1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.
  3. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

Canını sıkan sunucuları şikayet eden AlestaSurvival Çekememezliği/Yalanları.

Konusu 'Minecraft Sunucu Şikayetleri' forumundadır ve ProcusCraft tarafından 27 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. ProcusCraft Zombi Katili

Steam:
    hanifitr33
    Minecraft:
    RuhsuzErkek
    Reklam
    Öncelikle merhaba forum sakinleri. Bugün üzerime düşmeyen ama bir başkası forumun şikayet bölümünü bilemediği için bunu buraya koymayı düşündüm. Kendini iyi biri sanan bir yetkilinin aldığı bir domaini ve üzerinden yararlandığını, bunun üzerine hazır plugin paketleri vs. vs. demesi bu kişinin gerçek yüzünü gösterir. Buyrun size ss'ler;

Doğru bir kardeşimizin domainini almış ve anlattığına bakılırsa mcden hiçbirşey anlamıyor. İlk olarak plugin paketi çöp ve hazır alan bir adamın plugin paketini çekemiyor. Alan adı website içindir. Domain demesi gerekirken alan adı diyor. Yani cahilliğin dibine vurmuş. Bunu Geçelim ya .s .s

Evet burdada girip reklamını koymuş motd'ye.

Ve şimdi cahil cahil gezmesin diye oyunundaki açıkları gösterelim.

Buyrun bu da cahil haritası;

Gerçi neden kopyaladım ki :D iki tane ev bende koyarım böyle spawn neyse geç geç .s .s

Cahil olduğunun en net kanıtı da şurda :S

Player joined the game. / left the game.

Bunları ayarlayaman insanın 1.7den bu kadar oyuncusu oldğunu unutmayın.

Şimdi söyle AlestaSurvival Kurucusu. Reklam Yapmak Mı Daha Kötü, Yoksa Bir Sunucunun Emeğini Çalmak Mı? Bunu tek sana değil forum üyelerine de soruyorum.
    İyi forumlar.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2017
  2. ProcusCraft Zombi Katili

Steam:
    hanifitr33
    Minecraft:
    RuhsuzErkek
    Ben daha da biriktirip koyucaktım da neyse uzatmadan koydum.

3. MhmdAkgn01 Zombi Katili

Minecraft:
    CloudSephi
    aynı konuları tekrar tekrarmı açıyorsunuz
    harita kopyalamayı marifet sanan kişilerde olabilirsiniz bu normal :D
    bakın şimdi gidip benim çalışmak zorunda olup servere tam bakamamaya cahillik diyorsanız bu sizin seviyenizdir sunucudaki çoğu kişi nedne sunucuya giremediğimi ilgelenemediğimide biliyor hem okuyup hem çalışan adamım
    siz buna rağmen böyle şeyler yapıcaksanız sizin seviyeniz ayretten
    Buda sizin emek hırsızlığınız oluyor

4. Equinoxeer If this world has a light, it has a shadow behind.

Minecraft:
    xWestLC
    Şaka gibisiniz. Hakaret etmek forum kurallarına aykırı davranışlar arasındadır. Birde kurucu olacaksın... Neden Huzuni kullanıyorsun, bi' onuda anlatman lazım.

KralSoykan bunu beğendi.
  5. EmreTurk Zombi Katili YASAKLANDI

katılıyorum şu huzuni yüzünden Oyun oynanmıyo

6. ProcusCraft Zombi Katili

Steam:
    hanifitr33
    Minecraft:
    RuhsuzErkek
    Bunu herhangi bir yetkilimiz yapmamış. Senin beni kötülemek için yapıp yapmadığını bilemiyorum.
    Neden ben sunucularda açmıyorum kendi sunucumda adamlar sandık saklıyor vs. vs. nedenlerden dolayı şimdide ona mı takıldınız.

7. TheGodFather By Eq1NoX

Eğer ki tartışma yapacaksanız bu gibi forumlarda yapmayın lütfen. Kendi aranızda konuşup, sorununuzu halledin.

8. KerevizliEkmek Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    KerevizliEkmek
    Kurucu Olmak Sadece Para vermekle Plugin Yapmakla olmaz İkinizde Nesini çekemiyonuz Bide Kurucu Olcanız Ayıp Minecrafttaki biriliği böyleleri bozuyor

9. Breakthrough Onyüzbinmilyon postlu adam Sponsor

Minecraft:
    mSquid_
    Adam parası ile boşa çıkan bir alan adını satın almış, bunda yasadışı, kurallara aykırı bir şey yok.

10. MhmdAkgn01 Zombi Katili

Minecraft:
    CloudSephi
    Bunu anlayamıyorlar hocam ben alan adımı boş bıraksam direk atlayacak adamlar burda bana laf ediyorlar :D

Breakthrough bunu beğendi.
  11. Creeperl Sudan Çıkmış

Ben MrCafeine.
    Sunucuda team adımı "Atatürk" yaptığım için banlandım. Düzgünce uyarmak yerine hem şahsıma hem Atatürk'e, kendini insan sanan yetkili hakaret etti. Pluginler, buildler nekadar iyi olsada adalet seviyeniz "0"... Banımın kalkmasını istiyorum. Takım adımın "Atatürk" olmasında siyasi tartışma ve kavga açacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. BANIMI KALDIRIN![​IMG]

CashTR bunu beğendi.
  12. MhmdAkgn01 Zombi Katili

Minecraft:
    CloudSephi
    Ben pikpok benim bu konuda bir bilgim yok ben sunucunun adminiyim eğer doğru ise ben o sunucudan ayrılıyorum.

13. Creeperl Sudan Çıkmış

banımı kaldırın ve bana bu konuda engel olmayın. Atatürk'ün adını nerede olrusam olayım yaşatırım. buna engel olmayın banımı kaldırın...

14. ProcusCraft Zombi Katili

Steam:
    hanifitr33
    Minecraft:
    RuhsuzErkek
    Buna 50 yıl yakman gerekiyor. Atatürk'ü beğenmeyen ırkçı sunucu hmm.

Benden daha kötü oldunuz. Neyse böyle kalsın kaldırtmayacağım.

Alan adını yanlışlıkla boşa salmış. Peki siz olsanız bu alan adını alır mıydınız yoksa mahçup sahibine geri mi verirdiniz.

Biraz insaflı olmak lazım.

Böyle bir sunucuda hala oynamanız düşündürücü.

15. MhmdAkgn01 Zombi Katili

Minecraft:
    CloudSephi
    Size burda yorum hakkı verilmedi adamın sizin açtığı konudan tamamen uzak bir şey söyledi ayrettende sizin gibi sunucu açıp resetlenip yeniden açılıp ihanete uğramış sunuculardamı oynicak tamam bu sunucu mükkemmel değil lakin sizde fevkalade değilsiniz burda size yorum hakkı yok isterseniz konuyu kapatabilirsiniz yada konu benim diye savunabilirsiniz aynı yorumu arkadaş konumdada yazdı ve konumu kastırmamak için buradan cevap verdim.

İyi günler ben kontrol ettiğim dediğiniz doğru çıktı banınızı kaldırıyorum pikpok olarak sunucudanda ayrılıyorum iyi günler.

16. TrackTerzi Taş Madencisi

Steam:
    YusufTheTerzi
    Minecraft:
    YusufTerzi
    Sen doğru olanı yaptın dostum.

17. MhmdAkgn01 Zombi Katili

Minecraft:
    CloudSephi
    Teşekkürler hocam

18. delete_clem Kömür Madencisi

Minecraft: