***** CandyCraft ***** mc.candymc.net

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hee script Plugini yok ama script işlevini kullanan farklı Plugin kullaniyorum

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.[DOUBLEPOST=1410612115,1410449379][/DOUBLEPOST]
YENILIKLER

ByClaush

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu süper ilk defa böyle güzel ve buildligi iyi olan sunucu göruyorum coguda sunucuya ait

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Dunyda bir ilk maden kiralama ne lan yapmasi cok kolay millet ev yapiyor sen maden yapmissin duzgun ozellikler yazin la :D

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin Yeni Moderator Süper Yav Çok Seviyor Herkes
Arkadaşı Olana 2 Kişi Daldılar Diye Adamları Tehdit Ediyor
İnanmıyormusunuz ? Bu Da Kanıtı

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim oradaki RannonTY benim öncelikle ben orada 2v1 daldınız sandım fakat arkadaş değilmişsiniz bu yüzden gerekeni yapmadım, olay bundan ibaret, Eğer yalan attıysanız arkadaş değiliz dediniz bu sefer jaile atabilirim adamla 1v1 anlaştınız bende dedim 2v1 dalırsanız ceza veririm diye sonradan arkadaş değiliz dediniz bende ceza verdiğimi sanmıyorum, yanılıyormuyum?
Tek Sorun Server Faction . Faction Serverde Adam İster 40-1 Dalar İster 1-1 Dalar O Kendi Aralarında Bi De 1 v 1 İstiyorsa Furkan Ona Özel Yer De Yapmıs .

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim anlamıyorsun sadece 1v1 anlaştınız ve bende uyardım sizi ceza verebilirim diye + o kişi benim arkadaşım değil ve siz bana yalan söylediniz sırf bu yüzden bile ceza alabilirsiniz, Sorun yoksa konu kapanabilir gereksiz yere konu dışına çıkma.
Konu Dışı İle Alakası Yok Forum Ne İçin Birbirimizle Konusmak Ve Sorunlarımızı Belirtmek İçin Senın Yaptıgın Hata Başka Oyuncuları Kayırmak Senın İşin Değil !
O Arkadaşın Dediğimiz Kişi Sana Knka Falan Yazıyordu Sende NE Rahat Cevap Verıyordu Ne Oldu Şikayet Alınca Mı Arkadasın Olmaktan Çıktı ?

Chickenborg

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konu Dışı İle Alakası Yok Forum Ne İçin Birbirimizle Konusmak Ve Sorunlarımızı Belirtmek İçin Senın Yaptıgın Hata Başka Oyuncuları Kayırmak Senın İşin Değil !
O Arkadaşın Dediğimiz Kişi Sana Knka Falan Yazıyordu Sende NE Rahat Cevap Verıyordu Ne Oldu Şikayet Alınca Mı Arkadasın Olmaktan Çıktı ?

Son düzenleme:

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana oyunda yetkili olduktan sonra çoğu kişi kanka, çoğu kişi yağ yaktı fakat ben kalplerini kırmadan efendim diyordum bunun çok yakın arkadaş olduğumuz anlamına gelmez çok fesat düşünüyorsun, birde kimseyi kayırmıyorum adam sadece 1v1 dalcaklar abi 2v1 dalarlarsa bir şey yaparmısın dedi ve bende söyledim sen neden bu kadar tartışıyorsun anlamadım hala, Sorunlarını belirtebilirsin elbet fakat senin sorununa cevap verdim konunun kapanması lazımdı, Forumda uzun süredir onlineyim ve senden iyi bildiğimi düşünüyorum kuralları, bana bu konuda bilgilendirme yapmazsan sevinirim, lütfen sorunu kapat tekrar bir şey diyecek olursan skypem: ahmetgedik14
bana buradan ulaşabilirsin.
Sorun Şu Ki Senden Önce Bu Serverdeyım Kısacası Bu Serveri Senden İyi Biliyorum Bu 1
Sen Eğer Öyle Kırmamak İçin Cevap Veriyorsun Diyeleim Kırmamak İçin Adama Kanka Diyerek Mi Cevap Veriyorsun Bu 2
Sen Hala Anlamadın Heralde Furkan Bu Servere 1 v 1 Diye Yer Yapmıs Çok 1 v 1 İsteyen Oraya Girebilir Ama Eğer Ormanda Arena Da Veya Başka Biyerde Kalıyorsa Maalesef Ki O Seni İlgilendirmez