Çayını kaç şekerli seversin?

• Konuyu başlatan RealyRevenGe
  • Başlangıç tarihi

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şekersiz içerim. Birkaç sene önce bol şekerli içerdim çayımı, arkadaşım demişti ki hem çok zararlı hem de çayın o güzel tadını alamazsın demişti.Ondan sonra da çayımı şekersiz içmeye başladım.
Şekersiz Çay tavsiyemdir bu arada. Arkadaşımın dediği çok doğru. Çayın asıl tadını alamazsın şekerli.

Speedwagon

“False hopes are more dangerous than fears.”
En iyi cevaplar
0
Kendimi bildim bileli 3 kaşık falan atıyorum ama son ayda kendime bir hedef belirledim şekeri azalta azalta şekersiz içmeye çalışacaktım şu an 2 kaşığa kadar düştü :)

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Şekersiz içerim. Birkaç sene önce bol şekerli içerdim çayımı, arkadaşım demişti ki hem çok zararlı hem de çayın o güzel tadını alamazsın demişti.Ondan sonra da çayımı şekersiz içmeye başladım.
Şekersiz Çay tavsiyemdir bu arada. Arkadaşımın dediği çok doğru. Çayın asıl tadını alamazsın şekerli.
Şahsen ben 2 Şekerli içiyorum yoksa acı badem yemiş gibi oluyorum ama giderek azaltmayıda düşünüyorum haklısınız çayın tadı şekersiz alınır.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şahsen ben 2 Şekerli içiyorum yoksa acı badem yemiş gibi oluyorum ama giderek azaltmayıda düşünüyorum haklısınız çayın tadı şekersiz alınır.
Ben de yavaş yavaş, azaltarak bıraktım. Üç kaşık içiyorsam ikiye indirmiştim, sonra bire indirmiştim ve en sonunda bırakmıştım.
Aklınızda varsa kesinlikle tavsiyemdir.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
çay içmeyin kahve iyidir :para:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
günde 5 büyük kupa çay içiyorum ve toplamda 15 kaşık şeker pişman mıyım, hayır çalış

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4-5 küp şeker tercih ediyorum :) Sanırım öleceğim yakında.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
2 kaşık - 2 küp. Şekersiz olan acı tat gelmiyor. Şekerli olunca o çok şekerli tat gelmiyor.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şekersiz :co1:
o günkü durumuma ve bulunduğum yere göre günde 2-10 bardak arası içiyorum.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
2 şeker atarım. Çayın tadını pek sevmiyorum içmem gerektiğinde de 2 şeker atıp geçiyorum. Tercihim soğuk çay.