ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server iyi güzel hoşta bazı eksiklikler var mesela:
1: Spawn bence bakın bence hiç hoş değil tamamen kuvars yapımı 3-5 kodla yapılmış gibi duruyor.
2: Başka warplara gidince spawn gözüküyor buda baya bir görüntü kirliliği yapıyor.
3: Pluginleri türkçeleştirdim dediniz ama daha warp yazınca üste cıkan açıklama ingilizce.
4: Bide viplere bayağı bir torpil geçmişsiniz birazda para için yapılmış gibi duruyor.
5: Onun haricinde her şey klasik genede kötü değil hoş biraz güncelleme yapılırsa süper olucağını düşünüyorum.
6: Bu benim fikirlerimdi konunu baltalamakla alakası yok sadece fikirlerimi ortaya koydum başarılar.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server iyi güzel hoşta bazı eksiklikler var mesela:
1: Spawn bence bakın bence hiç hoş değil tamamen kuvars yapımı 3-5 kodla yapılmış gibi duruyor.
2: Başka warplara gidince spawn gözüküyor buda baya bir görüntü kirliliği yapıyor.
3: Pluginleri türkçeleştirdim dediniz ama daha warp yazınca üste cıkan açıklama ingilizce.
4: Bide viplere bayağı bir torpil geçmişsiniz birazda para için yapılmış gibi duruyor.
5: Onun haricinde her şey klasik genede kötü değil hoş biraz güncelleme yapılırsa süper olucağını düşünüyorum.
6: Bu benim fikirlerimdi konunu baltalamakla alakası yok sadece fikirlerimi ortaya koydum başarılar.

Öncelilkle tesekkurler yani bi spawn yaptık bugun yarın hazır olur baska warplara gidince gözükmeyide hallettik viplere torpil gectigimizi dusunmuyorum yakında eksiklerimizi tamamlayacaz

TheCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1- Bu konuda haklı olabilirsiniz fakat yeni bir builder takımı kuruldu ve yeni bir spawn yapıldı son eksiklikler tamamlanınca en geç 2 güne yeni spawn flat bir dünyada faaliyete geçecektir
2-Modern bir şehir görüntüsü verilmeye çalışıldı mapa
3-Ram 6 gbta yükseltildi bu konuda yapıcak pek fazla bir şey yok
4-Ben işte çalışıyorum artık her zaman oyuna giremiyorum diğer adminde tatilde dandik bir bilgisayardan yönetmeye çalışıyor fakat kısa bir süre sonra bu sorunda düzelecek
5-MRL pluginimiz vardır lapis 6 saatte bir güncellenir
6-Zevk meselesi eğer eski mesajlara bakarsanız çiftliği beğendiklerini açık bir şekilde yazan kullanıcıların mesajlarını görebilirsiniz
7-Dediğim gibi şehir görüntüsü verilmeye çalışıldı her ülkenin ormanı vardır hatta bazı ülkeler dağın tepesine kurulmuştur. Sakın şehri ormana kurduğumuzu düşünmeyin eğer bir yöne doğru yeterince ilerlerseniz daha fazla ilerlemenizi önleyecek camların olduğunu görürsünüz
8-Viplerin özellikleri çok kısıtlı bu yüzden hammadde açısından iyi yapalım dedik mesela 30tl verip diavip alan birisine sadece 400k veriyoruz bunu normal bir oyuncu 1 günde rahatlıkla yapabilir. Kit vip olmamasının sebebi viplerle oyuncular arasında uçurum yaratmak istememizdir. Şahsen ben oyuncu olarak oynasam eğer vipi kesemiyorsam önceki mesajlarda arkadaşın dediği gibi bu sw pay 2 win derdim ve bırakırdım. Ki bütün bunlara rağmen şu an ki vip sayımız 6 Normal Vip 5 Tane de Diavip Olmak üzere toplam 11 tane vipimiz vardır ki serverimiz açılalı 1 ayı doldurmadı
9-Dediğim gibi builder takımı kuruldu
10-Yeni spawn 2 güne kalmaz aktif olur
11-Dediğim gibi yeni spawn yapıldı
12-Hungergamesin SG (SurvivalGames) plugininde olan bir bug o. Oyunda ölünce eski itemlerinle yeniden doğuyosun ve oyunun dışında olup diğer oyuncuları öldürebiliyorsun. Bunu biz plugini yapanlara bildiremedik sen bildirirsen sevinirim. Fakat yni plugin bulup yeni hungergames mapı yapılıp bu şekilde hataları düzeltmeyi planlıyoruz

Fakat hepinizin bu baltalama çalışmalarına rağmen serverimiz 10 Ağustos 2014 Pazar Günü saat 13:55 de 76 kişidir. Serverimizde ortalama gündüzleri +50 çevrimçi geceleri +30 çevrimiçi oyuncumuz vardır.Zaten bütün bu yazdıklarının sadece yetkili olma çabası olduğu belli. Madem serverimizi beğenmiyorsun neden yetkili olma çabası içindesin. Ha eğer düzeltmede yardımcı olmak istiyorum diyorsan önce kendini düzeltip insanları boş yere bilip bilmeden rencide yada rezil etmemeyi öğren. Fakat eksikliklerimizi söylediğin için sana ve söyleyen herkese teşekkür ederim sizin sayenizde serverimiz hataları kapatılıp geliştiriliyor.

