CioAnime | Naruto RPG |%100 ROL,Dungeon,3D Jutsu,Level Sistem,Hikaye Modu| KONU GÜNCELLENDİ

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Yaklaşık 5 yıldır farklı türlerde anime rpg serverleri açıyoruz ve bu türlerden efsane olan Naruto RPG serverimizi tekrar açmaya karar verdik. Uzun zaman önce serverimiz bazı sorunlardan dolayı kapanmıştı bu sefer daha önce hiç denenmemiş bir sistemle açalım dedik. Yeni Naruto Server Devri Naruto MMORPG ! Efsane Geri Döndü !

Server neredeyse pay to win sistemini tamamen ortadan kaldırmıştır artık her türlü emeğinizle istediğiniz jutsuya veya eşyaya sahip olabilirsiniz. Öncelikle servere girdiğinizde spawnda sizi klan seçme yolu bekliyor olucak. Oyuna başlar başlamaz klanınızı seçiceksiniz ve ardından hikaye modu devreye giricek hikaye modu sayesinde hem haritayı öğrenmiş olucaksınız hemde farklı kullanışlı jutsular elde etmiş olucaksınız. Hikaye modunun istediklerini aşama aşama yerine getirerek tamamen bağımsız olucaksınız. Hikaye modu bittikten sonra köy içlerinde bulunan Quests Npc'lerden istediğiniz görevi alıp tamamlayabilir veya onlarca farklı dungeonda bosslarla savaşıp farklı npcleri öldürüp ödüller kazanabilirsiniz. Dungeon ve görevlerden level xp ve cio coin kazanabilirsiniz kazandığınız level xpler sayesinde level atlayıp birden fazla jutsu ve eşyaya sahip olabilirsiniz hatta belirli levellerde shinobi rütbesi için sınava girme hakkını kazanıp otomatik olarak kendi başınıza rütbe atlayabilirsiniz (genin,chunin,jounin). Cio coin kazanıp server içi gerçek para ile alınan paketleri kendi emeğinizle para vermeden satın alabilirsiniz.
Server %100 RPG Şekilde günlük düzenli rollerede sahiptir rol etkinlikleri haricinde arkadaşlarınızla yaptığınız rolleride ana hikayeye dahil edebilirsiniz. Yaptığınız rolleri Discord adresimizde ki oyuncu rollerinde paylaşıp ana hikayede rolde alabilirsiniz.

Jutsu örneklerini aşağıda ki videolardan izleyebilirsiniz.

Haritamızın çizimi serverimizden bağımsız farklı bir çizer tarafından hazırlanmıştır. Haritanın çizimini serverimizde kullanmadan önce sahibinden izin alınmıştır. Köy içi buildler ve diğer köylerin buildlerinin hepsi bize aittir. Harita animeyle birebir ölçektedir büyüklüğü ve ayrıntı olarak animeden farksızdır bu yüzden istediğiniz gibi kendi aranızda rp yapabilirsiniz veya serverde düzenlenen rplere katılabilirsiniz.

Server harita görüntülerimizin bir kısmı bunlar daha birçok köy ve dungeon serverde bulunmakta serverimize katılıp daha fazla yer keşvedebilirsiniz.

DİSCORD: https://**********/zVNxxk
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Cio-Naruto-Rpg-181723822178740/?ref=bookmarks
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCfP2vpzFtda17UAEucoHbew
Server İP: 107.174.19.150:25580
Version: 1.10
Texture Pack: Discorda girip texture pack linkini alabilirsiniz.

= WHİTELİST VE KARAKTER BAŞVURU FORMU =
- Karakter Başvurusu - (Kendi karakterinizi oluşturun animeden karakterler kullanmayın)
Karakter İsmi:
Karakter Yaşı:
Karakter Özelliği: (sessiz,umursamaz vb.)
Karakterinizin Hikayesi: (şu şu tarihte doğdu ailem şu olayda öldü şu köyden geldim vb.)

- Klan ve Köy Başvurusu -
İstediğiniz Köyün İsmi:
İstediğiniz Klanın İsmi:
Klan hakkında bildiğiniz özellikler:
Klan hakkında ki gizli bilgiler:
Klan hakkında bildiğiniz jutsular:

- Whitelist Başvurusu -
Oyun içi nick:
Yaşınız:
Daha önce role play serverlerinde bulundunuz mu ?:
Bildiğiniz rol komutları
Girebilceğiniz günler ve Günlük online kalabilceğiniz süre:

Konu güncellendi server artık %100 RPG. Düzenli rollere katılmak için başvuruyu doldurup Discord veya facebook adresimizden bize ulaştırın !

