ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
gamer.png

Giriş
ayraç1.png

Öncelikle merhabalar, bu konumda size Clash Royale için Desteler vereceğim. Umarım konumu seversiniz, şimdiden sevdiğini biliyorum akıllı genç ! Neyse bir ayran, kola falan al da gel, bekliyorum. :) Hadi hızlı ol ama. Sanırım geldin, bakayım. Evet gelmişsin, ne almışsın. Hmm gördüm tamam, afiyet olsun. Canım çekmedi değil. Neyse neyse girelim biz Clash Royale Deste adlı konumuza.
ayraç1.png
ayraç1.png

Clash Royale Nedir / Nasıl Bir Oyundur?
Clash Royale 2016 yılında Supercell şirketi tarafından ücretsiz olarak çıkmıştır. Bu oyun Strateji Video oyunudur. Bu oyunu oynarken beynini kullanmalısın çünkü ortaya bir kart atıyorsun ve bu kart savaşıyor! Çok ilginç değil mi? Neyse ilk başta eğitilen olarak oyuna başlıyorsun ve 6 eğitimciyi yenmen gerekiyor. Oyuna yeni başladıysan bu biraz zor olacaktır. Clash Royale de sandıkları açıp; kart, altın ve taş çıkarabiliyorsun. Çok şanslıysan belki gümüş sandıktan efsanevi kart çıkarırsın ! Bu mümkün. Clash Royale 11 arenadan oluşmaktadır bu arenalar ise;
Eğitim Kampı (Arena Sayılmamaktadır.)
Goblin Stadyumu
Kemik Çukuru
Barbar Çanağı
P.E.K.K.A'nın Oyun Evi
Büyü Vadisi
İnşaatçının Atolyesi
Kraliyet Arenası
Donmuş Zirve
Orman Arenası
Yaban Domuzu Dağı
Son olarak ise; Efsanevi Arenadır. Bu arenalarda gelişmek çok zordur, bu arenalarda savaşmak eğlenceli olacak...
ayraç1.png

Clash Royale Deste Nedir? Nasıl Yapılır?

Clash Royale de bir deste oluşturmak 8 kart ister. Bu kartları istediğin gibi seçebilirsin fakat sana tavsiyem; onları mantıklı seç ! İnternete x. Arena Desteleri yazarak bulunduğun arenanın destelerini görebilirsin. Bu kartları koyarak; daha güçlü olacağını umuyorum. Konumu okumaya devam edin. Okumaya devam edince sizin için verdiğim desteleri göreceksiniz.
ayraç1.png

Size Önerdiğim Desteler
Prens, Mini P.E.K.K.A, Yavru Ejder, Şövalye, Dev, Oklar, Mızraklı Goblinler ve Silahşör destesini kullanabilirsiniz.
Balon, Dev, Mezar Taşı, Mini P.E.K.K.A, Minyonlar, Prens, Silahşör ve Valkür destesini kullanabilirsiniz.
Cadı, Dev İskelet, Goblin Fıçısı, İskelet Ordusu, Minyonlar, Silahşör, Valkür ve Yavru Ejder destesini kullanabilirsiniz.

Prens, Domuz Binicisi, Yavru Ejder, Silahşör, Mızraklı Goblinler, Alev Topu, Mezar Taşı ve Çarpma destesini kullanabilirsiniz
Dev İskelet, Ateş Ruhları, Minyonlar, Balon, İskelet Ordusu, Felaket Kulesi, Alev Topu ve Çarpma destesini kullanabilirsiniz
Domuz Binicisi, Mezarlık, Dondurma, İskelet Ordusu, Minyon Sürüsü, Tomruk ve Oklar destesini kullanabilirsiniz
Dev, Kıvılcım, Goblin Fıçısı, İskelet Ordusu, Mega Dalkavuk, Minyon Sürüsü, Çarpma ve Oklar destesini kullanabilirsiniz
Madenci, P.E.K.K.A, Minyonlar, Minyon Sürüsü, Elektro Büyücüsü, Buz Golemi, Tomruk ve Zehir destesini kullanabilirsiniz
Domuz Binicisi, Roket, Felaket Kulesi, Goblin Çetesi, Goblin Fıçısı, Prenses, Çarpma ve İskelet Ordusu destesini kullanabilirsiniz
Domuz Binicisi, Mega Şövalye, Alev Topu, Elektro Büyücüsü, Buz Golemi, Yarasalar, Çarpma ve Goblinler destesini kullanabilirsiniz
Maalesef ki bu arena için deste veremem çünkü 11. Arena da açılan özel bir kart yok. 10. arena destesini kullanabilirsin. :)

ayraç1.png

Bitiş
ayraç1.png

Evet, destelerimi gördünüz, yazdıklarımı okudunuz. Bu destelerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Bir dakika unutmadan bakıyım. Evet içeceğini de bitirmişsin, tebrik ederim. Bu yazıyı okurken acıkmış olabilirsin. Annene söyle de yemek yapsın sana. :) Neyse konumu okuduğun için teşekkürler !
İyi forumlar dilerim.
ayraç1.png
ayraç1.png

Son düzenleme:

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Ziya Bey :D Skypeden banada konu editlemeyi öğretirmisin? Stajer'liğin hayırlı olsun. (:

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Ziya Bey :D Skypeden banada konu editlemeyi öğretirmisin? Stajer'liğin hayırlı olsun. (:
Rica ederim. Konu editlemeyi sana nasıl öğretebilirim ki? İnternet'e ayraç png yaz ve arat. Orada karşına bir sürü konu için desen çıkacaktır. İstediğini kullanabilirsin.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
şu oyunun nesini seviyorum ki? neyse konu güzel yararlı +1

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
9.Arena destesi kötü bir deste gibi gözüküyor, troll deste fakat karşı rakip muhtemelen alır maçı.