| ChosenSkyblock | 1.8.X | Yeni Açılacak Olan Skyblock Serverimiz İçin Yetkili Alımı | +1K |

Yapabilirmiyim ?

• Yaparsın

Kullanılan: 10 76.9%
  • Yapamazssın

Kullanılan: 1 7.7%
  • Bilemedim

Kullanılan: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13

ArtzEge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD : Ayaz
SOYAD : Beyhanoğlu
İSTEDİĞİNİZ YETKİ : Gönlünden ne koparsa be :)
KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ : 3
NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) : Ağzımdan küfür çıkmaz. Hoş bir kişiliğe sahibim
NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ : Çoğu konuda bilgim var sizin sunucuya bu bilgilerimi yansıtmak isterim.Umarım gerek olur
İSTEDĞİNİZ YETKİYİ KAÇ DEFA YAPTINIZ : Genelde Rehber veya Admin oldum Ama rehberlik veya mimarlığım uygun olduğunu düşünüyorum.

GÖREV ALDIĞINIZ SERVERLER (KISACA) : RealNetWork , AnkaNetWork , FunyNetWork , FuryNetWork
KENDİNİZDEN "AZ ÇOK" BAHSEDERMİSİNİZ : Gereken yerde şart, gereken yerde gereken hareketi yaparım. Dediklerinizi yapmaya çalışırım. Harici bu şekil bir insanım :) [卍]#9223 Discord Adresimdir :)

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AD : Ayaz
SOYAD : Beyhanoğlu
İSTEDİĞİNİZ YETKİ : Gönlünden ne koparsa be :)
KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ : 3
NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) : Ağzımdan küfür çıkmaz. Hoş bir kişiliğe sahibim
NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ : Çoğu konuda bilgim var sizin sunucuya bu bilgilerimi yansıtmak isterim.Umarım gerek olur
İSTEDĞİNİZ YETKİYİ KAÇ DEFA YAPTINIZ : Genelde Rehber veya Admin oldum Ama rehberlik veya mimarlığım uygun olduğunu düşünüyorum.

GÖREV ALDIĞINIZ SERVERLER (KISACA) : RealNetWork , AnkaNetWork , FunyNetWork , FuryNetWork
KENDİNİZDEN "AZ ÇOK" BAHSEDERMİSİNİZ : Gereken yerde şart, gereken yerde gereken hareketi yaparım. Dediklerinizi yapmaya çalışırım. Harici bu şekil bir insanım :) [卍]#9223 Discord Adresimdir :)
Başvurunuz Kayıt Edilmiştir ..

AliOyunda59

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD :Berat
SOYAD :Yalcın

İSTEDİĞİNİZ YETKİ : Builder
KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ :4,5
NASIL BİRİSİNİZ (OYUN DIŞINDA) :Buyuklerime ve kücüklerime saygılı biriyim
NEDEN SİZİ SEÇMELİYİZ :Bazı serverlerde yetkili oldum bu swdede yetkili olursam servere daha guzel build ler yapmak isterim
İSTEDĞİNİZ YETKİYİ KAÇ DEFA YAPTINIZ :3 Kere Mimarlık yaptım
GÖREV ALDIĞINIZ SERVERLER (KISACA) :SF , TC , TO , KF , RL ve son olarak GG [ kısaltmalarını yazdım ]
KENDİNİZDEN "AZ ÇOK" BAHSEDERMİSİNİZ :Bana guvenebilirsiniz yetkili olduugm serverlar bana guvendi op vb. verdiler yani guvenilir ve saygılı biriyim