Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
İsim: Yiğit
Ort.Online Süresi: YAZLARI 12 SAAT OKUL ZAMANI 4-5 HAFTASONUDA 6 FİLAM
Karakterinin İsmi: Kakashi hatake
Kızdığında Vereceğin Tepki Ne Olur: RAKİbi onu rahatsız etmeye başladıysa pek takmaz ama haddini aşarsa onu alt etmeye çalışır
3 RPG Komutu , Ne işe Yaradığı: /me haraket bildirir örneğin /me kılıcını kılıfından çıkarır /do bilgi komutudur /do sağ elinde bir yay vardır
Hangi Klan Olacaksın? : hatake
Karakterinizi Tanımlayan 3 Cümle: barışı ve dostluğu sever.Dostlarını herzaman korur ve asla pes etmez
Sevdiğiniz Meslek : Savaşçı ve ninja
Minecraft skin id niz bkz:Sasugamer , Notch vs.: Hacksore
SasuGamer Kim?: SERVERİN KURUCUSU

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servera resetten sonra girebilirsin.

- Kurucu SasuGamer

İyi forumlar...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
bu adlamı giricem servere yoksa minecraft kullanıcı adıylamı minecraft kullanıcı adım:andersonmad

MelihSivgan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel server tek eksikliği Admin ve Moderatörlerin ilgisizliği.

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Chidori
ChakraSealing
Amaterasu
Nerflenmiştir iyi oyunlar

Ayrıca grubumuza katılmak için FaceBook a ChickenTR Live yazıp istek yollamanız yeterlidir.

- Kurucu SasuGamer

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Chidori
ChakraSealing
Amaterasu
Nerflenmiştir iyi oyunlar

Ayrıca grubumuza katılmak için FaceBook a ChickenTR Live yazıp istek yollamanız yeterlidir.

- Kurucu SasuGamer

Obito_Uchiha

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden puan versem 0 olur.
1-Rp server demişsin adamlar rol yapma nedir bilmiyorlar :D bir kere bu rol yapma sunucusu olsaydı ben 10000000000000000 km ötedeki adamın yazdığı şeyi göremezdim.
2-Sunucuya girdim.30-35 dakika yardım istedim yetenekler hakkında falan.Herkes kendi havasında takılıyor.Zar zor anladım.Ardından konoha'ya gittim kapıdan adımımı attığım an üstüme türlü türlü şeyler fırlatıldı.
3-Bu faction sunucudur.
Girmenizi tavsiye ediyor muyum? Sunucu da ne yapılacağını doğuştan biliyorsan,tüm bilgileri kimse söylemeden biliyorsan(büyüleri kullanmak falan hakkında),faction sunucuyu seviyorsan buyur gir.[DOUBLEPOST=1436780956,1436780855][/DOUBLEPOST]
Oh maşAllah her isteyen istediği zaman rol yapsın o zaman.

Artık anladım ki, rol yapma diye bir şey kalmamış,ölmüştür.Bukkittürk neredesin?
Olum zaten rol yama bilmiyosanız gidin naruto izleyin ** k

10 üzerinden puan versem 0 olur.
1-Rp server demişsin adamlar rol yapma nedir bilmiyorlar :D bir kere bu rol yapma sunucusu olsaydı ben 10000000000000000 km ötedeki adamın yazdığı şeyi göremezdim.
2-Sunucuya girdim.30-35 dakika yardım istedim yetenekler hakkında falan.Herkes kendi havasında takılıyor.Zar zor anladım.Ardından konoha'ya gittim kapıdan adımımı attığım an üstüme türlü türlü şeyler fırlatıldı.
3-Bu faction sunucudur.
Girmenizi tavsiye ediyor muyum? Sunucu da ne yapılacağını doğuştan biliyorsan,tüm bilgileri kimse söylemeden biliyorsan(büyüleri kullanmak falan hakkında),faction sunucuyu seviyorsan buyur gir.[DOUBLEPOST=1436780956,1436780855][/DOUBLEPOST]
Oh maşAllah her isteyen istediği zaman rol yapsın o zaman.

