Clash Royale Bilgisayarda Oynama

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gamer.png

cr_logo.png

Clash Royale Bilgisayardan Oynama
Öncelikle konuma hoş geldiniz.

Clash Royale: İOS ve Android cihazlar için oynanabilen çok oyunculu bir strateji oyunudur.

Clash Royale bilgisayarda oynama: Bu işlem Blue Stacks ve Nox denilen uygulamaları ile gerçekleşebiliyor. Ayrıca Blue Stacks uygulamasına Clash Royale dışında Android cihazlarda bulunan bütün oyunları ve uygulamaları indirebilirsiniz.
1. Aşama giriş: E-mail yazan kısıma e postanızı giriniz. Örnek e posta: [email protected] (gmail zorunlu).
Password yazan kısıma şifrenizi giriniz. Örnek şifre: orneksifre.
sigin.JPG

2. Aşama oyun indirme: Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi buradan bir oyun seçiyoruz.
markettt.png

Sonra "İntsall/İndir" yazsısına tıklıyoruz.
crindirblue.JPG

Ve oyunumuz iniyor.
Nox: Blue stacks gibi olan bu uygulama bence Blue Stacks'ten daha hızlı ve daha kaliteli (benim bilgisayarıma göre).
1. Aşama giriş: Öncelikle aynı Blue Stacks'te olan işlemi bunda da yapıyoruz. Önce e-posta (Örnek: [email protected]). Sonra şifre (Örnek: deneme123).
noxlogib.png

(Existing = Var olan bir hesap ile giriş) (New = yeni hesap oluşturma)
2. Aşama indirme: Gene aynı sayfadan indirmek istediğimiz oyunu seçiyoruz. Sonra intsall tuşuna basarak oyunu indiriyoruz.
noxdown.jpg

Ve oyunumuz iniyor ve rahatlıkla oynanabiliyor. Ancak bilgisayarınız durumuna göre değişir. Eğer sorun var ise bana danışabilirsiniz.

İndirme linkleri vermedim.

Umarım konum işinize yaramıştır eğer hatam var ise yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Konum bitti iyi forumlar :şapka: