ChaosCity > Modern SURVIVAL | Ev Alma | Soygunlar | Polisler, Çeteler | Metin2 Marketi > KAPALI

Sunucuyu beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 17 81.0%
  • Hayır

Kullanılan: 4 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

Merhaba,
IP: chaoscity.nitrado.net
Kaos içinde olan bir şehirde gerçek gangsterler ile hayatta kalma mücadelesine hazırmısın ?
Zorlu bir mücadele seni bekliyor çeteler ile polisler arası amansız mücadeleye sende katıl !

Ulaşım,
IP: chaoscity.nitrado.net

Sürüm:
1.8.X
Facebook:
Bei Facebook anmelden | Facebook

AÇILIŞ: AÇILDI

Yetkililer,
Axel102 (Admin)

KepoFB (E.Amiri)

Kiralama,
Ev kiralamalarını maksimum olarak 4 günlük temin edebiliyorsunuz. Evinizin günü azaldıkça size bildirim gibi uyarı gelmektedir. Evinizi yeniden almazsanız süresi bittiğinde ev sizin olmaktan çıkar ve alan kişiye süresi bitene kadar geçer.

Klanlar,
Bir çete kurduğunuz zaman diğer çetesi olan herkesle ve polislerle savaşabilirsin. Çeteni kapattığın zaman sivil olacağın için sunucudaki kimse sana vuramayacaktır (siviller dokunulmazdır). Çeteniz ile çete öldürdüğünüzde Şeref, çeteniz ile polis öldürdüğünüzde Saygı kazanırsınız. En güçlü klan olmak için sende listeye adını yazdır.

1.png

Kazma Leveli,
Kazmalarınız kırdığınız maden miktarına bağlı kalarak level atlamaktadır. Level atlayan kazmalar ile çok daha hızlı para kazanabilirsiniz ve daha hızlı kırabilirsiniz. Kazmalar 6'cı seviyeye repair olmadan atlayamamaktadır birilerinden yardım almalısınız.

Soygunlar,
Sunucumuzda 3 adet soygun çeşiti bulunmaktadır. Soygunlar tipine göre çeşitlilik göstermektedir süre olarak değişen soygunlar bazende online çete üyesi isteyebilir.

Silahlar,
Sunucumuzda 20 adet silah bulunmaktadır her silah kendi türünde ayrılır en iyi silahı hepsini deneyerek kendin için seçebilirsin.

BANKA

BENZİNLİK

SPAWN

KASABA

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    15.3 KB · Görüntüleme: 509
Son düzenleme:

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hayırlı olsun sunucu güzel gözüküyor denemek için geleceğim

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
S
Ben gelir gelmez troll sebebi ile ban yerim :D

Hammadde fikri güzel olmuş gerçekten koca bir lapis yada kömür havuzundansa bu daha iyi ama keşke bir mağara içinde olsaymış. (Yapılar güzel desem yalan söylemiş olurum.)

Mağara bu sunucuya yakışmaz derseniz şöyle bir şey yapın ; Hani Amerikan yapımı filmlerde görürsünüz suçlular bir alanda taş parçalardı o yere ne denildiğini unuttum, işte öyle bir alan yapabilirsiniz çünkü bu hali ile gerçekten çirkin duruyor.

Son düzenleme:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucunun çökmelerini düzeltiyorum.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Mesaj Muhteşem Saydekin isteği üzerine kaldırılmıştır :D

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ne zaman açılıcak ?

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Efsane bir sunucu, başarılar.

adnan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lan yeter be bi oynatmadiniz habire kapaniyor birakcam bu yorum 00:42 de yazildi bir daha kapanirsa birakcam bu ne arkadas ya

Şu an aktif bulunan benim bildiğim tek gerçek hayat sunucusu ve şu anlık en iyi gerçek hayat sunucusu. :lol:
Cekemeyenler var kapatiyorlar hep nasil korumaysa