Clash Royale Efsanevi

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

Clash Royale.jpg

Clash Royale Efsanevi
Merhaba dostlarım bu konumda sizlere Clash Royale Efsanevi kartlardan bahsedeceğim. İyi okumalar!
Efsanevi kartlar, Clash Royale oyunundaki en iyi karakterleri barındıran kartlar olarak görülmektedir. Bu karakter kartlarının iyi ve kötü yönleri bulunmaktadır. Bazı efsanevi kartlar bir sıradan kart gibi kötüdür. Buna örnek verecek olursak "Tomruk" isimli efsanevi tür kart bence bayağı kötüdür. Eğer iyi bir desteye sahip olmak istiyorsanız "Tomruk" kartını kullandığınız destede pek kullanmamanızı tavsiye ederim. Konuyu fazla uzatmadan efsanevi kartları sıralayalım.

14 - Oduncu
Oduncu, bir tank kartının arkasında çok iyi bir işlev görmektedir. "Gece Cadısı" kartı ile kullandığınızda ikisi birbirine çok uyum sağlamaktadır. Kullanma maliyeti 4 iksirdir.
13 - Lav Tazısı
Lav tazısı oyunda uçan ve hasara dayalı tek karttır. Düşük hasar vermektedir. Kullanma maliyeti 7 iksirdir.
12 - Haydut
Haydut hareket halindeyken hareket etmeyen tek karttır. Can seviyesi ise yüksektir. Hem defansif hem ofansif yönleri bulunmaktadır. Kulelere çok fazla hasar verebilir. Kullanma maliyeti 3 iksirdir.
11 - Kıvılcım
Kıvılcım, "Dev yahut Golem" kartlarının arkasında çok yüksek hasarlı bir işlev görmektedir. Kullanma maliyeti 6 iksirdir.
10 - Gece Cadısı
Uzaktan vuramayan kartlardan birisi olan "Gece Cadısı" yüksek hasar verebilen kartlardan birisidir. Öldüğünde yarasalar çıkar. Bazen ölmediğinde de çıkar ve yarasalar Gece Cadısını korur. Kullanma maliyeti 4 iksirdir.
9 - Cehennem Ejderhası
Cehennem Ejderhasının can seviyesi bayağı bir düşüktür. Tıpkı Oduncu kartı gibi. Cehennem Ejderhası bir kulenin çok canını alabilir. Tank olarak kesinlikle kullanılmamalıdır. Kullanma maliyeti 4 iksirdir.
8 - Prenses
Prenses çok uzaktan vurabilen kartlardan biridir. Genellikle savunmada kullanılan bu kartın aslında hücumda kullanılması gerek. Uzaktan tek başına kuleyi yaklaşık 27 saniyede yok edebilir. Kullanma maliyeti 3 iksirdir.
7 - Buz Büyücüsü
Kullanma maliyeti 3 iksir olan bu kart genellikle savunmada kullanılır.
6 - Tomruk
Tomruk, fırlatılabilen kartlardan birisidir. Oyunun en popüler kartlarından birisi olmasına rağmen fazla kullanılmaz. Kullanma maliyeti 2 iksirdir.
5 - Madenci
Madenci tıpkı Tomruk gibi popüler kartlardan birisidir. Kullanma maliyeti 3 iksir olan bu kart hücumda gerçekten iyi bir karttır.
4 - Mega Şövalye
Mega Şövalye hücum açısından iyi bir kart olarak sayılır. Kullanma maliyeti 7 iksir olan bu kart, oyunun popüler kartları arasında yer almaktadır.
3 - Elektro Büyücü
Elektro Büyücü defans anlamında genellikle yaygındır. Hemen hemen her kişinin kullanması gereken kartlardan biridir.
2 - Mezarlık
Bana göre oyunun en iyi efsanevi kartlarından biridir. Bir tank ile kullanıldığında çok muazzam etkiler yaratabilirsiniz. Herhangi bir büyü ile kullanıldığında da çok etkili olabilmektedir.
1 - Kraliyet Hayaleti
Görünmez görünmez arenada dolaşan bu karakterimiz, düşmana yaklaştığında ona saldırır ve sonradan tekrar görünmez olur. Maliyeti 3 iksirdir. Hücum anlamında güzel işler başaran bu kart ortalama derecede bir karttır.

Teşekkürler
Konumu okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar!

Clash Royale 2.png

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tomruğu yerine göre kullanmak lazım. Bazen işe yarayabiliyor. Kullanımın yeri iyi ayarlanmalı

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Oyun ilk çıktığında oynuyordum pay2win bir oyun olmasına rağmen para yatırmadan 4 efsanevi çıkardım arkadaşımla ortak oynuyorum ad değiştirmesini büyük harfle yazılmıştı tamamını küçük harfe kullanmıştım yani boşu boşuna :( 12lvl falandım bıraktım sonrada ne kadar çok efsanevi gelmiş biz yokken