Yardım Claim Kitabı

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
Arkadaşlar oyuncu girdiğinde claim kitabı veriyor ve bu kitaba sağ tıkladığında oyundan atıyor ilk başta böyle bir şey yoktu sonradan sonraya oldu yardım edebilecek varmı ?

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Deneyebileceklerin;
Kullandığın eklentinin son sürümünü kullanmak
Claim kitabının içindeki yazıları değiştirmek
Bir de sanırım o kitap elindeyken /book yazarsan claim kitabı kalem ve kitaba dönüşürmüş

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Deneyebileceklerin;
Kullandığın eklentinin son sürümünü kullanmak
Claim kitabının içindeki yazıları değiştirmek
Bir de sanırım o kitap elindeyken /book yazarsan claim kitabı kalem ve kitaba dönüşürmüş
1. yöneteminizi uygularsam oyuncuların claimi gider 2. yönetmenizin yani içinde yazanları değiştrebilirsiniz dediğinizi yapmasını bilmiyorum öğretirseniz yapabilirim 3. yönteminize gelince ben yapsamda diğer oyuncularada gittiği için bir faydasını olucağını sanmam

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
GriefPrevention eklentisinin ayarlarında düzenleme yaparak oyunculara kitap verilmemesini sağlayabilirsin. Biraz araştırma senin için de iyi olacaktır.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
1. yöneteminizi uygularsam oyuncuların claimi gider 2. yönetmenizin yani içinde yazanları değiştrebilirsiniz dediğinizi yapmasını bilmiyorum öğretirseniz yapabilirim 3. yönteminize gelince ben yapsamda diğer oyuncularada gittiği için bir faydasını olucağını sanmam
Kullandığın eklentinin sürümünü yükseltince neder oyuncuların claimi gider ?

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Jar dosyasını siliyorsun plugin klasörünü değil ?

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
PacketBookFixer sunucuya gelecek olan zararlı uzun yazılı ve sayfalı kitapları engeller bir oyuncu bu kitabı açarsa oyundan atılır bu yüzden claim kitabının oyunculara verilmesini engellemelisin her şeyi buraya yazacak olursam öğrenebileceğin bir şey olmaz, ARAŞTIRMA yapabilirsin.

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PacketBookFixer sunucuya gelecek olan zararlı uzun yazılı ve sayfalı kitapları engeller bir oyuncu bu kitabı açarsa oyundan atılır bu yüzden claim kitabının oyunculara verilmesini engellemelisin her şeyi buraya yazacak olursam öğrenebileceğin bir şey olmaz, ARAŞTIRMA yapabilirsin.
Aslına bakarsan bilgi araştırdıkca coğalır doğru söylüyorsun ama sen buraya yazdıkca bende öğreniyorum yani bilgi paylaşıldıkca coğalmış oluyor :)

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Aslına bakarsan bilgi araştırdıkca coğalır doğru söylüyorsun ama sen buraya yazdıkca bende öğreniyorum yani bilgi paylaşıldıkca coğalmış oluyor :)
Kolay yoldan öğrenmek yerine bunu araştırırsan ileride konu açıp cevap beklemek yerine kendiliğinden bulmuş olacaksın.

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PacketBookFixer eklentisinin amacını bilmiyorsan kullanmayı bir süreliğine bırak.
aslına bakarsan az çok biliyorum fazla mesaj yazan ve oyununa crash verdirecek türden olan kitapları engelliyor peki bu claim kitabının bir cözümü yokmudur ??