+ CastieLNW > 1.8 X > Kolay SkyBlock & Günlük Bonus & 5 Envanter + Play.CastieLNW.CoM +

Couzens

Hertürlü Plugin Paketi Satılır . DarkTeaM.
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adı > CastieLNetwork
Sunucu Versiyonu > 1.8 - 1.12 X
Sunucu İp > Play. CastieLNW.Com
Sunucu İp > Oyna.CastieLNW.Com
Sunucu İp > MC.CastieLNw.Com
Ts3 > TS3.CastieLNW.Com
Toplam RAM > 16 GB
Lokasyon > Almanya
Makine Sayısı > 1 Adet
Web Adresi > http://www.castielnw.com
Facebook > ( Yakında)
Youtube > ( Yakında )
Skype > Twenor42
Forum Adresi > forum.castielnw.com ( Bakımda )
Barındığımız Sunucu > Batihost : :bayrak:

Merhaba Arkadaşlar Ben PaRS Namı Değer Twenor42. 2 Sene Önce CastieLCraft'ı Açtığımda +300 Online İle Çok Sıkıntı Yaşadık Gerek Bilgisizliğimiz Gerek Sunucumuz Ve Daha Birçok Sebepten Ötürü Sunucuyu 1 Sene Açık Tutabildik.
Ardından NoCryNW'yi Açtık Ve +150 Online İle 5 Ay Gibi Bir Süre Aktif Kaldık
Şimdi İse CastieLNW Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor. Gerek Sunucumuz Gerek Lisanslı Programlarımız İle Size %99 Bot & DDos Koruması Ve 0 Ping İle Kesintisiz Oyun Keyfi Sunuyoruz.

|PATRON| Twenor > Muhammed

Elmas & Altın & Demir Yumurtluyan Tavuk

Oyun İçinde İnek Keserek CCTR Elde Edebilirsiniz Bu Sistem Sayesinde Elmas & Altın & Demir Yumurtluyan Tavuklar Elde Edebilirsiniz Ve Kolayca Kasılabilirsiniz.

Kırıktaş Sistemi

Turkiyede Yeni Yazılan Bir Skripti Kullanıyoruz.Kırıktas Kazarken Bazen % Oranla Cevher,Block Haline Dönüşebilir.Kırıktaş Kazarken Bunlara Dönüşebilir.
Ender Taşı > Işık Taşı - Lapis Blogu > Altın Bloğu > Zümrüt Bloğu > Elmas Bloğu > Demir Bloğu > Kızıltaş Blogu > Deniz Feneri -
Bu Saydıklarımın Hepsinin Cevher Halleride Olmaktadır.

Caylak Bileti

Caylak Biletin'i Belirli Sürede Çıkan Kelime Oyunu Sayesinde Elde Edebilirsiniz.30 Dakikada Bir Çıkar Ve Sadece 1 Kişi Bilebilir.Soruyu Bilince Size 1 Adet Caylak Bileti Verir.Caylak Biletini ./warp bakkal 'a Götürerek 1M SENET Alabilirsiniz.Bu Seneti Sağ Tıklıyarak Bozdurabilirsiniz.

Kaya Parcasi

Kaya Parcasini Kırıktas Kazarak Elde Edebilirsiniz.Sadece Belirli % Lerle Çıkar.Kaya Parcasini /warp bakkal'a Götürerek Orda Ticaret Yapabilirsiniz.

Sat Menusu
/sat Menusu Oyunda Adanızda Urettiğiniz Mahsullerin Veya Cevherleri Kolayca Satmanıza Yarar.

Ureticiler
Oyunda Yeni İtem Ureticileri Vardır.Her Hafta Çekilişle Uretici Dağıtıyoruz.Nedir Bu Ureticiler Elmas,Altın,Demir,Zümrüt,Elmas Block , Deniz Feneri Gibi Ureticiler Bulunmaktadır.
Bunlar Belirlediğimiz Yerden Belirlediğimiz Saniyede Çıkmaktadır.

Hediye
Oyuna Baslayınca /adakit Yazarak 1 Adet Domuz Spawner Hediyenizi Alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum tasarımınız güzel, yalnız yazılarınız siyah tema için yapılmış. Birazda beyaz tema kullananları düşünün
Başarılar dilerim
:)

Couzens

En iyi cevaplar
0
Forum tasarımınız güzel, yalnız yazılarınız siyah tema için yapılmış. Birazda beyaz tema kullananları düşünün
Başarılar dilerim
:)

Efsane sunucu geri dönmüş :) Kaliteli lagsız efsane <3

Çok kaliteli bir sunucu , başarılar dilerim. Sistemleriniz çok muhteşem. :)

Zor skyblock olsaydı keşke :(

Efsane geri döndüü

Değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum :) görüşlerinizi dikkate alacağım ve konuyu elimden geldiğince anlaşılır ve güncel tutacağım.

Sunucumuz güncel 35 kişi ile yolumuza devam ediyoruz :) Herkese Teşekkür Ediyorum.

GokayReiSsS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KONUNUZU BEĞENDİM AMA
Kırıktaş Sistemi

Turkiyede Yeni Yazılan Bir Skripti Kullanıyoruz.Kırıktas Kazarken Bazen % Oranla Cevher,Block Haline Dönüşebilir.Kırıktaş Kazarken Bunlara Dönüşebilir.

BU SKRİPT ÖNCEDENDE VARDI ÇOK ÖNCEDEN

Couzens

En iyi cevaplar
0
KONUNUZU BEĞENDİM AMA
Kırıktaş Sistemi

BU SKRİPT ÖNCEDENDE VARDI ÇOK ÖNCEDEN

Doğrudur :) 2 sene önce ben castieli açığımda nadir veya hiç görmemiştim ama şimdi onlarca sunucu kullanıyordur

50 online ile yola devam teşekkür ederim.