Ciddi modlu uzun sureli survival

canalpa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba beyler şimdi benim burda bu konuyu açma nedenim benimle aşırı modlu minecraft oynayacak kimseyi bulamadım aşırı moddan kastım ciddi anlamda kendim bir modpack oluşturdum modun içine ettim baya buyuk bisey oldu yani beni ekleyeceklerin bilgisayarı duzgun olsun kasmaması icin duzgunden kastım normal bi bilgisayar kaldırır ama eski laptop la falan gelmezsiniz :D simdik premium minecraft gerekli ama bende var sorun cıkmaz 4 5 tane premium hesap var yani neyse şimdi gelelim kişi kısmına ben 17 yaşındayım mumkunse 15 yaş ustu kısaca liseliler eklesin şimdi aşşagıya ozet geciyorum

SERVERDA HİC LAG OLMAZ DATACENTER DAN ALDIM PROFESYONEL SERVER ZATEN 5 KİŞİ SİNGLE PLAYER GİBİ BİSEY OLACAK + hamachi gerek yok

benim yaşım = 17 - lise 3
gelecekler lutfen 15 yaş uzeri olsun
benim kendi yaptıgım bir modpack var 199 modlu onu oynamayı planlıyorum başka mod isterseniz eklerim :)

şimdi ben busefer baya uzun vadeli oynamayı dusunuyorum ciddi ciddi aylarca aynı serverda sehir falan yaparız surekli acık olur hic kapatmam yapcak seylerde sınır yok zaten super bir modpack oldu

max 5 kişi olursak super olur 7/24 açık olucak server yani surekli birileri açık olur

beni eklemek için skype id = canalpa ---- (mert tamer)

kendi yaptıgım bu modpack icerisindeki modlar harika normalda beraber goremeyeceginiz modları ozel olarak ayarladım 1 modpack icinde olsun diye skypetan eklerseniz konusuruz

dedigim gibi uzun vadeli oynamayı dusunuyorum server hep acık olur ilginenler eklesin

burakcm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lise 1 kardeş uzun süre oynarım ama sadece haftasonu oynayabiliyorum

Burak00756

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş seni bulamadım skypeta
Ekle oynayalım