Chest commands yazi problemi YARDIM ACİL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eysterty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi yazıların yarısı gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim ? plugin kodlarında boşluk bırakmayı falan denedim ama boşluğu saymıyor ne yapabilirim ?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
ayarlar > video ayarları > kullanıcı arayüzü ölçeği > büyük yap.
(Sende otomatiktir büyüğe al.)
tekrar bak düzelmiş olması lazım düzelmediyse çözünürlüğün ile alakalı tam ekranda değilkende ölemi gözüküyor ?

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu problem senin ekranının küçük olmasından kaynaklı yada sen yazıları çok uzun yaptın şöyle bir çözüm sunabilirim yazıları fazla uzun olmadan alt alta yazabilirsin

@QuekTheLE arkadaşımızın söylediği büyük değil küçük olucak büyük yaparsan yazılar daha büyük olur ekrana hiç sığmaya bilir küçük yaptığın takdirde sığacaktır diye düşünüyorum

Eysterty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayarlar > video ayarları > kullanıcı arayüzü ölçeği > büyük yap.
(Sende otomatiktir büyüğe al.)
tekrar bak düzelmiş olması lazım düzelmediyse çözünürlüğün ile alakalı tam ekranda değilkende ölemi gözüküyor ?
oldu çok teşekkürler

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
bu problem senin ekranının küçük olmasından kaynaklı yada sen yazıları çok uzun yaptın şöyle bir çözüm sunabilirim yazıları fazla uzun olmadan alt alta yazabilirsin

@QuekTheLE arkadaşımızın söylediği büyük değil küçük olucak büyük yaparsan yazılar daha büyük olur ekrana hiç sığmaya bilir küçük yaptığın takdirde sığacaktır diye düşünüyorum

hayır otomatikteyken biraz daha büyük yapıyor ve yakınlaştırıyor. büyüğe alınca sorun çözülüyor.
küçük yaparsan hiçbirşey göremezsin :)

oldu çok teşekkürler

Önemli değil.

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hayır otomatikteyken biraz daha büyük yapıyor ve yakınlaştırıyor. büyüğe alınca sorun çözülüyor.
küçük yaparsan hiçbirşey göremezsin :)

Önemli değil.

ekranı yaklaşık 11 -12 kelimeyi sığdırmadıysa çözünürlüğünün 1280-1024 falandır diye düşünüyorum küçük yaptığı takdirde azda olsa okunur diye tahmin ediyorum .

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
ekranı yaklaşık 11 -12 kelimeyi sığdırmadıysa çözünürlüğünün 1280-1024 falandır diye düşünüyorum küçük yaptığı takdirde azda olsa okunur diye tahmin ediyorum .

Oldu dediğine göre büyük yapıncada olmuş. kendimde denedim bendede aynı sorun vardı NEI'da yandaki itemler gözükmüyordu falan böle çözdüm.
eğer büyükdede aynıysa normal'e alırsın küçük biraz fazla küçük gösterir dediğim gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...