Cheese Skyblock - Yarı OP - Alım var - Kelime oyunu ödülü 8 diamond block! IP : cheese.nitrado.net

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

-ÖNSÖZ-
Merhabalar,serverimiz yeni açılmış olmakla birlikte,birkaç açıkta bulunabilir. Açıksız bir server yoktur zaten,bilinmese de bir açık vardır elbet. Yani "Her güzelin bir kusuru vardır" atasözümüzde burdan geliyor. Kullandığımız plugin paketinin ismini vermeyeceğim,plugin paketleriyle arası iyi olan bilir. Her türlü isteği ekliyoruz,oyuncularımızı kırmamak amacıyla. Tabii ki sizin de istekleriniz abartılı olmamalıdır. Serverda spawner vs. vermiyoruz. Nether'da şu anda spawnerlar mevcut,fakat kalkacak yakında. Serverda Spawner almak parayla demek yanlış olmaz,çünkü dünya parayla,parası olmayan bir şey yapamaz. Fiyatlar o kadar abartılı değil zaten,sunucuya girerseniz görürsünüz. Yarı-OP kavramı ile OP kavramı aynı şey değildir. Yarı-OP'ta bir rütbeden sonra fly yetkisi verilir mesela. OP'ta başlar başlamaz. Serverda hatalarımız vardır,onları bize bildirebilirsiniz. Eğer bir hata görüpte bildirmezseniz ve bu tespit edilmesse,"Bug Kullanımı" çatısı altında ban yersiniz. Cheese Skyblock adil bir sunucumu derseniz,adil. Servera birkaç adet arkadaşım önceden başladı,onlarında adasının leveli düşürülecek hiç merak etmeyin. Herkese iyi oyunlar dileriz,sunucumuza göz atmayı unutmayın :)

-Sunucu Bilgileri-
Sunucu Adı > Cheese Skyblock
Sunucu Adresi > cheese.nitrado.net
Sayısal IP > "Güvenlik Amacıyla verilmemektedir."
Discord Adresimiz > VPQhE6
Sunucu Belleği(RAM) > 1GB,biz yeterli olduğunu düşünüyoruz.
Sunucu Kapasitesi > 30 kişi.
Lokasyon > Almanya
Hosting > Nitrado

-Sistemler-
SilkSpawners : İpeksi Dokunuşlu kazma ile spawner'leri alabilirsiniz.
ASkyblock : Skyblock sunucularının olmazsa olmazı olan bu plugin,bütün skyblock komutlarını kullanmanızı sağlar.
AntiHack : Serverimizde birçok AntiHile plugini var,pluginlerin ismini tam bilmiyorum. Hile açmanızı engeller.
Bunun gibi birsürü plugin bulunmakta.

-Warplar-
- ARENA -

- KÖYLÜ TAKAS -

-Sistem-

-Ve daha fazlası! Sunucumuza sende davetlisin!-

Güncel+
Ufak bir sorunla karşılaştık,server kapalı. Açılacaktır.

RedRAWNS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman açılıcak?

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam olarak belli değil,panel bende olmadığı için bakamıyorum. @FiratGO ile açtığımız server,panel onda ve oda pasif.

RedRAWNS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ortak açtığınız serverin paneli nasıl sende de olmaz :D

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün açılmassa yarın mutlaka açılacaktır. Hiç merak etmeyin,sanırım serverda bir hata oldu. Düzeltilecek.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı, pek de güzel değil. Sunucu görsellerini az buldum. Maalesef ki sunucu içi yapılara puan veremeyeceğim.

2/10

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucu konusunun üst tarafı iyi gibiydi ama alta inince bikaç resimden sonra konu direk bitti ve alta indikçe tasarım kötüleşti.
Bu arada sayısal IP güvenlik amacıyla verilmemektedir diyosunda ping atıp zaten en basit bi şekilde sayısal IP adresini alabiliyorlar ki zaten çoğu bot v.s program domainli IP'yide kabul ediyor zaten domainin yaptığı iş direk sayısala yönlendirmek.

Daha çok sistem, özellik v.b eklemeniz gerek örnek olarak sunucu adına özel Peynir yiyince altın elmadan çok daha fazla bir efekt etkisi veya özellik verecek. Eğer zaten böle özellikler mevcut ise konuya koymanız gerek ben önce konuya bakarım sonrasında eğer girmeye değecek bir sunucu ise ortalama bir saatimi o sunucuya ayırırım ve oyun içerisinde karşılaştıklarımı değerlendirme şeklinde yazarım. Fakat konunuzda yeterli bir şey göremedim dediğim gibi.

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@LifeMCServer Merhabalar,sunucunuzda oynuyorum. Haklısınız,fakat elimizden bu kadar geliyor. Gelişmekte olan bir sunucuyuz,bu bizim ilk deneyimimiz. Artı olaraktan skript yazan hiçbir arkadaşımız yada yetkilimiz yok. O yönden biraz zayıfız. Şimdilik kötü bir skript kullanıyoruz,çoğu bozuk. Bozuk olanları ayıklayacağım.

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu konusunun üst tarafı iyi gibiydi ama alta inince bikaç resimden sonra konu direk bitti ve alta indikçe tasarım kötüleşti.
Bu arada sayısal IP güvenlik amacıyla verilmemektedir diyosunda ping atıp zaten en basit bi şekilde sayısal IP adresini alabiliyorlar ki zaten çoğu bot v.s program domainli IP'yide kabul ediyor zaten domainin yaptığı iş direk sayısala yönlendirmek.

Daha çok sistem, özellik v.b eklemeniz gerek örnek olarak sunucu adına özel Peynir yiyince altın elmadan çok daha fazla bir efekt etkisi veya özellik verecek. Eğer zaten böle özellikler mevcut ise konuya koymanız gerek ben önce konuya bakarım sonrasında eğer girmeye değecek bir sunucu ise ortalama bir saatimi o sunucuya ayırırım ve oyun içerisinde karşılaştıklarımı değerlendirme şeklinde yazarım. Fakat konunuzda yeterli bir şey göremedim dediğim gibi.
Hayır açıktı. Fakat DDOS vs. atıldı servera,bu yüzden hala kapalı. Açılacaktır tekrar bugün içinde :)

RedRAWNS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@CoolGlasses aradığınız item spawner hakkında güzel bi skript var özelden mesaj atarsanız yardımcı olabilirim belki.

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu sunucuya DDOS atan kimse çıksın ortaya.
Daha fazla çıldırtmasın,5 TL'lik mouse vardı onuda kırdırttı tebrik ediyorum kendisini.

FiratGO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@CoolGlasses Çok özür dilerim, derslerime odaklandığım için sunucuyu vs. unuttum. Nitrado panelini vs. sıfırladığım için Erenin panel yetkisi kalktı yoksa kendiside biliyor önceden olduğunu. Sunucuyu açtım, girebilirsiniz.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
çok hevesli bir çalışma görüyorum :D ama buildleriniz yeterli değil açıkçası hazır spawnlardan alabilirdiniz daha hoş bir görünümünüz olurdu, tabii hazır spawn diye gelip burda geveleyenleri görmemeniz gerek