Clash Of Clans

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ihtiyactan dolayı hesabımı satıcam bunun icin nerde paylascagımı bilemedim burdada paylasıyım dedim yaptıgım sey yasaktır büyük ihtimal o yüzden özelden fiyatları konusalım tam satıcı kurallarını bilmiyorum

KÖY LEVEL -- 92
TH -- 9
İNSAATCI -- 4
İCİNDEKİ TAS -- 1200
İSİM DEGİSTİRME HAKKI -- MALESEF

Arkadaslar köy binasında büyü fabrikasından askerine hersey fulleyip duvarlarda dahil olmak üzere sonra 9 yaptım kralice yoktur ama siz kasıp almanız kolay olacaktır uygun fiyata anlasırız özele gelin detaylarıyla birlikte konusalım

Yaptıgım yanlıssa forumda uyarı yiyecegim büyük ihtimal ama yanlısmı dogrumu bilmiyorum konumu kaldırabilirsiniz.

İSTE RESİMLER ;

MOBİL ÖDEME YOKTUR CÜNKÜ CANLI PARAYA İHTİYACIM VAR

Son düzenleme:

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu içerik sahibi tarafından silindi

Son düzenleme:

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
RESİMLER EKLENİYOR..

Son düzenleme:

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parası olan alsın.
Bir aralar bagımsılıydım simdi zor oynuyom hatta giremiyorum bile bende spora baslayacagım icin kücük selmaye lazım bi konuda gerisini ailem tamamlıcak yoksa emegim cok var bu hesapta

GÜNCEL.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlıs anlama konuyu bozmak için söylemiyorum. Oyunla ilgili herhangi bir konu Oyun Konsolunda Açılıyor.
______
Aslında fiyatın çokmu ucuz, ortamı olduğunu yazsaydın belki daha iyi olabilirdi. Bende bilmiyorum fiyatı yazmak yasakmı değilmi.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlıs anlama konuyu bozmak için söylemiyorum. Oyunla ilgili herhangi bir konu Oyun Konsolunda Açılıyor.
______
Aslında fiyatın çokmu ucuz, ortamı olduğunu yazsaydın belki daha iyi olabilirdi. Bende bilmiyorum fiyatı yazmak yasakmı değilmi.
Ben çocuktan bisiklet alıp spora baslicam çocuk şu an kışın bianchi montana şu an 650 TL ama 200 e satiyo ben bu hesabta tasda çektim fazla pahalıya değil böyle carlar 150 ye felan gidiyo ben uyguna gitcem ozelden konuşulur bu konular

GÜNCEL.