Çilingir - Gizlice Çal! [1.0] [Skript]

Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    16

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Herkese Merhaba!
Ben Helter.
Yaklaşık 3-4 Gün Öncesine Kadar "Skript" Plugini İle İlgili hiçbir şey Bilmiyordum.
Skript İle İlgili Küçük Çalışmalar Yapıyordum Ve Kaydadeğer İlk Çalışmam Bu!

--------------
Öncelikle Pluginimizdeki Amaç Maymuncuk Kullanarak Sandıkları Açmak.
Sandığı Açmayı Denemek İçin Sandığın Altındaki Bloğa Maymuncuk İle Sol Tıklamak Yeterli!
Her Maymuncuk Kullandığınızda 3 Kalp Canınız Gider.
Bir Sandığı Açma Şansınız %10'dur.
Varsayılan Maymuncuk Eşyası "Tahta Çapa" dır.
Eğer Bu Değerleri Değiştirmek İsterseniz ".sk" uzantılı Dosyayı Bir Metin Editörüyle Açıp "options" Kısmındaki Değerleri Değiştirmeniz Yeterli Olacaktır ^.^
------- Video ------

------- KOD -------
Kod:
#------------------------------Ayarlar-----------------------------------#
Kod:
Kod:
Kod:
[/B][/B][/CENTER][/B][/B][/CENTER]

options: #-- Maymuncuk Olması Gereken Eşya cilingir.esya: wooden hoe #-- Maymuncuğa Vermesi Gereken Hasar Miktarı cilingir.ehsr: 300 #-- Oyuncuya Kalp Cinsinden Vereceği Hasar cilingir.ohsr: 3 #-- Eşya Hasar Alınca Çıkartacağı Ses cilingir.ses: "/playsound random.break %player% - - - 1 1.5 1" #-- Sandığı Açma Şansı cilingir.achc: 10% #-----------------------------------------------------------------------# on leftclick with {@cilingir.esya}: block above event-block is chest: cancel event damage player's tool by {@cilingir.ehsr} execute console command {@cilingir.ses} damage player by {@cilingir.ohsr} hearts chance of {@cilingir.achc}: open the inventory of the block above event-block to the player heal player by {@cilingir.ohsr} hearts else on leftclick with {@cilingir.esya}: block above event-block is trapped chest: cancel event damage player's tool by {@cilingir.ehsr} execute console command {@cilingir.ses} damage player by {@cilingir.ohsr} hearts chance of {@cilingir.achc}: open the inventory of the block above event-block to the player heal player by {@cilingir.ohsr} hearts​

------- İndirme Linkleri -------
Mediafire

Pastebin

------- Virus Total Sonuçları -------
Tıkla!

------- Etiketli Kişiler -------
@Schaffer79 @TheProfessional

Son düzenleme:

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Gerçekten yaratıcı bir konsept +1
Ayrca sana bu konseptin hakkında bir kaç fikir vereyim:
-Hırsızlık Seviyesi
-Ne kadar yüksek seviyeysen açma şansın o kadar yüksek
-Ne kadar yüksek seviyeysen sesin çıkma alanı o kadar dar.
Mesela 1.seviyeysen hırsızlık sesi 50 bloğa yayılsın
-Kilitler
([KİLİTLE] yazan her tabela kilitli olsun.Bu tabelalara bağış yapılsın(bir eşya ile sağ tıklayarak))
Örnek olarak:
1 Elmas = -%2 Kilidin Açılma Şansı
1 Demir = -%1 Kilidin Açılma Şansı
Yani her sandığı açmak her hırsızın işi olmasın.
-Tuzak Sandıklar
Tuzak sandıkların tek bir sefer açma şansı olsun.Eğer olmaz da açamazsa tek seferde,sandık 100 mesafe etrafındaki herkese sinyal yollasın ve ses efekti ile beraber "Sandık Hırsızlığı Var !!!" gibi bir mesaj versin.

Bunlarla bu skript'i geliştirirsen eminim 700 satır'a kadar inecektir skript.Fakat o zaman işte profesyonel bir skript olacaktır.

Senden Biraz Yardım Alabilirmiyim ^^
Bu Arada Tuzakl ıSandık Desteği Var Ama Tek Sefer Değil :)
[DOUBLEPOST=1403535705,1403535609][/DOUBLEPOST]+Video Eklendi

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geliştirilmeli. Birde kilitli olmayan sandıklar için neden böyle birşeye ihtiyaç duyulsun ? Skript lockette engelini geçebilir mi ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bunu Kimsenin Serverine Yükleyeceğini Sanmıyorum Yükleselerde O Serverda Player Olurmu Bilmem :D

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Bunu Kimsenin Serverine Yükleyeceğini Sanmıyorum Yükleselerde O Serverda Player Olurmu Bilmem :D
Amaç RPG Serverlar İçin. Kasabada NPC'lerin Sürekli Yenilenen Chestleri Olduğunu Düşün. Herkes Pusuya Yatar Alır Alabildiği Kadar. İşe Biraz Zorluk Katmanın Eğlenceli Olacağını Düşündüm.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Amaç RPG Serverlar İçin. Kasabada NPC'lerin Sürekli Yenilenen Chestleri Olduğunu Düşün. Herkes Pusuya Yatar Alır Alabildiği Kadar. İşe Biraz Zorluk Katmanın Eğlenceli Olacağını Düşündüm.

Gizli polisler olur gördüğünü jaile hoop :D

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Belirli Zamanda ve Belirli Yerde Aktif Edilme Eklersen Chest Eventi Yapan Serverlar İçin Güzel Olur :D

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hunger gamesde chestler kilitli olur oyunun başında herkese 20tane çapa gelir sandıklaeı çapa ile açmaya çalışırlar.Buda hunger gamese eğlence katar.Ne öyle biri kılıç budlumu yandık.Ama burda kaçma şansında olur :)