Çekiliş | The Ship Oyunu Sahibini Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"The Ship Complate Pack Çekilişi."
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir size yarışma düzenleğemedim size Mayıs'da gireceğim sınav sebebi ile 4 haftalık süre de ona ağır vakit verdim. Geri dönüşümün şerefine size The Ship değil The Ship Complate Pack aldım yani The Ship alsaydım sadece single player oynayabilecektiniz oyunu fakat Complate Pack aldığım için oyunun multiplayerini de yükleyip oynayabileceksiniz. Şahsen oyunu oynadım ve çok sevdim yalnız Orta düzeyde İngilizceye sahip olmanız gerek oyunu anlayabilmeniz için yamaları varsa onları da yükleyebilirsiniz. Eğer siz de bu oyunun sahipliğini yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyun.​
Çekilişe katılım 2 Hafta (14 Gün) sürecek. Çekiliş sonuçlarını canlı yayında alacaksınız bizden. Canlı yayın Berkin'in sahiplik ettiği canlı yayında gerçekleşecek. Canlı yayın günü belirlendiğinde bu konu üzerinden size bildirilecek. Başvuruları bana özel mesaj olarak atacaksınız dikkat edin profilime başvuruları atmayacaksınız bana özel mesaj olarak başvuruları atacaksanız. İlk iki düzenlediğim yarışmada başvuruları profilime atanlar oldu ama ekledim ama bunda profilime atılan başvurular kesinlikle geçerli olmayacak. Eğer siz de şansınıza güveniyorsanız şartları okuyup, başvuruyu doldurup bana özel mesaj olarak atınız.​
Şartlar:
  • Başvurular konuya veya profilime atılmayacak. Bana özel mesaj olarak gönderilecek.
  • Sadece 1 tane başvuru atabilirsiniz.
  • Başvurular Türkçe'ye uygun, şablona uygun olarak atılacak.
  • Başvuruya katılacak kişinin Steam'ı olması gerekli.
  • Çift hesap açarak çift başvuru gönderenler ip adreslerinden bölgeleri belirlenip forumdan uzaklaştırılacaktır. Çekilişin bittiği gün çekilişe katılan herkesin ip adresi karşılaştırılacaktır.
  • Başvuruyu gönderenler bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.
Başvuru:
  • Ad Soyad:
  • Şartları kabul ediyor musunuz?:
Başvuru Son Gönderim Tarihi: 02.05.2013

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basvurumu yaptım, Mutluyum :D.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son katılım ne zaman ?

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Meşgul olduğumdan dolayı katılanlara başvuruları yazamadım. şu an bile tabletten giriyorum ama başvurular eklenecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...