Yardım Casper oyun dizüstü bilgisayarları hakkında düşünceleriniz?

ElvenNinja

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sevgili Türk kardeşlerim.

Uzun zamandır ülkenizde bir oyun dizüstü bilgisayarı satın almak istiyordum ama sıkışıp kaldım.

Bu GPU'ya güç sağlamak için RTX 3080 16GB GPU ve uygun watt değerine sahip bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum.

Benim sorunum, beğendiğim dizüstü bilgisayarları hiçbir çevrimiçi mağazanızda bulamıyorum.
Diğerleri, fiyatlandırılır, uluslararası muadilleri için çok yüksek.

Uygun fiyatlarla herhangi bir öneri gerçekten yardımcı olacaktır.

Ayrıca Casper laptop almamı önerir misiniz?

Fiyatlarının biraz daha düşük olduğunu görüyorum ama ne kadar dayanıklı olduklarından emin değilim.

Joker05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Sevgili Türk kardeşlerim.

Uzun zamandır ülkenizde bir oyun dizüstü bilgisayarı satın almak istiyordum ama sıkışıp kaldım.

Bu GPU'ya güç sağlamak için RTX 3080 16GB GPU ve uygun watt değerine sahip bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum.

Benim sorunum, beğendiğim dizüstü bilgisayarları hiçbir çevrimiçi mağazanızda bulamıyorum.
Diğerleri, fiyatlandırılır, uluslararası muadilleri için çok yüksek.

Uygun fiyatlarla herhangi bir öneri gerçekten yardımcı olacaktır.

Ayrıca Casper laptop almamı önerir misiniz?

Fiyatlarının biraz daha düşük olduğunu görüyorum ama ne kadar dayanıklı olduklarından emin değilim.

Casper kullanıp herhangi bir sorun yaşayanı görmedim, bu devirde fiyatları göz önünde bulundurursak uygun fiyatlıyı tercih etmeniz tabii ki yararınıza.

ElvenNinja

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Casper kullanıp herhangi bir sorun yaşayanı görmedim, bu devirde fiyatları göz önünde bulundurursak uygun fiyatlıyı tercih etmeniz tabii ki yararınıza.
Teşekkürler kardeşim

Casper dizüstü bilgisayarlar için diğer üreticilerle karşılaştırma görebileceğim bir yer olup olmadığını merak ediyordum. Farklı oyunlardaki pil zamanlamaları ve FPS gibi.

Ayrıca, Casper dizüstü bilgisayar neslinin iyi olduğu konusunda sizin veya başka birinin fikri var mı?
Daha yeni ama biraz pahalı olan G911 veya aynı donanıma sahip olmasına rağmen bir yıl daha eski ve biraz daha ucuz olan önceki G900.