Son düzenleme:

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discorddaki texture packi bulamadım ?

ByCenk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Güzel Tam Naruto Sevenlere Özel Yapılmıs Elinize Sağlık.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sw niye pay to win bi girdim oraya git buraya git arkadaş zevk almak istiyoruz

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oraya git buraya git yaparak nasıl pay to win olduğunu anladın ?

Server tamamen eşitlenmiş durumda jutsuları ister para vererek alabilirsin veya para vermek istemezsen gidip dungeon görev ve etkinliklere katılıpta alabilirsin. Hepsi sana bağlı zaten level sistemimizde mevcut 20 level olduğunuzda yaklaşık 6 jutsuda size ek olarak veriliyor. Onun haricinde ordan oraya gitmekte onun eğlencesi görevlerin hepsi diyaloglu biraz okuyup zevk almaya bakıcaksınız.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
oraya git buraya git yaparak nasıl pay to win olduğunu anladın ?

Server tamamen eşitlenmiş durumda jutsuları ister para vererek alabilirsin veya para vermek istemezsen gidip dungeon görev ve etkinliklere katılıpta alabilirsin. Hepsi sana bağlı zaten level sistemimizde mevcut 20 level olduğunuzda yaklaşık 6 jutsuda size ek olarak veriliyor. Onun haricinde ordan oraya gitmekte onun eğlencesi görevlerin hepsi diyaloglu biraz okuyup zevk almaya bakıcaksınız.
Neymiş obito uchiha nası oldun biri 25 diyo biri 75 lan görevi nası yapcam diyorum herkes kendine müslüman ana avrat sövücektim kafayı yedim bak hayatımda böyle İntihar eden insan kadar sinirim olrusa küfür ediyorum yani 5 6 saatte falan sizin sw de 10 dakika

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neymiş obito uchiha nası oldun biri 25 diyo biri 75 lan görevi nası yapcam diyorum herkes kendine müslüman ana avrat sövücektim kafayı yedim bak hayatımda böyle İntihar eden insan kadar sinirim olrusa küfür ediyorum yani 5 6 saatte falan sizin sw de 10 dakika
Görevlerle ilgilenen helper ve adminlerimiz mevcut oyuncular size bu konuda yardımcı olamasa bile görevlilere sorarsanız onlar yardımcı olur eğer görevliler kapalı olursa https://www.facebook.com/Cio-Naruto-Rpg-181723822178740/?ref=bookmarks facebook sayfamıza yazarsanız anında geri dönüş yapabiliriz obitoyu adamın parayla almasıda pay to win olduğumuzun göstergesi değil obitoyu emekle de alabilirsin ama adam emek vermeyi istemedi ve parayla aldı tek fark bu. Sistemi daha detaylı incelemek isterseniz sayfamızda ki başa tutturulan gönderiyi inceleyebilirsiniz.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
narutodan az bir şey anlasaydım kesinlikle gelirdim,başarılar

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Naruto fanfiction hikayerinden buraya nasıl geldin la ben??

Neyse hazır gelmişken bir girip bakayım hoşuma giderse kesinlikle kalıcı oyuncu olabilirim.

(Bu arada herhangi bir animenin fanfic hikaye önerisi yapabilecek varsa sabırsızlıkla bekliyorum...)

Draz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- KONU GÜNCELLENDİ - %100 RPG SERVERE GEÇİŞ YAPTIK - WHİTELİSTE GİREBİLMEK İÇİN VERDİĞİMİZ BAŞVURU FORMUNU DOLDURUP DİSCORD VEYA FACEBOOK ADRESİNDEN BİZE ULAŞTIRIN -
- Karakter Başvurusu - (Kendi karakterinizi oluşturun animeden karakterler kullanmayın)
Karakter İsmi:
Karakter Yaşı:
Karakter Özelliği: (sessiz,umursamaz vb.)
Karakterinizin Hikayesi: (şu şu tarihte doğdu ailem şu olayda öldü şu köyden geldim vb.)

- Klan ve Köy Başvurusu -
İstediğiniz Köyün İsmi:
İstediğiniz Klanın İsmi:
Klan hakkında bildiğiniz özellikler:
Klan hakkında ki gizli bilgiler:
Klan hakkında bildiğiniz jutsular:

- Whitelist Başvurusu -
Oyun içi nick:
Yaşınız:
Daha önce role play serverlerinde bulundunuz mu ?:
Bildiğiniz rol komutları
Girebilceğiniz günler ve Günlük online kalabilceğiniz süre: