CaqaLs Plugin Paketi V1 / Sorunsuz / Silah Ve Araba Plugin / Faction Server Plugin Paketi

CaqaLs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

-> Merhabalar Arkadaşlar Ben CaqaLs Size Kendim Düzenlemiş Oldugum Plugin Paketini Tanıtmak İsterim

-> Arkadaşlar Tamamen Eglence İçindir V2
Versiyonunda İyice Düzenlenecektir
->%80 Türkçedir

V1 Versiyonundaki Yenilikler

- Chest Bugu Önlendi
- Gereksiz Pluginler Silindi
- CombatLog Türkçeleştirildi
- PvPden Kaçma Engellendi

-
->
Pakette 37 Adet Plugin Vardır <-
AlphaChest
AuthMe[Alıntı Editlendi]
AutoSaveWorld
ChestShop
Citizens
ClearLag
CombatLog
CropJoinLeaveMessage
CustomServerMessages
DisguiseCraft
Essentials[Alıntı Editlendi]
EssentialsAntiBuild
EssentialsChat
EssentialsGroupBridge
EssentialsGroupManager
EssentialsProtect
EssentialsSpawn
Faction
FrameProtect
GodPowers
HealthBar

iConomy
Jobs
Lockette
MotdManager
Multiverse-Core
NoCheatPlus
PlayerHeads
PlotMe
ProtocolLib
ScheduledAnnouncer[Alıntı Editlendi]
SifreliOp
SimpleRegionMarket
SimpleVIPPerks
TabManager
WorldEdit
WorldGuard

HealthBar İle Hayvanların Canlarına Bakabilirsiniz

Link: http://dosya.co/q56hnlpy83t3/CaqaLs.rar.html
VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...0c20ba0d9f952ee8b8f5cd78/analysis/1401202684/
NOT : Öneriler Üzerine Fazla Pluginler Silindi !

--> Eger Begenilirse V2 Versiyonunu Düzenlemeye Çalısırım :)

Son düzenleme:

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gereksiz Plugin Var Hemde Çok.. CrackShot,CrackShotShop,HolographicDisplays,uCars Bence Bunu Kendi Plugin Paketinde Kullanmak Yerine Degilde,Oyunculara Önerebilirsin. Bir Plugini Her Sunucu Kullanabilmeli.Adamlar Bu Plugini İndirip İllaki 4GB Server'mı Kurmalılarmı? Bence Plugin Paketini Güncelle,Laglari,Sorunlari Düzelterek İyi Bir Plugin Paketi Haline Getir Yoksa Bu Plugin İslerinde Pekte Sevilmeyebilirsin.Bu Tavsiyelerime Uyarsan Güzel Bir Plugin Olabilir.Sen Gerekli Pluginleri Tamamladiktan Sonra
Geregini Diger İndirenlere Birak.Onlar Serverinda Belkide Bu Pluginleri VS İstemiyorlardir?Ayrica Dikkat Ettimde Nerdeyse Hicbir Plugin Türkce Degil Türkcelestirmessen Pluginlerini Bu Forumdan Kimse Kullanmayabilir Oyuzden Pluginlerinide Türkcelestir,Alintida Var. Bunlari Düzeltmeden Bu Pluginin Tutacagini Sanmiyorum.

Son düzenleme:

CaqaLs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gereksiz Plugin Var Hemde Çok.. CrackShot,CrackShotShop,HolographicDisplays,uCars Bence Bunu Kendi Plugin Paketinde Kullanmak Yerine Degilde,Oyunculara Önerebilirsin. Bir Plugini Her Sunucu Kullanabilmeli.Adamlar Bu Plugini İndirip İllaki 4GB Server'mı Kurmalılarmı? Bence Plugin Paketini Güncelle,Laglari,Sorunlari Düzelterek İyi Bir Plugin Paketi Haline Getir Yoksa Bu Plugin İslerinde Pekte Sevilmeyebilirsin.Bu Tavsiyelerime Uyarsan Güzel Bir Plugin Olabilir.Sen Gerekli Pluginleri Tamamladiktan Sonra
Geregini Diger İndirenlere Birak.Onlar Serverinda Belkide Bu Pluginleri VS İstemiyorlardir?Ayrica Dikkat Ettimde Nerdeyse Hicbir Plugin Türkce Degil Türkcelestirmessen Pluginlerini Bu Forumdan Kimse Kullanmayabilir Oyuzden Pluginlerinide Türkcelestir,Alintida Var. Bunlari Düzeltmeden Bu Pluginin Tutacagini Sanmiyorum.
Cok Fazla Plugin Var Biliyorum V2 Versiyonunu İnşallah Çıkarırsam Fazla Plugin Olmayacak Merak Etmeyin.Bu Plugin Paketine Kısaca Eglence İçin Diyebilirisiniz Ben Bu Paketi Serverlerin Tutması İçin Yaptım Örnegin Kendi Serverim Genelde 10 - 15 Kişi İken Arkadaşların Önerisi İle uCarsı Yükledim Ve Server 30 - 35 Kişi Dolmaya Başladı Şimdi Yeni Server Açtım Onada Yükleyecegim Ama Ram Nedeniyle Yükleyemiyorum Haklısınız Size bir şey Demiyorum Öneriniz İçin Teşekkurler Degerlendirecegim Önerilerinizi.

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen olaya çok yanlış bakıyorsun kardeşim.Bu işler ünlü olmak için değildir, bu işleri yapınca elimize bir şey geçmiyor.Mesala bir adam GreenArrow'u sevmiyor, ve >>TheLegend<<'ı seviyor.Sen sanıyorsunki >>TheLegend<< eline bir şey geçiyor, bu işler boş zamanı değerlendirmek içindir.[DOUBLEPOST=1401310745,1401310492][/DOUBLEPOST]Sana gelince CaqaLs bence yalan atma.Daha foruma dün katıldın üye listesinden dün seni gördüm yeni olarak
Bizim önerimiz hiçbir şekilde pluginleri sil değildir, pratik yaptır.Hiç kimse sana fazla pluginleri sil demedi.

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen olaya çok yanlış bakıyorsun kardeşim.Bu işler ünlü olmak için değildir, bu işleri yapınca elimize bir şey geçmiyor.Mesala bir adam GreenArrow'u sevmiyor, ve >>TheLegend<<'ı seviyor.Sen sanıyorsunki >>TheLegend<< eline bir şey geçiyor, bu işler boş zamanı değerlendirmek içindir.[DOUBLEPOST=1401310745,1401310492][/DOUBLEPOST]Sana gelince CaqaLs bence yalan atma.Daha foruma dün katıldın üye listesinden dün seni gördüm yeni olarak
Bizim önerimiz hiçbir şekilde pluginleri sil değildir, pratik yaptır.Hiç kimse sana fazla pluginleri sil demedi.
Ben Adama Ünlü Ol Demiyorum. Paketini Emekle,Sorunsuz Yaparsan Haliyle İnsanlar Ona Daha Sıcak Açıdan Bakıp,Paketini Kullanabilirler.

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben senin plugin paketini kulalnacam ama ben nasıl pvp açacam kapamışında

CaqaLs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Kabul Ediyorum Plugin Paketinde Hatalar Yanlışlar Vesaire Şeyler Var V2 Versiyonunda Bunların Hiç Biri Olmaması İçin Çalışacagım

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
caqals sen pvp kapamışın bi plugin ile o plugine girip nası değiştirecem anlatırmısın hangi plugin bu güzel gereksizleri sildim ben[DOUBLEPOST=1401570352,1401490607][/DOUBLEPOST]caqals ordamısın soruyu cevaplasana

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
link çalışmıyor help