyor ama kalbimde yerleri ayrıdır..

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MP'siz çıkarmazlar ... Sadece dedikodudur.
Ha Single playerı efsaneydi tek kelimeyle,remastered gelse oynarım,MW1 Single oynadım ve epey güzeldi remastered grafikleri.. MW-1 MW-2 bildiğin film tadında single playerları.. hikayesi olsun, gerek karakterler olsun.. Her şekilde oynanır.
1. nin sonunda gözümden yaş gelmişti ilk oynayışımda :D bir damlada olsa..
2. de önce sevinçten zıplayacaktım yer yer.. Cliffhanger bölümünde Captain McTavish yazısını görünce hele..
sonrada loose ends bölümünde şokkkkkkk :o .. Finalinde ise o F tuşuna basarken acıyı hissettim... o kadar hızlı bastım, kindarım ,intikam istedim... Neyse, hepsinin single playerlarını 15'er kez bitirince heyecanı kalmıyor ama kalbimde yerleri ayrıdır..
MW4 gibi devam serisi olmayacağı için yeniden yapımında MP olmayacaktır bence. Olursa nasıl olur şuanki MW2 kaldırılır yerine Remaster olanı eklenir.