Clash Of Clans Belediye Binası 6 Köy Düzeni

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gamer.png

coc.jpg

Merhabalar, Clash Of Clans belediye binası 6 köy düzeni adlı konuma hoş geldiniz.

Clash Of Clans Nedir: Supercell'in 2012 yılında piyasa sürdüğü bir strateji oyunudur oyunda, kendi köyünüzü kurup saldırı ve savunma yapmaktasınız ve ben belediye binası 6 seviye olan arkadaşlar için köy düzeni paylaşıyorum.

Köy Binası: Köyünüzün kalbidir bu yüzden onu hep merkezde tutun çünkü rakibiniz bu binayı yıkar ise 1 yıldız alır ve savaşı garantilemiş olur.

Savunma Binaları (Top,Okçu Kulesi,Havan,Hava Savunması,Hava Patlatıcı, Büyücü Kulesi): Bu binalar köyünüze saldıran düşmanları durdurmak içindir .

Tuzaklar (Bomba,Dev Bomba,Fırlatma Tuzağı,Hava Bombası): Bu binalar yollarına çıkan bütün birliklere hasar verirler.

Kaynaklar (İksir Toplayıcı,Altın Toplayıcı,İksir Deposu,Altın Deposu): Bu binalar köyünüzdeki hazineleri doldurmak için altın/iksir üretirler ve deoplarlar bunları yükseltirseniz daha hızlı üretirler ve daha çok depolarlar.

Köy Düzeni Amacı: Köy Düzenimdeki amaç altın ve iksir depoları içte bulunuyor çünkü içlerinde hazineleriniz bulunduğu için rakibinizin savaş esnasında onlara erişmesi kolay olursa zarara uğrarsınız. Savunma binaları ordu kampları dışarıda duruyor çünkü bu binalar o kadarda önemli değiller.

Not: Ben bu düzeni private server'da yaptım ayrıca binaları direk yükseltmeden yaptım ancak size yükseltmenizi öneririm, çünkü yükseltmeyip direk belediye binasını yükseltir iseniz çok kolay savaş kaybedersiniz.

Aşağıdan Çekilmiş fotoğraf:

coctasarım2.JPG

Üstten Çekilmiş Fotoğraf:
coctasarım2arka.JPG

Eğer sizde 2'den fazla inşaatçı bulunuyor ise, diğer inşaatçılarınızı en kenara koyabilirsiniz.

Umarım Konu İşinize Yaramıştır. İyi Forumlar :şapka:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
2 milyor trilyar lira?? Hileli galiba.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyunun kodlayanı mısın bu nece para?