Yetki almayi Dusunseydim emin ol bu serverde yetki almazdim serverini baltalama gibi bir amacım yok serverde şahsen oynuyorum ama eksikler var yukardada soledigim gibi. Biraz Atarlanıyorsun Pek Hoş degil Neyse Daha Fazla Kafa Bulamıycam Kg.[DOUBLEPOST=1407774338,1407774222][/DOUBLEPOST]İletişime Gecebilirsin dedigimde yetkili olmak icin demedim haberin olsun sadece kendi capımda bir kac oneri sunacaktim ve tanıdık builder ve reklamci ayarlayabilirdim.
Bilip Bilmeden Fazla Konusuyorsun

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yetki almayi Dusunseydim emin ol bu serverde yetki almazdim serverini baltalama gibi bir amacım yok serverde şahsen oynuyorum ama eksikler var yukardada soledigim gibi. Biraz Atarlanıyorsun Pek Hoş degil Neyse Daha Fazla Kafa Bulamıycam Kg.[DOUBLEPOST=1407774338,1407774222][/DOUBLEPOST]İletişime Gecebilirsin dedigimde yetkili olmak icin demedim haberin olsun sadece kendi capımda bir kac oneri sunacaktim ve tanıdık builder ve reklamci ayarlayabilirdim.
Bilip Bilmeden Fazla Konusuyorsun

Kusura bakma kardes biraz asabiydim atarlanmısım :D Yeni spawn yaptık warpları yeniden duzenledik

Güncellll!!!!!!!!!!!!!!

NKDavey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servera sakın girmeyin önermem havada duran kum yapmak için redstone sistemi yaptım . Sırf 4 tane piston ve 32 redstone lag yapıyormuşmuş diye ban yedim 2m param gitti sakın girmeyin / SeRKaN diye isimmi olur zaten yaşlar 10-12. ÖNERMİYORUM !

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servera sakın girmeyin önermem havada duran kum yapmak için redstone sistemi yaptım . Sırf 4 tane piston ve 32 redstone lag yapıyormuşmuş diye ban yedim 2m param gitti sakın girmeyin / SeRKaN diye isimmi olur zaten yaşlar 10-12. ÖNERMİYORUM !

Lag sistemi yapıp serveri cokertiyorsunuz ayrıca 17-18 adminlerin yaşları

flymango

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KURALLARDA
1-Sunucu Hakkinda Yalan Bilgi Vermek
2-Flood Yapmak
3-Üst Yetkili İle Kavga Etmek
4-Ağır Hakaret
5-Dolandırıcılık
6-Küfür Etmek
7-Oyun Açıklarından Yararlanmak
8-Oyuncuları Kandırmaya Çalışmak
9-Irkçılık
10-Hile, Mod Programi Kullanmak
11-Oyuna Bağış Yapmış Kişileri ve VIPleri Rahatsız Etmek

VARMIŞ ÇOK GÜZEL[DOUBLEPOST=1407927717,1407927506][/DOUBLEPOST]SERVER EULA SİSEMİNE GÖRE TERS BU YÜZDEN BİLDİRİYORUM.
EULA SİSTEMİNE GÖRE OYUNUN AKIŞINI BOZMAYAN YANİ VİPHAMMADE VİPKİT VİPBİLMEMNE EULA SİSTEMİNE AYKIRI MAALESEF BİLDİRİLMEK ZORUNDASINIZ...

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KURALLARDA
1-Sunucu Hakkinda Yalan Bilgi Vermek
2-Flood Yapmak
3-Üst Yetkili İle Kavga Etmek
4-Ağır Hakaret
5-Dolandırıcılık
6-Küfür Etmek
7-Oyun Açıklarından Yararlanmak
8-Oyuncuları Kandırmaya Çalışmak
9-Irkçılık
10-Hile, Mod Programi Kullanmak
11-Oyuna Bağış Yapmış Kişileri ve VIPleri Rahatsız Etmek

VARMIŞ ÇOK GÜZEL[DOUBLEPOST=1407927717,1407927506][/DOUBLEPOST]SERVER EULA SİSEMİNE GÖRE TERS BU YÜZDEN BİLDİRİYORUM.
EULA SİSTEMİNE GÖRE OYUNUN AKIŞINI BOZMAYAN YANİ VİPHAMMADE VİPKİT VİPBİLMEMNE EULA SİSTEMİNE AYKIRI MAALESEF BİLDİRİLMEK ZORUNDASINIZ...

Adam Haklı neyler dağılın
Ya S:DSD:SDS:DS:DS:.SD:SD:SDSDD güdüz gündüz ne güldüm hayırlısı kardo bildir bakam ne olacak :D[DOUBLEPOST=1408091772][/DOUBLEPOST]Gücelll[DOUBLEPOST=1408286274][/DOUBLEPOST]Güncell

burak520

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben böyle bişi görmedim adam vip diye sözü dinleniyo zaten miralas mı ne yetkili ama hiçbirşey bildiği yok server bug dolu durduk yere ban yedim !

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben böyle bişi görmedim adam vip diye sözü dinleniyo zaten miralas mı ne yetkili ama hiçbirşey bildiği yok server bug dolu durduk yere ban yedim !
:D Serverdeki ufak bi açıkdan yararlandıgın için ban yedin ve acıgı soylemedin üstüne edit item istedin bizde kendi çabamız ile bulduk