Artık anladım ki, rol yapma diye bir şey kalmamış,ölmüştür.Bukkittürk neredesin?
:ASDASASDAS olum naaruto izledinmi sen bu narutonun özel serveir :ADASDASDSDA
** k ya

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum zaten rol yama bilmiyosanız gidin naruto izleyin ** k

:ASDASASDAS olum naaruto izledinmi sen bu narutonun özel serveir :ADASDASDSDA
** k ya
Arkadaşım Afedersinde Sende Problem Var Bir Ailen Sana Terbiye Oğretmedimi Veya Abin Ablan Felan,Kufur Ederek Kendını Ne Sanıyosun Erkek Felanmı :FD:DFdfDS Ben Pıroyum Asdasdasd Ben asDASSA Felan Filan Tarzında Şeyler Yapıyosunuz ve cok mantıksız .

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere girdim ve hiçbirşey anlamadım :S

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
31.12.2015 Saat 21.00 Yılbaşı Eventi

Yer ---- Server

Amaç - Haritadaki sandıklardan çıkan kitaplardaki donator isimler yada Tl leri envanterine almak

Nasıl ulaşırım?

Narutorpg.Nitrado.Net adresine girip 20.55 de aktifleşicek olan portal tablosuna tıklayarak ulaşıcaksın.

Neler var ?

- 150+ toplamda serverda geçerli Tl ler. (Min. Kullanmak için 10 tl gerek)

- x1 yada 2 Akatsuki seçme hakkı

- x1 Namikaze

- x1 Donator 2

- x2 Donator 1

- Sage Pack (x1)

- 500 k ryo (Parçalı halde)

- 2 Rank Up

Ve bunlar 500 den fazla sandıkta saklı olucak.

Kazanma şansın yüksek!

Katılmayı unutma !

zBaturalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ÖNCELİKLE ADMİNLER ÇOK İLGİSİZ VE PARAYI BASAN KRAL OLUYOR SADECE KLAN JUTSULARIYLA PARA BASAN KİŞİYİ KESMEK İMKANSIZ ÖTESİ ADAM PARAYI BASMIS ALMIS DARK ELEMENTİNİ TEKLİYOR NERDEYSE ADALET 0 SUNUCU BERBAT ÖTESİ GİRMENİZİ KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM SERVER DAKİ TEK ŞEY PARAYA BASAN KRAL BUDUR YANİ BASKA ACIKLAMASI YOK

frachlitzitachi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adminler ilgisiz parayı basan kral üstelik klan jutsularıyla adamları yenebilcke çok az kişi var girmenizi önermem bunlar düzeldtilerse iyi bir server

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ÖNCELİKLE ADMİNLER ÇOK İLGİSİZ VE PARAYI BASAN KRAL OLUYOR SADECE KLAN JUTSULARIYLA PARA BASAN KİŞİYİ KESMEK İMKANSIZ ÖTESİ ADAM PARAYI BASMIS ALMIS DARK ELEMENTİNİ TEKLİYOR NERDEYSE ADALET 0 SUNUCU BERBAT ÖTESİ GİRMENİZİ KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM SERVER DAKİ TEK ŞEY PARAYA BASAN KRAL BUDUR YANİ BASKA ACIKLAMASI YOK
Serverda oyuncu olup anbu ya kadar çıkan birsürü insan var (resetten önce).
Serverda oynayıp oynayıp girip küfür edip çıkmak çok güzel biraz onlardan da bahsetsene BaturalpOyunda birazda yaşından da bahsedersen :)

/////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\

Yorumundan dolayı teşekkürler @fratzitachi , yakın zamanda Dark Release ' e nerf getirmeyi planlıyorum.

İyi günler

- Kurucu SasuGamer

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dark Release den 4 kalp nerflendi vr max 20 chakra 2 kalp emiyor blachole artık.

Hatake raikiri ye 4 dmg buff geldi.

Uzumaki rasengan a 3 dmg buff geldi.

Uchiha Fireball ına aoe sel olsrak hasar alanı arttırıldı.

Hyuuga airpalm ı 9 dmg e yükseldi.

Kirin Bufflandı.

Tüm elementlerdeki tüm jutsulardan 2 dmg kısıldı dahada kısılacak.

Private plugini yüklendi , ev , mağaza satışı bugün başlayacak.

Ayriyetten bugün 17.15 de servera gireceğim ve 2 chuunin 2 jounin sınavı yapılacak ardından da Kage lik sınavı olucaktır.

İyi günler.
- Kurucu SasuGamer