Centos Vps Üzerine Bukkit Ve Plugin Kurulumu

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Quaick ablaya güven sen , millet Quaick ablayı görünce para istemiyor zaten çok güzelsin abla hayranınım. :love:

aybekhan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaw biz beleşe vps kurmak istiyoruz çoğu yorumda kuramamışlar ozaman biz nasıl kuralım

_Axis_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne demek görevimiz :)

Bende 128 MB VPS var Teamspeak 3 gibi basit uygulamaları kasmadan rahatlıkla kaldırıyor. Minecraft kursam onuda kaldırabilirmi? Saten arkadaşlarla oynamak için kurmak istiyorum 5 kişi kaldırsa yeter.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hocam kurdum serverı biraz gezindim falan acayip derecede kasıo bi ok atıyorum 10 saniye sonra falan gidiyor :( Anlatımınız için tekrar teşekkürler :) Ben serverın ramini 384 MB yapsam 10-15 kişi falan kaldırırmı?

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Bende 128 MB VPS var Teamspeak 3 gibi basit uygulamaları kasmadan rahatlıkla kaldırıyor. Minecraft kursam onuda kaldırabilirmi? Saten arkadaşlarla oynamak için kurmak istiyorum 5 kişi kaldırsa yeter.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hocam kurdum serverı biraz gezindim falan acayip derecede kasıo bi ok atıyorum 10 saniye sonra falan gidiyor :( Anlatımınız için tekrar teşekkürler :) Ben serverın ramini 384 MB yapsam 10-15 kişi falan kaldırırmı?
Ben ce kaldırmaz , zaten minimum harcadığı ram var serverın + senin sunucuda ram harcıyor yani 1 gb dan aşağısı hiç tekin değil..