MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Yokhum :C (Artık Alışmaya Başladım Nedense :/ )

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1:57 Oha sen oradan nasıl denk getirdin ya :D
tam üzülecekken güldüm bugda bıraktın ne yapacağımı bilemedim.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Çok doğruyu söylüyorsun bu arada güzel bir video tam bakmadım ama keyifliydi sanki.
Teşekkürler ^^
Bende Yokhum :C (Artık Alışmaya Başladım Nedense :/ )
Dostum herkezi etiketlesem bildirim gitmiyor :/ etiketlediklerimin baziları zaten sürekli takipçilerim birazda ondan :p
1:57 Oha sen oradan nasıl denk getirdin ya :D
tam üzülecekken güldüm bugda bıraktın ne yapacağımı bilemedim.
^^ şaka maka nası tutturdu o ya :(

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine güzel bir video ^_^ Fakat oynayışını geliştirmen lazım. Yoksa ileride zevk aldırmaz videoyu izleyene. Yeni başlamışsın galiba bu survival games işine. Yine iyi başlamışsın. Çünkü ben oyunu aldığımda sadece pvp sunucular var sanıyodum ve girdiğim ilk pvp sunucusunda 1 adam bile öldüremedim senin 10 katı kadar kötüydüm ^_^ Oynadıkça alışıyorsun. Fakat 2 sene gibi bir süre hırslı bir şekilde oynaman lazım. Eğer hemen öğrenmek istiyorsan kitabımı okuyabilirsin boş zamanında.

Minecraft fiziğine göre bir oyuncu 2 kez art arda vurabilir ve ilk vuruşta zıplamışsa 2.vuruş çok şiddetli bir kritik olur ^_^ O yüzden profesyonel PVP oyuncuları strafe ve first hit üzerinde çok durur. Hatta bazıları bunu tüm oyun boyunca yapar ve 1 kalp canı bile gitmez.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yine güzel bir video ^_^ Fakat oynayışını geliştirmen lazım. Yoksa ileride zevk aldırmaz videoyu izleyene. Yeni başlamışsın galiba bu survival games işine. Yine iyi başlamışsın. Çünkü ben oyunu aldığımda sadece pvp sunucular var sanıyodum ve girdiğim ilk pvp sunucusunda 1 adam bile öldüremedim senin 10 katı kadar kötüydüm ^_^ Oynadıkça alışıyorsun. Fakat 2 sene gibi bir süre hırslı bir şekilde oynaman lazım. Eğer hemen öğrenmek istiyorsan kitabımı okuyabilirsin boş zamanında.

Minecraft fiziğine göre bir oyuncu 2 kez art arda vurabilir ve ilk vuruşta zıplamışsa 2.vuruş çok şiddetli bir kritik olur ^_^
Saygılar hocam :şapka: teşekkür ederim ^^ Kendimi geliştireceğim ^^
Hocam çaktırma ama idolümsün bi ara bişiler içelim ^^:ayran:

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Güzel bir video çekmişsin fakat hareketlerin bana çok yapmacık geldi. Biraz daha duygu katarak yapabilirsin. Yani biraz yapmacık gibi yanlış anlama:emin: