Cani Hangisi -PREMİUM Hesap

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mojang Mı Cani Gift Kod Satıcısı Mı Cani Yani açmak gerekirse ben bundan yaklaşık 15-16 ay önce birinden gift code satın almıştım ve bu kodu kullanarak premium hesap yapmıştım ve buna skin yüklemiştim ben bu hesabı kullandım yaklaşık 1ay kadar ardından olan şu bu hesaba girmeye çalıştığımda şifre yanlış diyordu ve skin yoktu crack launcher ile o nickle girdiğimde herşeyi denedim şifremi unuttum yaptım her yolu denedim ama tık yok bende üzerine o zamanlar pek düşmemiştim 2-3 gün önce bu nickle yine crack launcherden girdim sanırım 1.5 versionuydu bi baktım skin var ama kafam çok karıştı 1.6 ve üstü versionla girdiğimde bu nickte skin yok acaba hala hesabımı geri alabilme gibi bi şansım varmı o zamanlar arkadaşlar deneme kodudur falan demişlerdi o yüzden gitmiştir falan vs yani mojanga ticket atmak aklıma geldi fakat ingilizcem pek yeterli olmadığı için yapamıyorum bana destek olucak biri varsa ve mojanga yeterli açıklamayı yapıp ticket atabilecek varsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler.
O Hesabın Nicki Görmek İsteyenler Deneye Bilirler: RobonkiTR

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direkt minecraft.net'ten alsaydın ya.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka birilerinden ilaç alanlar da ölüyor. İlginç dünya.

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya zaten ücretli almadım çocuğa banner yapmıştım karşılık olarak code vermişti

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Değiştirilmiş Derken Evet Sitede 11Gün Önce Diyor Ama Skin Steve