CastleTurk Yetkili Alımları! Play.CastleTurk.Com (Rehber,Reklamcı)

Nicowai

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyundaki Adım : Nicowai Yaşım: 17/ aktifligim: 7/24 pc de olduğum her an sw deyim / Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorum : 6 / Daha önce farklı swlerde adminlik rehberlik yaptım basit bir argoysa beli bir süre mute atarım ama argosu yüksekse fazla vakitli mute atarım Hile vs olanlara jail Ayrımcılık yok kim ne yaptıysa o cezayı alır gözüm zaten chatte oluyor Kaçırmam küfür vs şeyleri
Gerçek Adım : İrem Soyadım Orduda yaşıyorum Discord Name : Nicowai #5413 Server için elimden ne geliyorsa yaparım İnşallah bennn olcam xD İYİ OYUNLAR

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyundaki Adım : Nicowai Yaşım: 17/ aktifligim: 7/24 pc de olduğum her an sw deyim / Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorum : 6 / Daha önce farklı swlerde adminlik rehberlik yaptım basit bir argoysa beli bir süre mute atarım ama argosu yüksekse fazla vakitli mute atarım Hile vs olanlara jail Ayrımcılık yok kim ne yaptıysa o cezayı alır gözüm zaten chatte oluyor Kaçırmam küfür vs şeyleri
Gerçek Adım : İrem Soyadım Orduda yaşıyorum Discord Name : Nicowai #5413 Server için elimden ne geliyorsa yaparım İnşallah bennn olcam xD İYİ OYUNLAR
Değerlendirileceksin.

AgarCraftHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Eren
Soyad: (Vermek istemiyorum)
Günlük ortalama aktiflik süresi: 1 Gün Aralıkla Giriyorum Girdiğim Günde Full Aktif Oluyorum Yani Server'dada 2-3 Saat Durabilirim.
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 6
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: 1.Kez Uyarırım , 2.Kez Uyarırım , 3.Kez 5 Dakikalığına Mute Atarım
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: Evet yaptım ama şu an sunucuların ismini hatıralmıyorum.
Yeteneklerin:Komutları iyi kullanabiliyorum,
Ek Bilgi: Discordum : Dream#4983 , Beni Seçmenizi Öneririm , Adaleti Sağlayalım :D Oyundaki İsmim : BaySaskin

ProRehberTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ad: Ümit Can
Soyad: Karakoç
Günlük ortalama aktiflik süresi: 7/24 (Genellikle aktifimdir ailevi bir sorun olmadıkca)
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 5 yıl
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: Kurallara uygun şekilde cezalandırırdım bu kişi arkadaşım,kardeşim olsun hiç fark etmez kuralları kimsenin çiğnememesi gerekir ki orada düzen olsun.
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: yaklaşık 10 sunucuda rehberlik, 4 5 sunucuda usta rehberlik , 3 sunucuda mod ve arkadaşlarımın açtığı sunucularda genelde sunucuyu yöneten oldum.
Yeteneklerin: oynarken chati rahat bir şekilde kontrol edebiliyor, ayrıca hızlı yazı yazmam sayesinde hızlıca o kişiyi susturabiliyorum.
Ek Bilgi: Oyun adı = can123123123 Discord = can123123123#9568

Son düzenleme:

_arifcakmak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Arif
Soyad: ÇAKMAK
Günlük ortalama aktiflik süresi: MİN. 8 SAAT
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 7 YILDIR
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: 15 DAKİKA BOYUNCA SUSTURMA CEZASI VERİRİM. DEVAM EDERSE SUNUCUDAN SÜRELİ ATARIM
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: BETACRAFT FACTİON SUNUCUSU, REALCRAFTTR SKYBLOCK SUNUCUSU, ALPGAMESTR FACTION SUNUCUSU, WELLSCRAFT FACTION, KİNGCRAFT FACTION ve daha fazla sunucuda rehberlik yaptım
Yeteneklerin: BİR MİNECRAFT VE YAZILIM HAKKINDA her şey
Ek Bilgi: İYİ FORUMLAR.

umutbey3476

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad:Umut
Soyad:Vermek İstemiyorum
Günlük ortalama aktiflik süresi:Belli Değil
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?:6 sene olucak
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?:Uyarırdım :)
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?:Hatırlamıyorum
Yeteneklerin: Çok Hoşgörülüyümdür Kurallara uyan bir kişiliğimdir

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alımlae bugün veya yarın açıklanacak!

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alımlar devam ediyor!

EmreGirgin72

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Emre
Soyad: Soysaldı
Günlük ortalama aktiflik süresi: 9
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 4
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: ilk önce uyarı için 5 dakika mute atarım daha sonra tekrarlarsa 10 dk olarak veyahut daha fazla mute atarım
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: SoulCraft'ta Adminim
Yeteneklerin: Çok bir şey yok komutlarla aram iyidir
Ek Bilgi: Pluginlerle aram iyidir